Įvairūs Studijos, mokykla

Klasiokai

        
Vartotojo avataras

Insane.

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 355

 6,703.44 Lt

Standartinė » 2012 Vas 01, 22:25

Nemanau.

--------------------------------------


Vartotojo avataras

Emiliuks69

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 248
Klaipėda

 3,677.55 Lt

Standartinė » 2012 Vas 07, 15:49

Aš tai savo klase nesiskundžiu. Tik kuo skundžiuos auklėtoju, visi juo skundžiasi, bet čia jau kita kalba ;D O šiaip visuose klasėse yra visokių. Pas mus bernai tokie nelabai bendraujantys su panom tai... Yra tokia panų ketveriukė, fyfačkos. Bet yra tikrai labai fainų klasiokių su kuriom galima pabendrauti. O mokykloj tai esam geriausia klasė kaip ir. Ir iš elgesio ir iš mokslų.

Vartotojo avataras

Domk3

Dalyvis
 
Pranešimai: 185
Garliava

 1,618.62 Lt

Standartinė » 2012 Vas 16, 17:33

Mane kaip sako "užknisa'' mano klasiokai nes jie kaiptik žiuri su kuo pasistumdyt ar pasimust o as lengvas taikinys tai nervina dažnai.

Vartotojo avataras

merylin

Lankytojas
 
Pranešimai: 4
Jonava

 207.00 Lt

Standartinė » 2012 Vas 24, 17:27

Pas mus klasė tai žiauriai keista,labai jau susiskaldžius į grupeles.
Vaikų - 26. Šiais metais atėjo 2 .
Okei jų sudėtis(berniukai): Viena grupelė tokių lūzerių,kurie tik apie CS kalba,ar dar ten kikena klasės gale,iš savų bajeriukų. Kiti tokie yra kašioorai,jie normalūs,tai bent pašneki. O dar yra tokie 2 sportininkai,tai jie tokie neutralūs,ramučiai,nors ir su jais pašnekėt yra labai faina. šiaip tai mūsų vaikinukai nėėra labai jau blogi. :m:
O vat panelėėės.. Yra grupelė rusiukių kurios savais reikalais ten užsiima. Yra tokios nebendraujančios,ir va grupelė yra kurios lb jau tokios... Nu yra pakenčiamų,bet šiaip tai,viena tai savo nuomonę visur perša,na grubi. kita tokia lengvabūdė pasiduoda kitų kalbom,kita tokia kuri laiko visus ,,šūdais'' ir galvoja kad ji viena afigena.. žodžiu.. visokių. Visada ta grupelė išsireiškia,berniukai pyksta,nes esam labai nevieningi tada. Ir šiaip ta viena iš grupelės kuri visus šūdais laiko,kažkaip juk žinot kai būna mada 6 klasės kad už akių apstumt,tai va ir pradeda savo bajeriukus.. ant visų stumia aišku už akių ant kiekvieno,bet vistiek su ja visi bendrauja,nors ir kai kurie žino,kad ji varo. Ji kažkaip suranda tokia vieta kad moka prisitaikyt.. arba tie kiti kurie su ja benrauja,pataikauja jai,byjo kad iš jų tiesiogiai juoktūsi,arba nežinau net. Ji netgi mane apstūmė kai buvau klasės seniūnė,tai aš jau maždaug per daug vadovavuju,ir taip su kiekvienu seniūnu būna,kad ji apšmeižia. Bandžiau tvarkyt situaciją,ogi nieko,visviena tas pats, Žodžiu,tam tikra žodžio prasme - beprotnamiis!
Na išvada nekokia. Neisivaizduoju kada tai keisis. O apskritai,tai manau nevieningą klasę skatina butent ta asmenybė. Kai jos nebuvo mokykloje viskas buvo tiesiog kitaip.. Sudėtingai čia pas mus. :-) Galbūt taip ne pas mus vienus yra,ir gal kas nors žino išeitį dėl tos panelės? :wnk:

Vartotojo avataras

mimino

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 452
kelmė

 2,966.44 Lt

Standartinė » 2012 Geg 05, 15:39

Turiu 37 klasiokes merginas,tai su kiekviena nelabai ir spesi pabendraut:-D

Vartotojo avataras

SpeechTherapy7

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 58
Liverpool

 1,304.18 Lt

Standartinė » 2012 Rgs 02, 15:36

Klaseje kurioje mokausi vienos merginos. Savaime aisku koks vaikinas mokytusi media make-up & hairdessing ? :D

Vartotojo avataras

Sigillum

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 47

 1,152.00 Lt

Standartinė » 2012 Spa 26, 22:57

Nesipjauname, bet ir į glaudžius santykius nesileidžiame. Kas sau, bendraujam grupelėse, nėra kažkokio bendrumo, anksčiau jo trūko, dabar nebereikia :-) Tai tiesiog žmonės, su kuriais kartu mokaisi, nori to ar ne. Ir turi juos gerbti. Netrukus išvis klasės svarba menkės, kuomet rinksimės dalykus ir persiskirstysime. Klasė tėra struktūra, rėmai, mokykloje kiekvienas mokosi sau ir dėl savęs, nuo nemėgstamų žmonių reikia mokėti atsiriboti.

Vartotojo avataras

Euthanasia

Dalyvis
 
Pranešimai: 195
Kaunas

 4,111.33 Lt

Standartinė » 2013 Vas 11, 18:08

Po šimtadienio kažkaip visi labiau suartėjom, šilčiau bendraut pradėjom, anksčiau tarp daugelio tik labas ir ate būdavo.
Vat ką reiškia kai su žmonėm sugeri : )

Vartotojo avataras

ShadowSelf

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 25

 689.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 12, 10:31

Šiais metais nauja klasė, nes gimnazistai jau mes. Pirmai maniau, kad tikrai gera klasė pasitaikė, panos bendraujančios, fainos. Bet po mėnesio nuomonė pasikeitė žiauriai. Per kiekvieną pertrauką visus apkalbinėja, prikolina, šnabždasi ir kalbasi vien užuominom, kažkaip atrodo devinta klasė, turėjo jau išaugti iš to amžiaus, bet toli gražu ne. Tai kažkaip jau mąstau, kad šiuos metus reikės atkentėti, o kitus jau čiuožti lauk, nes labai nuvargina tokios klasiokės.Įvairūs Studijos, mokykla

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių