Šis bei tas Pašnekesiai

Kai mes buvom maži...

Vartotojo avataras

adolfina

®espect

5,384.27 Lt

Standartinė » 2010 Gru 06, 21:24

pamenu buvau draugui įkandus iki mėsų : D

--------------------------------------

Vartotojo avataras

moni-xo

Apšilinėjantis

Raseiniai

560.61 Lt

Standartinė » 2011 Lap 14, 20:31

pamenu kai buvau mažytė, tėtis manę atvežė į parduotuvę ir padavė pinigus, kažką pasakė(aš idėmiai klausiausi radijo) ir aš nuėjau į parduotuvę. Kadangi nieko negirdėjau, tai už visus 20litų(tais laikais jie dar reiškė daug) prisipirkau saldainių, ledų, guminukų..išeinu iš paduotuvės visa laiminga, o tėtis žiūri į manę išprogdines akis ir sako "juk paršiau dešros".. tuomet jis nuėjo į parduotuvę paėmęs visą mano maišiuką ir nunešė atgal.. oj buvo gėdos..:D

Vartotojo avataras

Dowiliuke

Apšilinėjantis

Mažeikiai

100.00 Lt

Standartinė » 2012 Kov 09, 20:44

nemazai buvau visko prikretus ;DD tapetai apipaisyti budavo,dar ir nuplesti :D mamai kazkas geliu buvo padovanoje puokste,tai ziedus nukirpau kotus palikau ;D kamuoliu langai isdauzyti budavo;/ kaip kazkas cia minejo tai ir as maista slepdavau o paskui supuves budavo kai rasdavo ;DD juokas ima prisimenant ;D

Vartotojo avataras

xXiPodXx

Aktyvus dalyvis

Somewhere in the middle of nowhere

3,305.29 Lt

Standartinė » 2012 Kov 09, 22:01

Oiii... :D Įsimintiniausia tai gal buvo kai su pusbroliu bulves į dviratininkus mėtydavom pro balkono langą. Arba pomidorus, obuolius. O juokingiausias gyvenimo įvykis tai buvo kai mano draugė tokia liūdna slampinėjo aš : Kas atsitiko? Gal paukštis ap*iko? Ir spėkit kas tada buvo... Jup, mane pačią apšiko. :D Ai dar visokių nesąmonių buvo. Pvz.: Pradinėj visiems bernams į galvą plastilino privariau :P Paklausdavau kažko, jai teisingai atsakydavo - galvą patapšnodavau ,o rankoj plastilinas.. :cha:

Vartotojo avataras

Simonna

Aktyvus dalyvis

Kaunas

6,188.45 Lt

Standartinė » 2012 Kov 09, 23:04

Nulupdavau mandarinus ir mėtydavau nuluptas skūreles ant žemės įsivaizduodavau,kad sninga, paskui nuo žemės turėdavau jas surinkti.:D Su draugu kažkokios bobutės kieme nuskynėm gėlės, ji mus pamatė ir pradėjo rėkt, o mes ,žvengdami pradėjom bėgti, nors dažnai iš svetimų kiemų nuskindavau mamai gėlių.:) Dar ant viso garso teliką buvau paleidusi. Buvo daug tų šūnybių,bet visų neišvardinsiu.:)

Vartotojo avataras

Simonna

Aktyvus dalyvis

Kaunas

6,188.45 Lt

Standartinė » 2012 Kov 09, 23:07

,arba kai norėjau paskambinti mamai ir netyčia paskambinau policijai. Policija sako "klausau", o aš tokia be reakcijos puoliau padėt ragelį.:DD

gerdunka222

Įsijaučiantis

1,650.55 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 18, 20:21

Tėvai buvo ką tik nusipirkę ir susidėję naują grindų danga virtuvei, aš nešiau kažkokį įrankį, gal plaktuką tėčiui, ir kaip dėjau kartu su tuo plaktuku, aš vieną pusę, plaktukas į kitą, kelios plytelės išbarškėjo.. Tais laikais dar ir plytelės ne tokios geros buvo kaip dabar..

Tetute

Įsijaučiantis

823.00 Lt

Standartinė » 2019 Rgs 24, 12:56

isbandziau braizymo sugebejimus virtuveje ant grindu ir sienu. Labai patiko dirbti skriestuvu. ir degindavom kauciukines liniuotes, kazkokia ten kaip bomba bandeme pasigminti. Dabar kiek ziuriu tokiu net nebera https://www.officeday.lt/mokyklines-pre ... liniuotes/ matyt ne mes vieni su broliu tuo uzsiimdavom, kad pradejo saugesnes gaminti

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių