Diskusijos Gyvenimas

Buvusieji arba Ex

Vartotojo avataras

shunt

Apšilinėjantis

Vilnius

935.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 18:01

BeautifulGirl rašė:Aš savo istorijų VISŲ nerašysiu. Tiesa, nerašysiu nei vienos, nes nelabai noriu, kad kas nors kištųsi į mano asmeninį gyvenimą. Kas mano, tas mano!

Jauni žmones juk dar. Kam verkt ir savo nervus gadint dėl tų, kurie neverti. Kokia meilė... :shock: Bus tų meilių ir dar didesnių. Negali būti pasaulio pabaiga, kai išsiskiri su atrodo mylimu žmogumi. Vėliau pasijuoksi. Niekas nesako, kad lengva, nes juk buvote taip pripratę prie to, kuris buvo, atrodo, visada kartu, bet bus geresnių...daug geresnių. Negalima savo gyvenimo aukoti ar atiduoti kitam. Nei vienas to nėra vertas.

Nieks juk nesikiša į tavo asmeninį gyvenimą, ir juo labiau neverčia juo dalintis. Tavo valia - nori išsipasakoji, nori - ne {;

O dėl antras pranešimo dalies sutinku - "Ateis laikas, bus ir vaikas." Anksti dar apie rimtus santykius galvot, bet padūkt visiems norisi :rock:
Gal ir kvailai atrodys, bet geriau neprisirišti labai prie žmogaus (0-16/18m.), nes vistiek kažkada teks skirtis, o juo labiau prisirišę, tuo labiau prisvyli po to :|

--------------------------------------

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 19:49

Ko daugiau "dūksi", liaudiškai tariant, tuo mažiau tau rūpės vėliau. Išsiskyrimas tampa natūraliu dalyku.

BeautifulGirl

Apšilinėjantis

2,683.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 19:55

Aš manau, kuo labiau šėlsi jaunas, tuo labiau išsišėlsi ir vėliau ieškosi to, kuris bus ne tik žaisliukas, o kažkas rimčiau.
Jei būdamas jaunas nebūsi turėjęs nuotykių ir pan., tada visą gyvenimą norėsis tai išbandyt ir vis eisi į kairę.

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 19:57

Nė vienas iš šių variantų nėra teisingas :) Priklauso nuo žmogaus .

BeautifulGirl

Apšilinėjantis

2,683.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 20:29

Na taip, tačiau negalima sakyti, jog tai visiškai netiesa.

Vartotojo avataras

shunt

Apšilinėjantis

Vilnius

935.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 20:56

devoted rašė:Ko daugiau "dūksi", liaudiškai tariant, tuo mažiau tau rūpės vėliau. Išsiskyrimas tampa natūraliu dalyku.

Dūkt ir prisirišt prie žmogaus/draugauti du skirtingi dalykai IMO.
Savaime suprantama, žmogus ko gero su lyg draugystėm įgauna "imunitetą" ir po to nebūna taip skaudu išsiskirti, bet yra silpnų/jautrių žmonių kurie visada viską priims giliai širdin, ir po kiekvieno išsiskyrimo graušis bile žino kaip.

BeautifulGirl, kaži ar būna tokių kurie nesiduoda jauni. Tam ir skirtas toks amžius :]

BeautifulGirl

Apšilinėjantis

2,683.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 22:11

shunt, pritariu. Angelų nebūna, o jaunas kraujas visada daro savo. Norisi viską išbandyti. :lol:

Vartotojo avataras

shunt

Apšilinėjantis

Vilnius

935.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 22:45

BeautifulGirl rašė:shunt, pritariu. Angelų nebūna, o jaunas kraujas visada daro savo. Norisi viską išbandyti. :lol:

Tik prie vienų dalykų geriau nepriprasti, o gal ir neprasidėti ;)

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas

Kaunas

4,990.93 Lt

Standartinė » 2009 Sau 20, 15:58

Kuo puikiausiai dabar sutariu. Tiesiog geras draugas. :>

Vartotojo avataras

Lyju.

Patyręs forumietis

17,403.93 Lt

Standartinė » 2009 Sau 20, 21:46

Fruite,aš taip pat. : )
Džiaugiuosi dėl to.

Vartotojo avataras

paulliuz

Dalyvis

Kėdainiai

8,654.08 Lt

Standartinė » 2009 Sau 21, 01:20

svelnutele rašė:O man buvo taip...
susiradau faina vaikina ir siaip mes su juo labai gerai bendravom,bet viena diena as ji pamaciau su kita besibuciuojancius iskart palikau ir viskas... jis manes atsiprasinejo o as jam pasakiau "dink man is akiu" ir viskas. Maniau jog ji mylejau, bet susiradau dar fainesni ir istikimesni vaikina.

Nu tu cia pavarei... Manau kad myljau, bet ai susiradau geresni.. Kaip galima manyti kad myli? Manau kad isvis nezinai kas yra myleti

Vartotojo avataras

Skatyte

Aktyvus dalyvis

Šiauliai

17,165.95 Lt

Standartinė » 2009 Sau 22, 21:57

Su vienu ex išvis nebebendrauju, o kitas - mano geriausias draugas :)

Vartotojo avataras

newisai_protinga

Patyręs forumietis

Kaunas

0.00 Lt

Standartinė » 2009 Sau 28, 02:05

Bendraudama su buvusiais nejaučiu jokios įtampos. O kaip aš ją galiu jaust? Juk net nemylėjau. Iš vis, kaip galima jausti meilę tokiame amžiuje, nežinant, kas tai yra?(nekalbu apie meilę šeimai). Reik tiesiog nepainiot meilės su susižavėjimu.

Vartotojo avataras

Serpens

Dalyvis

Kaunas

5,339.38 Lt

Standartinė » 2009 Sau 28, 16:07

Hm,keista tema.Kaip jaučiausi išsiskyrus?Šūdinai,savaime suprantama.

Vartotojo avataras

mantux

Apšilinėjantis

king's lynn uk

1,179.73 Lt

Standartinė » 2009 Sau 31, 21:17

as bent del savo ex verkiau po langais tovejau :cry: ne ja lb iskaudinau :cry: :love:

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių