Šis bei tas Pašnekesiai

Kai mes buvom maži...

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas

1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 06, 14:12

Ai, dar tokį vieną įvykį atsiminiau : DD

Mama paskakojo, kad aš kai buvau maža norėjau kažkokią vazų pardotuvę pasiradyt ar dar ką :haha: Tai prisipyliau visokius puodelius, vazas vandens, po to kambaryje netyčia viską išverčiau : DD Tai ir užtvino namai :haha:

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Estera2121

Aktyvus dalyvis

1,040.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 18:24

Oi kiek daug buvo sukarpiau mamos megztinį,vos neprimušau savo draugo,pridariau tiek nigdarbiu ... :lovegif:

Vartotojo avataras

Pukuse

®espect

Vilnius

-5.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 20:19

Aš tai kažkaip nieko neprisimenu, man atrodo kad nelabai drąsi buvau, ir net į darželį nėjau. ; D Tik žinau kad kažkada kaime paspaudžiau katino šiknaskylę ir klausiau kas čia. ; D O šiaip man dar juokinga kad mano sesė kažkada kaime sieną išpaišė anglim, tai močiutė liepė plaut (sakė porą valandų drimžė), tada kažkada tėtis, atvedęs ją į darželį savo piniginę paliko, ir kaip tik buvo kokie 3 tūkstančiai litų, tai inai visus išdalino. ;D tada auklėtoja pamatė ir paskambino tėčiui, tai atvažiavo ir susirinko. ; D O dar jeigu apie save, tai atsimenu bent kokius 3 kartus kai iš įdomumo į plaukus gumą buvau įsimetus. dd:

Vartotojo avataras

newisai_protinga

Patyręs forumietis

Kaunas

0.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 29, 02:34

Kirpausi kojų plaukelius; buvau gatvės bjaurioji; su dilgėlėm draugei per veidą tryniau; su mamos nagų laku rozetes dažiau; su broliu ir puske ant stalo čiuožyklą buvom pasidarę; liepiau draugei nusikirpt grifką; žaidėm daktarais (žinot,žinot); liepiau draugei eit pas kaimynę vogt rabarbarų; su draugėm rašėm raštelius su tokiais žodelyčiais ir piešinukais; apleistam name (stroikėse) aplaistydavom sienas benzu ar pan ir uždegdavom, vieną sykį tai darant mentai atvažiavo; mamos auksines grandinėles kažkodėl į vandens bliūdą su brolių kišdavom; vogėm iš močiutės litus; sudaužiau virtuvės langą diena prieš sesės vestuves; i butelį nuo aliejaus įpyliau vandens truputį, suplakiau ir įpyliau į keptuvę tai truputį ugnies padavė; dar parke su draugėm žolę degindavom ir vieną sykį tai ojoj kokį gaisrą padarėm; gaudydavom tritonus prūde ir augindavom, bet jie kažkaip iš akvariumo išlipdavo; operavom negyvą katę išvirtusiom žarnom, laidodavau rastus negyvus paukščiukus, kapelius puošdavau, melsdavaus kokias dvi dienas, vėliau atsibosdavo, tai iškasdavau; eidavom su drauge į šarvojimo salę į pašarvotus žmones pažiūrėt; su broliu pakabom daužydavomės; dar každada su broliu ir draugėm stroikėse kai sienas deginom tai broliui blakstienos ir antakiai nudegė; slėpiau pusseserę, kuri iš savo namų buvo pabėgusi; kažkada per dainų šventę su tėvais susitarėm susitikt prie aukuro (buvo maždaug vidurnaktis), o aš kažkodėl sėdau į šleiką ir važiavau namo, kai grįžau, po 5min mentai atvažiavo; kaime kažkaip užsitrenkiau lauko tūlike ir pusę dienos jame praleidau;... dar koks šimtas dalykų, kurių nepamenu :D

Vartotojo avataras

Blond.

Forumo gyventojas

Kretinga

29,210.62 Lt

Standartinė » 2010 Spa 31, 19:34

newisai_protinga - omg ;D Nu tu pasidarbavai tada jau labai rimtai ;DD Dar dabar lūžtu iš pakutinio:
kaime kažkaip užsitrenkiau lauko tūlike ir pusę dienos jame praleidau

Vartotojo avataras

ievuzia

Forumo gyventojas

Vilnius

3.00 Lt

Standartinė » 2010 Lap 12, 16:08

Šiaip, kiek žinau, buvau geras vaikis. Tik matyt labai meniškos sielos, pasislėpus už fotelių tėvų kambary ant sienų, ant grindų piešdavau. Kažkada pavogiau mamos vestuvinį žiedą, tik po to kai mama jo isteriškai pradėjo ieškot, pamiršau kur paslėpiau... Dantų pastą pasigardžiuodama valgiau.. :roll: Kirpčius, kaip ir dauguma pažįstamų pati nusikirpus buvau. Daržely sliekus, žiogus gaudydavau... Dar pamenu tėtis kažkada nupirko ledų ir iškepė kiaušinienės (net nežinau ar verta ta degėsį vadint kiaušiniene...) ir sakė kol nesuvalgysiu, negausiu ledų. Tai jam išėjus suverčiau ją į šiukšliadėžę ir suvalgiau ledus. Dar kažkada ragavau kačių sauso maisto...

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo

10,630.92 Lt

Standartinė » 2010 Lap 12, 16:50

newisai_protinga rašė:Kirpausi kojų plaukelius; buvau gatvės bjaurioji; su dilgėlėm draugei per veidą tryniau; su mamos nagų laku rozetes dažiau; su broliu ir puske ant stalo čiuožyklą buvom pasidarę; liepiau draugei nusikirpt grifką; žaidėm daktarais (žinot,žinot); liepiau draugei eit pas kaimynę vogt rabarbarų; su draugėm rašėm raštelius su tokiais žodelyčiais ir piešinukais; apleistam name (stroikėse) aplaistydavom sienas benzu ar pan ir uždegdavom, vieną sykį tai darant mentai atvažiavo; mamos auksines grandinėles kažkodėl į vandens bliūdą su brolių kišdavom; vogėm iš močiutės litus; sudaužiau virtuvės langą diena prieš sesės vestuves; i butelį nuo aliejaus įpyliau vandens truputį, suplakiau ir įpyliau į keptuvę tai truputį ugnies padavė; dar parke su draugėm žolę degindavom ir vieną sykį tai ojoj kokį gaisrą padarėm; gaudydavom tritonus prūde ir augindavom, bet jie kažkaip iš akvariumo išlipdavo; operavom negyvą katę išvirtusiom žarnom, laidodavau rastus negyvus paukščiukus, kapelius puošdavau, melsdavaus kokias dvi dienas, vėliau atsibosdavo, tai iškasdavau; eidavom su drauge į šarvojimo salę į pašarvotus žmones pažiūrėt; su broliu pakabom daužydavomės; dar každada su broliu ir draugėm stroikėse kai sienas deginom tai broliui blakstienos ir antakiai nudegė; slėpiau pusseserę, kuri iš savo namų buvo pabėgusi; kažkada per dainų šventę su tėvais susitarėm susitikt prie aukuro (buvo maždaug vidurnaktis), o aš kažkodėl sėdau į šleiką ir važiavau namo, kai grįžau, po 5min mentai atvažiavo; kaime kažkaip užsitrenkiau lauko tūlike ir pusę dienos jame praleidau;... dar koks šimtas dalykų, kurių nepamenu :D

skaičiau irbalsu juokiaus :D

Vartotojo avataras

Dija

Forumo gyventojas

Kaunas

41,323.06 Lt

Standartinė » 2010 Lap 12, 17:46

vaikystėj iš neturėjimo ką veikt irgi prisimąstydavom visko su kaiminystėj gyvenančiais draugais, tik kad atminty, gaila, nelabai ir išliko kas iki šių dienų. o gaila, kai pagalvoji :) aišku, su sese gadindavom numuos baldus, įvairias dekoracijas ar šiaip kokius stalčiuos, spintose sukrautus daiktus. Pamenu sesers "dėka", drabudžių spintą buvom ant savęs užsivertusios. :cha: tai kiek skaudėjo.. kaime, pas močiutę, daržinėj degindavom šieną (tai kai pagalvoji, iki dedelio gaisro visgi nedaug trūko). grįždavom namo paryčiais. pamenu, vis karts nuo karto vasarą atvažiuodavo kaimyno pora pusbrolių, ale tokių mandrių labai, nemegdavom mes jų, o jie mūsų, tai vieni kitus apmetydavom akmenais arba į plaukus kibišų priveldavom. nu ir t.t. ir panašiai

Vartotojo avataras

artcurlyfied

Patyręs forumietis

Old Trafford

7,408.23 Lt

Standartinė » 2010 Lap 12, 19:23

Vaiktystėj sienos labai traukdavo. Teko ir miegamajam rašyti "čia miega mano mažasis broliukas/tėveliai" su rūžavu flomasteriu (valyt teko (neišsivalė)), ir dar mamos paketus dar mažesnė būdama ant sienos klijuodavau..malūnėlius, tiksliau iš jų.

Vartotojo avataras

Qully

Forumo gyventojas

Mažeikiai

759.00 Lt

Standartinė » 2010 Lap 12, 20:14

ir dar mamos paketus dar mažesnė būdama ant sienos klijuodavau..malūnėlius, tiksliau iš jų.

: DDD

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Lap 29, 19:06

artcurlyfied rašė:dar mamos paketus dar mažesnė būdama ant sienos klijuodavau..malūnėlius, tiksliau iš jų.

: DDD
Man mama sakė, kad aš paketų buvau priklijavus į tėčio darbo segtuvus. Gerai, kad namuose pamatė, nes būtų į darbą išdūmęs su jais.

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2010 Lap 30, 17:11

Draugei galvą buvau praskėlus, kai mečiau iš lėlės į ją :DD
o šiaip čia turbūt baisiausias dalykas. dažnai krisdavau ir užsigaudavau. o kažko tokio kaip jūs, tai nedarydavau ;d

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,344.96 Lt

Standartinė » 2010 Gru 01, 00:35

Buvau ir vis dar esu ramus vaikas... :D Tėvam nuostolių nedarydavau, tik mokyklai pora kartų teko...kaip ir daugelis mušdavomės su kitų kiemų vaikais, o po to eidavom draugiškai žaisti "kepsais" :DD pradėjo lysti į galvą blogi prisiminimai apie viską :D užteks jau... :D

Vartotojo avataras

caramelli

Dalyvis

Šilutė

510.14 Lt

Standartinė » 2010 Gru 01, 22:33

Oj vaflius užmetinėdavau už spinteles ir mama rasdavo sakydavo "kas čia dabar?";DD
Toliau........ Įdūriau broliui į nugarą su žirklėm. Ačiū Dievui nieko neatsitiko, bet tėvai tai pyko.
Buvau nusikirpusi kirpčiukus;DD Pasakiau kitai sesės pažįstamai Rimai, kad mano sesuo ją pavadino žiurke, abi susipyko, O ištikrujų ne ta Rima buvo o klasiokė ar kas. Toliau :D...Tėvų nebuvo namie pas gydytoją buvo. Aš užlipau ant šaldytuvo ir pamačiau kažkokius "guminukus". Tėtis grįžo sakau suvalgiau skanius guminukus. Tetis kai supyko paprašė parodyk tai važiavom į ligoninę ten buvo nikotino gumos visas suvalgiau, bet nieko nebuvo :-) Sesės sruogą nukirpau;DD
Na, o dabar man pati baisiausia akimirka buvo užgavėnės. Nu ta dainelę padainavo, o buvo svarbiausia nei blynų, nei saldainių neturėjau tai ant duonos marmelado užtepiau. Tai visi kai juokiasi.;DD

Vartotojo avataras

Blond.

Forumo gyventojas

Kretinga

29,210.62 Lt

Standartinė » 2010 Gru 03, 19:58

Aš tai nežinau, nebūdavau tokia 'crazy vaikas' kaip jūs. ;D Vieną atsimenu, tai kai mėlynais dažais išmarginau sieną. :)

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių