Diskusijos Gyvenimas

Buvusieji arba Ex

Vartotojo avataras

fRuktas_

Aktyvus dalyvis

Plateliai

1,746.94 Lt

Standartinė » 2009 Sau 31, 22:19

Su visom likau dragais ;]

--------------------------------------

Vartotojo avataras

applePIE

Aktyvus dalyvis

166.00 Lt

Standartinė » 2009 Sau 31, 22:22

fRuktas_ rašė:Su visom likau dragais ;]

"Neteršk meilės draugyste. Pabaiga yra pabaiga."

Kažkur skaičiau. Šiaip yra tiesos. Su vienu kaip ir rašiau, kad likom draugais, bet su kitu nė už ką nesutikčiau. Gal dėl to, kad tikrai mylėjau (: O anas pats pasakė, kad jaučiau jog nemylėjai, todėl turbūt ir draugais lengviau būt (:

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2009 Sau 31, 23:29

Pritariu!

Vartotojo avataras

fRuktas_

Aktyvus dalyvis

Plateliai

1,746.94 Lt

Standartinė » 2009 Vas 01, 10:55

Mano klasiokė Regina šita sugalvojo... :lol: :lol:

Vartotojo avataras

applePIE

Aktyvus dalyvis

166.00 Lt

Standartinė » 2009 Vas 01, 12:40

fRuktas_ rašė:"Neteršk meilės draugyste. Pabaiga yra pabaiga."

Mano klasiokė Regina šita sugalvojo... :lol: :lol:

nenusišnekėk (: Tavo klasiokės citatas net knygose rašo ; DDD

Vartotojo avataras

fRuktas_

Aktyvus dalyvis

Plateliai

1,746.94 Lt

Standartinė » 2009 Vas 01, 13:46

Gali būti ;]

Vartotojo avataras

neriuxs

Dalyvis

VeNTa

75.00 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 03:54

manau pas mane gautusi, tokio pat ilgio kaip ir pas Svajune istorija tad gal kada kita karta ir papasakosiu :roll:

Hiphoper64

Aktyvus dalyvis

Vilnius

9,830.21 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 11:39

visu savo ex as dazniausiai nekenciu :lol: :piktas:

Vartotojo avataras

Fas

Patyręs forumietis

Vilnius.

22,312.34 Lt

Standartinė » 2009 Kov 24, 22:27

Šiais dar metais į mano klasę atėjo toks Eimantas, visos maždaug del jo alpo nes jo patėvis žinomas aktorius. Paskui praejo kiek laiko ir mes pradėjom rašynėtis SMS, kai tik atėjo atostogos, na ir taip visas atostogas rašinėjomės, o mokykloj tai nors ir mano klasiokas jo beveik nemačiau, išvis jis vos labas pasakydavo.
Artėjo draugės gimtadienis ir mes susitarėm kad šį kartą jis netylės. Viskas praėjo normaliai, bet mano geriausia draugė kitą dieną jau jį kaip sakant nuviliojo. Skaudžiausia ne tai kad mes išsiskyrėm , bet skaudu buvo žiūrėti kaip jie atsibučiuoja ir kad tai mano geriausia draugė , o ne aš... :screw: :hug: :mad: :annoy: :fear:

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas

Kaunas

4,990.93 Lt

Standartinė » 2009 Kov 24, 22:58

Cherry43 rašė:Šiais dar metais į mano klasę atėjo toks Eimantas, visos maždaug del jo alpo nes jo patėvis žinomas aktorius. Paskui praejo kiek laiko ir mes pradėjom rašynėtis SMS, kai tik atėjo atostogos, na ir taip visas atostogas rašinėjomės, o mokykloj tai nors ir mano klasiokas jo beveik nemačiau, išvis jis vos labas pasakydavo.
Artėjo draugės gimtadienis ir mes susitarėm kad šį kartą jis netylės. Viskas praėjo normaliai, bet mano geriausia draugė kitą dieną jau jį kaip sakant nuviliojo. Skaudžiausia ne tai kad mes išsiskyrėm , bet skaudu buvo žiūrėti kaip jie atsibučiuoja ir kad tai mano geriausia draugė , o ne aš... :screw: :hug: :mad: :annoy: :fear:

Pabrėžei, kad išsiskyrėt. Čia jūs draugavot per sms'us ar kaip..

Vartotojo avataras

darkman

Forumo gyventojas

39,602.17 Lt

Standartinė » 2009 Kov 24, 23:11

Cherry43 rašė:<..>
juokingai skamba. net rimtai nedraugavot (kaip supratau) ir kaltini savo drauge kad ji nuviliovo ji nuo taves. gal jie jau anksciau pažįstami,o jis tave laike kaip gera drauge-klasioke?

Vartotojo avataras

Kvaksia

®espect

7,334.39 Lt

Standartinė » 2009 Kov 25, 16:24

Mhm. Galėtų... Visi tie ex išsitrint.. Na.. Galėtų būti taip: išsiskiri ir viskas. Tas žmogus visiškai išnyksta iš tavo gyvenimo.. :D
Nebesusidurii ,nebematai, nebekalbi, pamiršti.
Doh. Kodėl neišeina. :]

Vartotojo avataras

Cascades

Apšilinėjantis

2,020.29 Lt

Standartinė » 2009 Kov 30, 00:01

vajė. gyvenime su niekuom dar šiltų jausmų nepuoselėjau. baisūs nusivylimai iš visų šitų istorijų reiškiasi. o dar neturiu to sielos gaivintojo veikiausiai dėl baisiai tankios dienotvarkės. net nėra kada akiratį plėst vaikiukų srityje. klasės, užklasinės veiklos asortimentas toks siauras. nežinau. neieškau. tikiu, kad visgi randa tas, kas neieško. ateis pati ta meilė. tikra meilė. man, nepykit žmonės, labai juokingai atrodo, kai taip susieina žmonės tik todėl, kad 'jau amžius' ir 'kiti taip daro'. kitaip tariant, 'dėl linksmumo'. niekaip nesuprantu, kaip galima atiminėt kito žmogaus laiką, siurbtis į jo lūpas, žaist jo sąmone 'dėl linksmumo'. gal pasirodysiu konservatyvi, bet vertinu tikrą ryšį, tikrus jausmus, o ne mašinalį dviejų hormonų apsėstų žmogystų 'susibendravimą'. aišku, gal bergždžia man šnekėt nieko nepatyrus, bet tai, ką matau iš šalies, būtent tokį vaizdą sudaro.

Vartotojo avataras

AQua.

Mis Linksmai

Kaunas,žinoma.

2,912.60 Lt

Standartinė » 2009 Kov 30, 09:15

Kvaksia rašė:Mhm. Galėtų... Visi tie ex išsitrint.. Na.. Galėtų būti taip: išsiskiri ir viskas. Tas žmogus visiškai išnyksta iš tavo gyvenimo.. :D
Nebesusidurii ,nebematai, nebekalbi, pamiršti.
Doh. Kodėl neišeina. :]

Todėl, kad išsiskyrus reikia patykoti jo tamsią naktį, tamsiame tamsiame skersgatvyje, su peiliu/pistoletu/laužtuvu/beizbolke rankose.. Muhahahaha. :mad:

Vartotojo avataras

Neeiline

Forumo gyventojas

Kaunas

37,870.39 Lt

Standartinė » 2009 Kov 30, 10:25

Turiu vieną tokį su kuriuo išsiskyriau prieš kokius 2 metus,o jis kaip nori taip nori būti kartu,vis sako,kad pamirš ir neberašys,bet štai va vėl katik sms'as atėjo :D
Vienas ''geras draugas''
Beveik nebendraujam.
Už tai mano mama bendrauja su juo puikiai :D

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių