Šis bei tas Pašnekesiai

Kai mes buvom maži...

Vartotojo avataras

3999059

Aktyvus dalyvis

Kretinga

6,975.89 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 19:53

Vat dar pamenu čia kažkas apie žiogus užsiminė, tai aš gaudydavau pievoj žiogus ir vėliau nutraukydavau kojas jiems :D Čia klausykit LEGENDINIS : Stovykloj musu pogrupis lošė tinklinį ir laimėjo prieš kitą komandą. Bet aš nežaidžiau tada :D Ir vadovė po žaidimo klausė ar žaidžiau komandoj, sakau jo žaidžiau :D paklause mano vardo pavardes ir įteikė man diplomą :D Paskui kai visiems kitiems prieš visiems išvažiuojant buvo dalyjami diplomai ir viena merga liko negavusi. Tada vadovė sako tai išsirikiuokit kas žaidėt,išsiaiškinsim. o aš diplomą įgrūdau į savo lagaiminą ir kaiptik tevai atvažiavo pasiimt tai pavogusi staigiai skridau namo :D

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 18, 00:04

Kiaušinius pro langą mėtydavau ir su pusbroliu kaimynam į balkone stovinčius batus paprikas mėtydavom :fish: Su drauge kažkada palaidojom vabaliuką ir kasdien eidavom prie namo kampo su gėlėmis ir melsdavomės ten.

Hiphoper64

Aktyvus dalyvis

Vilnius

9,830.21 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 18, 18:07

Brunetė. rašė:Kiaušinius pro langą mėtydavau ir su pusbroliu kaimynam į balkone stovinčius batus paprikas mėtydavom :fish: Su drauge kažkada palaidojom vabaliuką ir kasdien eidavom prie namo kampo su gėlėmis ir melsdavomės ten.

Su tuo vabaliuku tai geeeras :mrgreen:

Vartotojo avataras

Pjautuvas12

Įsijaučiantis

549.32 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 14:27

Mazas katineli buvau imetes i vandene, tai visa savo guvenima jis manes nekente, sake tevai, kad kokiu 2 metu kartais pasiimdavau aliejaus buteli ir visa svetainei ant kilimo ispildavau :D.

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 16:34

Rėkdavau dieną naktį, o kai veždavo vežimėly, tai visus daiktus iš jo mėtydavau, o kol mama surinkdavo - pati išsiropšdavau.
Paaugus ant siūlo pririšdavau barbes ir leisdavau pro langą (5 aukšte gygenu), tai jos visada kažkaip pas kaimynus balkonuose atsirasdavo. Ką čia dar.. ai, kažkada visas ant palangės buvusias gėles išstūmiau per langą ir dažnai išsivertus miltus virtuvėj ant grindų pilis statydavau. Aišku, mamos rūbus matuodavausi, bet šiaip nieko rimto nedarydavau, tik kad labai daug verkdavau. :D

Vartotojo avataras

Giliukė

Patyręs forumietis

Londonas

460.76 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 16:43

Hmm... Mėgdavau mamos lūpdažius patvarkyt ; D
Matuodavausi aukštakulnius...
Vaikydavausi berniukus ; DD

Bet geriausiai prisimenu kaip pusbrolis mažas būdamas savo pusseserės gumytes, segtukus, barbių batelius nuleisdavo į tualetą arba laužydavo barbių baldus ; D

Vartotojo avataras

Flightless.

®espect

Kaunas

7,165.06 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 16:50

Aš buvau ta ramioji dukra, todėl nelabai ką ir pridirbdavau. Kai man buvo kokie 4 metai turėjau atšvaitą katinėlį, aš jį kažkur padėjau ir neberadau, todėl apkaltinau kaimynę, kad ji pavogė jį :DD. Čia vos ne skandalą sukėliau, nes tos kaimynės tėvai sulėkė ir pnš, bet paskui krikšto tėtis jį rado kažkur, man padavė ir liepė niekam nesakyt.
Dar šiaip barbių galvas nuraudinėdavau, užsidėdavau ant piršto tą galvą ir begiodavau visur.

Vartotojo avataras

Camilė.

Forumo gyventojas

Panevėžys

890.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 18:48

Daug visokių nesąmonių ;D
Atsimenu mama iš kažkur buvo nusipirkus lūpdažių su skoniu, Nu ten tipo kokių aviečių ir panašiai. Tai visus suvalgiau : D Paišydavau sienas, visus rastus katinus tempdavau namo ir prišerdavau, paskui ateidavo į mano namus : D kai kokių 5 metų buvau tai į darželį išnešiau brolio ir tėčio raktus, ten tų raktų gal po 6 buvo prikabinta, tai visom draugėm po vien daviau : D

Vartotojo avataras

Uoga.*

Aktyvus dalyvis

6,454.03 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 30, 19:51

Oj atsimenu kai 10:00val. vakaro mėtydavom į gatvę supuvusius obuolius,kai tokiems seneliams skambinom į duris tol kol prisiprašėm ir išėjo su šautuvu(tada buvom taip išigande:\kaip niekada)Kai po statybas begiodavom,kaip norėjom kurti filmaą :DDir laukuose iškasėme duobe,kai mums kaimynas atnešė žiūronus ir žiūrėjome kaip bučiuojasi viena porele ir dar vienas gal toks įsimintiniausias, kai budavo karves mėšlas:D(\taip žiauriai skamba) mes i ta mėšlą imesdavom bambioske ir bėgdavom.(ot tai fainai būdavo :haha: )

Vartotojo avataras

NeverAgain

Patyręs forumietis

Kažkur toli

724.87 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 31, 10:55

Mėtėm su drage į kaimyninį namą kiaušinius :D Ant stogo bandydavom užmest, bet ant sienos visada užtikšdavo ant sienos ir dažniausiai nuvarvėdavo ant langų :D .

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo

10,630.92 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 04, 22:36

primyžau po kaimynės langu ir ji labai rėkė tada ant manęs. :D
į namus prinešiau smėlio, aprašinėjau sienas kreidutėm, braidžiojau po balas su pėdkelnėm, kartą ėjau iš mokyklos ir norėjau balą peršokt - ir atsisėdau į purvyną su šviesiais džinsais :D daržely sulaužiau laikrodį, taip pat daržely kai atėjo kalėdų senis apsiverkiau :D valgiau plasteliną, nukirpau draugei plaukus, įvažiavau su dviračiu į kaimynės gėlyną, nešiojau kelnes su digimonais, su mamos lūpdažiu išsiterliojau visą veidą, sukramčiau sesės barbę, parsitysiau namo katiną :D

Vartotojo avataras

mimino

Aktyvus dalyvis

kelmė

2,966.44 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 05, 20:22

dabar neprisimenu kad kažka bučiau prisidirbusi bet labai dažnai kampe stovedavau,į diena po keleta kartu :lol: kai važiuodavom vasara į ignalina pas teta tai ta varydavo miegot pietu miego,nu pamiegodavom arba dažniausiai tai tik praguledavom lovoj ir viskas,po to nuvaro mane į kampa pastovet neaišku už ka :D

Vartotojo avataras

haliucinacija.

Forumo gyventojas

france

669.39 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 05, 21:39

prisigėrus fairy buvau,kai burbulus dariausi.
su iklotais išklojau grindis,sakė mama labai kruopščiai,kai atėjo,tai ant kiekvienos plytelės po vieną buvo.
blakstienas nusikirpau.
su žaislu tūliką užkimšau.
ai jo ir beveik visada vyrams į tarpukojį su ranka praeidama įdauždavau,čia jau įprotis buvo,kurio sakė per 2 savaites maždaug atsikračiau,nenorom.
: D

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas

1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 06, 14:04

Eli - koks keistas įprotis : DD
Atsimenu mama pasakojo kad aš irgi buvau blakstienas nusikirpusi : DDD

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo