Diskusijos Gyvenimas

Buvusieji arba Ex

Vartotojo avataras

Eovyna

Aktyvus dalyvis

Mylimas Vilnius

18.00 Lt

Standartinė » 2008 Spa 16, 22:32

Tai aš suratau. Bet mano nuomone pekeliant meilę į metų laikus - vistiek man meilės metas ruduo. Tiesiog ir realų gyvenimą paminėjau, kuriame myliu rudenį. :)

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Magly

®espect

Vilnius

36.00 Lt

Standartinė » 2008 Spa 17, 08:23

Išsiskyriau su vienu,su kitu..Su trečiu.Nu,bet man kažkaip liūdna nebuvo.Nemylėjau aš jų...

Vartotojo avataras

Eovyna

Aktyvus dalyvis

Mylimas Vilnius

18.00 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 13:36

O tai kam prasidėjai, jei nemylėjai?

Vartotojo avataras

Spiritual Wrath

Aktyvus dalyvis

Klaipėda

12,841.56 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 14:00

Tai, kad linksmiau gyvent būtų...

Vartotojo avataras

Magly

®espect

Vilnius

36.00 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 14:39

Panašiai.;DDD

Vartotojo avataras

Serpens

Dalyvis

Kaunas

5,339.38 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 15:05

Turėjau kelis.Vienam ypač šiltus jausmus jaučiau,bet supratau,kad tas žmogus niekada manęs nesupras ir nevertins taip stipriai,kaip aš jį vertinu.Išsiskyrėm praitą žiemą,bet dar dabar viską pamenu,ganėtinai gilus sukretimas buvo.Vakar jis man parašė vėl.Iš esmės skaudu dar vis žiūrėti į jo nuotraukas ir prisiminti skausmą.Bet tai normalu...
skaudžios akimirkos skirtos tam , kad laimingas akimirkas padarytų dar laimingesnėmis.....

;)

Vartotojo avataras

miduzza

Aktyvus dalyvis

vilnius

9,967.87 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 15:33

nenoriu su jais turet nieko bendra. nes jie man primena nekokia praeiti.

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas

Kaunas

4,990.93 Lt

Standartinė » 2008 Lap 08, 21:06

kartais pabendrauju su juo, bet jau visiškai ne taip kaip bendravau anksčiau.

Vartotojo avataras

everyone says

Apšilinėjantis

vilnius:>

1,514.02 Lt

Standartinė » 2008 Gru 08, 13:46

nesu as patyrus tokiu skaudziu akimirku ;) as draugauju su vaikinu jau beveik 2 metus. jauciu kad tas zmogus ypatingas... jauciu kad jis iš tiesų mane myli. tiesiog jauciu :love: myliu ir as ji. siaip daug kas sako kad mano amziuj tai neimanoma. keista bet turbut kad imanoma :love:

Vartotojo avataras

AQua.

Mis Linksmai

Kaunas,žinoma.

2,912.60 Lt

Standartinė » 2008 Gru 08, 14:43

Nenoriu nė matyt, nė girdėt. :]

Vartotojo avataras

Easy

Dalyvis

Šiauliai

1,026.46 Lt

Standartinė » 2008 Gru 09, 00:50

Kai išsiskyrėm buvo biškel taip ant širdies negera, bet dabar kažkaip ramia širdim ir frazėm persimetam ir net neskauda žiūrėt, jei su kita panele pamatau :) Bet kažikaip neišeitų vėl draugais būt.

Bet jaučiu man tas išsiskyrimas psichiką paveikė :D Dabar nebepasitikiu niekuo ir nenoriu su niekuo draugaut :D Atrodo tikrai patinka žmogus, o tik jaučiu kad vis labiau artėja, išsigąstu ir suknisu viską, kad nelįstų dar arčiau :D Nu nieko, nebūsiu gi tokia visą gyvenimą.. Tikiuosi :D

Vartotojo avataras

Eovyna

Aktyvus dalyvis

Mylimas Vilnius

18.00 Lt

Standartinė » 2008 Gru 09, 19:42

Turiu naujai iškeptą exą. :D Skauda, bet nenutraukiam ryšių. Buvom per geri darugai, akd taptume gera pora ir tą draugystę labiau saugom, nei kažkokį deformuotą jausmą vienas kitam.

Vartotojo avataras

applePIE

Aktyvus dalyvis

166.00 Lt

Standartinė » 2008 Gru 24, 16:35

Na su vienu tai tik didelių pastangų dėka sugebu išspaust "Labas" . Buvo labai skaudu kai išsiskyrėm, nors nebuvo jokių "ragų statymų", išsiskyrėm ir tiek... O su antruoju esam draugai, puikiai sutariam. Žinau, kad jam buvo labai skaudu kai išsiskyrėm, todėl nesiryžau iškart nutraukt bendravimo. Kartais norisi nebebendraut , nes skaudu kartais būna girdėt , kad jam sunku be manęs ir pnš, bet nepavyksta :)

Chanel*

Užrakinta

Standartinė » 2009 Sau 19, 14:17

neliūdėjau del nei vieno.
Visus paliaku aš ; D
tik neperseniausiai atsirado vienas kuris mane paliks bet aš jo tikrai nepaliksiu ; D
Labai jau patinka ; D
Na čia kol kas tokia mano nuomone, žiūrėsim kad bus toliau.

BeautifulGirl

Apšilinėjantis

2,683.10 Lt

Standartinė » 2009 Sau 19, 17:46

Aš savo istorijų VISŲ nerašysiu. Tiesa, nerašysiu nei vienos, nes nelabai noriu, kad kas nors kištųsi į mano asmeninį gyvenimą. Kas mano, tas mano!

Jauni žmones juk dar. Kam verkt ir savo nervus gadint dėl tų, kurie neverti. Kokia meilė... :shock: Bus tų meilių ir dar didesnių. Negali būti pasaulio pabaiga, kai išsiskiri su atrodo mylimu žmogumi. Vėliau pasijuoksi. Niekas nesako, kad lengva, nes juk buvote taip pripratę prie to, kuris buvo, atrodo, visada kartu, bet bus geresnių...daug geresnių. Negalima savo gyvenimo aukoti ar atiduoti kitam. Nei vienas to nėra vertas.

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių