Draugės gimtadienis, ką dovanoti?
45 pranešimai(ų)
• Puslapis 3 iš 3 • 1, 2, 3
Na aš taip pat esu susirupinus ką padovanoti draugei gimtadienio proga. Taigi esu sugalvojus mūsų dviejų foto i rėmelį ir ją idėt į dėžę o toje dėžeje bus pilna įvairių saldumynų bei i mažus lapelius susuktus prirasyta palinkejimu.. o ant virsaus kad draugei butu siokia tokia intriga tai priplesysiu daug laikrascio ir uzversiu iki pat virsaus. po to surisiu dideliu kaspinu..
-------------------------------------- www.varle.lt/dovanos
![]() ![]() Siūlau dovanų rinkinį, galės pati išsirinkt ko norės.. Neseniai iš čia http://www.dovanusala.lt/dovanu-rinkiniai.html pati gavau toki, tikrai neblogi pasiūlymai
![]() Dovanų idėjų merginai gali pabandyti paieškoti čia: http://kadovanot.lt/panelei/gimtadieniui Gali ieškoti dovanų idėjų pagal amžių, pinigų sumą, charakterį ir ką tik nori
![]() Vajei,man tokia pati bėda.Aš pažįstu savo draugę jau 10 metų,atrodo būtų lengva,ką padovanoti,bet žinot pvz.:sugalvoji padovanoti kvepalus,bet gal jai nepatiks...Ir panašiai.
Jos gimtadienis poryt,ir šiandien lyg apšvietimas atėjo ką dovanoti. Manau būtų fainai padaryt koležą iš mūsų juokingų nuotraukų,ir dar daug kokių saldainių ar panašiai.Nes tie visi kuponai ar pinigai jau kiek pabode. Jei sportuojantis žmogus, tai manau tinka ir sporto prekių parduotuvės čekis, nežinau tiksliai ar tokių yra.
![]() ![]() Man dovanų paieškas labai palengvina Norų Saugykla http://www.norusaugykla.lt
Kai pati pradėjau savo norus užrašinėti, tai aplinkiniai irgi užsikrėtė ![]() Čia galima ne tik savo norus surašyti, bet ir draugų norus peržiūrėti. Norus galima rezervuoti, todėl nebus kelių vienodų dovanų. Pakviesk draugę prisijungti, tikrai smagu ir naudinga! Man labiau patinka aktyvios dovanos . Įsimintina bent jau ir panaudojama
![]() Visai neseniai buvo draugo 18 gimtadienis. Ta proga sunkiai ir ilgai ieškojau jam dovanos, bet kuponą šuoliui su parašiutu ir padovanojau pilnamečio pažymėjimą, kurį įsigijau čia - http://18gimtadienis.lt/18-gimtadienio-dovana-pilnamecio-pazymejimas/ . Kaina tikrai nesikandžioja, o pažymėjimas padarytas kokybiškai!
Aš tai viską internetu perku pastaruoju metu. Pavyzdžiui labai greitai pristatė https://www.breto.lt/. Visai džiaugiuosi pristatymu. Be to, daug idėjų konkrečioms šventėms turi. Lik ir apie 18 gimtadienį yra parašę kažką - paskaityk, gal rasi ką įdomaus.
jei draugei patinka važinėtis dviračiais, gal ką nors, kas padėtų žiemą važinėti?
![]()
45 pranešimai(ų)
• Puslapis 3 iš 3 • 1, 2, 3
‹ Šis bei tas ‹ Pašnekesiai |