Šis bei tas Pašnekesiai

Kai mes buvom maži...

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas

1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 18:57

Na, tokia juokinga tema :mrgreen: ar esat ko nors pridirbe, kai buvot dar labai maži? :mrgreen: Aš tai esu plaukus nusikirpus, tik aišku ne visus, o tik truputį :haha: ir dar mama sakė kad buvau jos švarką, ar megztinį sukarpius :mrgreen:
Paskutinį kartą redagavo Nyan. 2010 Rgp 16, 18:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

--------------------------------------

Hiphoper64

Aktyvus dalyvis

Vilnius

9,830.21 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 19:29

O visko buvau pridarius. Tik sunku net prisimint. :D Kaip ir tu sukarpiau pačios mamos megztą megztinį, pamenu kaip ji verkė tada. :lol: Arba pamenu kai valgiau lašišą ir man ji nepatiko tai paėmiau ir užmečiau už savo lovos, o kai mama tvarkė surado ten ją supuvusią jau, apdulkėjusią :D Daugiau nelabai ką pamenu, jeigu prisiminsiu tai parašysiu dar. :D

Vartotojo avataras

Giedrys

Dalyvis

Alytus

2,211.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 20:10

Hah :D Dar darželio laikais spardėm lauke kamuolį, tai iškūliau langą dvigubą, yra dar keli iškulti langai mano biografijoj, bet vietą ir aplinkybes prisimenu blankiai, o taip tai kaip ir Hiphoper64 esu maisto paslėpęs ir po kelių metų radęs aš ar mama visiškai supuvusį :D

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 20:19

Perskaičiusi pirmą postą prisiminiau, kai būdama kokių penkerių labai nenorėjau eiti į kirpyklą. Tada kol mama miegojo apsikirpau sau galiukus, o miegančiai mamai grifką nukirpau. Savaime aišku, pavyko kreivai. :D

Vartotojo avataras

kara

®espect

3,705.06 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 20:48

Dar eidama i darzeli, kirpaus grifka. Tai pakartojau antra karta pradinese :|
Visada vaistus uzmesdavau uz lovu, kad gert nereiktu.
Kai mama iseidavo i darba as visada issitraukdavau is spintos jos mylimiausius kazkokio padaro odos kablus. Visada eidavos viskas gana gerai, bet karta su jais kulversciais nusiridenau nuo laiptu ir nudroziau juos :|
Metydavau kietus zaislus i lempas, kad isdauzciau :?
Daugiau nepamenu.

Vartotojo avataras

3999059

Aktyvus dalyvis

Kretinga

6,975.89 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 21:15

I kaimynų laukinį tualetą su puske primesdavom žolių kupstų su visom šaknim ir žemėm, supuvusių daržovių iš daržo, purvo, tešlų, akmenū (Geriau paklauskit ko nemetėm :D )
Rašydavom kitiem i pašto dežutes laiškus su keiksmažodžiais, kol neprigavo viena diena :D po too su pusbroliu parduotuvej uzsilipdavom ant persirengimo kabinu virsaus ir ziuredavom kaip matuojas babsės. O šiaip daržely statydavom bunkerius, raudavom žoles iš pievų , nu neimanoma visko atsimint pasiutus buvau, kiti tevai net neleisdavo su manim draugaut nes liepdavau mažesniems pravardžiuoti aukletojas, mušt, spjaut :D
Paskutinį kartą redagavo 3999059 2010 Rgp 16, 21:25. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas

1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 21:17

Nu jūs tai duodat :D Oi prisijuokiau beskaitydama jūsų istorijas :D

Vartotojo avataras

3999059

Aktyvus dalyvis

Kretinga

6,975.89 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 21:20

Katik prisiminiau, net juokai suemė :D Žodžiu šukavau savo grupiokę darželyje (mėgdavau rišt plaukus visoms) tai šukavau ir šukos įsivėlė į plaukus, net nėjo ištraukt :D DRaugė su šepečiu galvoj puse dienos pravaikščiojo, jau manėm, kad reiks kirpt plaukus lauk :D

Vartotojo avataras

darkman

Forumo gyventojas

39,602.17 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 22:20

heh. pradineje suleje isdauziau su penalu stikla, o apkaltino kita :D
Tevai pasakojo kai nusipirko dazu masinai perdazyt padejo naujai remontuotam kambary, tai tuos 5 (berods) litrus ispyliau ant naujos kilimines dangos :D dar sugadinau siuvimo masina, kompa sudeginau, ant pianino su vinim parasiau kazka. blogas vaikas buvau :)

Nemalonus

Dalyvis

Vilnius

1,649.16 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 22:21

Kaimynų vaikus apkumščiuodavau, vandens karą laiptinėj žaisdavom, kol pikta bobikė neišlėkdavo ir rėkt pradėdavo, kito kiemo vaikus mušti eidavom su savo kiemu, et laikai buvo... Dar pamenu iš pinigų veidus iškarpydavau :up:

Vartotojo avataras

monė.

Apšilinėjantis

1,184.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 13:36

Vaikystėj išsitaškiau, tai dabar ramesnė. :roll:
Taip taip taip. Kai tėtis gal 15 minučių paliko vieną namie (buvau kažkur 4-5 metų) neįsivaizduoju kas sušvietė, bet prisirijau paracitamolio. Kai mama išnešė šiukšles, ta vadinama zelionka ištepliojau virtuvės grindis iš baimės. Sugadinus ne vieną sesės referatą, sudaužius pora taurių ir šiaip prisidirbus (ir pastoviai prigaudavo mane).

Vartotojo avataras

Vykst

®espect

Kaunas

2,821.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 14:35

rankinį žaisdavom, simpatijų kieme turėjau, iki vidurnakčio lauke būdavau ir bla bla visokius valgoma nevalgoma žaisdavom dar ;d

Vartotojo avataras

Sturgelis

Forumo gyventojas

Somewhere under the Sun

5,520.43 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 14:51

Hm... Kirpausi plaukus, su drauge nuodijau kašį žaidžiančius čiūvus (bent jau bandėm nunuodyt), negyvą paukštuką radus parsinešdavau ir gydydavau, pro balkoną mėtydavom su pusbroliu žaislus, rengdavom laiptinėj liftą, sutraukydavom kalėdines girliandas (prie baterijų laidus priklijuodavom ir turėdavom daug šviečiančių lempučių), gamindavom laivus su mažyčiais motorais ir paleisdavome juos baseinėly, paslapčia statėm namelį medy, auginom žuvis, žiogus, driežus (visi greit išmirė) ir žaisdami 12pagaliukų visad kankindavom mažesniuosius.

Vartotojo avataras

bebop

Aktyvus dalyvis

Vilnius

3,218.31 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 16:28

Hm. Pamenu labai gerai kai užgavėnių proga močiutė į darželį blynų labai skanių pdarė ir aš vaišint visus turėjau, bet kažkaip buvo, kad blynus reikėjo valgyt po pietų miego. Ir aš labai nenorėjau tais blynais dalintis, tai kai visi miegojo, o auklėtoja išėjo, aš juos suvalgiau.
PAskui pamenu stovykloj apipaišaliojau su drauge sienas ir paskui sakėm, kad ten ne mes, bet paskui teko prisipažint : D
Ir dar pamenu, kai su broliu ir jo draugu gaudėm kaimyną, nes norėjom truputį pamokyt, tai taip išbėgom į gatvę ir ten prie ambasados visad policininkų būdavo, tai jie liepė atstot.
Dar pamenu, kai sode daviau šuniukui kaulų ir kai jis valgė, nežinau kas man šovė į galvą, bet atkišau mažąjį pirštą ir kaip nekeista jis man čiupo jį ir jo vos nenukando : D
arba kažkada į karvės mėšlą pirštą įkišau, nes su broliu susilažinau.

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas

1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 17, 19:51

bebop - su tuo karvės mėšlu tai žvengiau :haha:

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių