Vampyrai...
Paskutinį kartą redagavo NeverAgain 2011 Kov 21, 19:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
--------------------------------------
![]() Siaip apie ka cia tu pezioji iš tikrųjų buvo tokia liga senovej kai zmones nemokejo medicinos ir kai zmonem reikedavo kraujo, kad isgyventu tad juos vadino vampyrais, bet siaip ka tu cia aprasei jie jokiu special powers neturi ir dabar ta liga manau yra mazakraujyste vadinama. Tai jo dabar pradekime tokius zmones vampyrais kaip senoveje vadinti lol. Pavyzdzui seniai seniai tuos kurie pakrkrizdavo and zemes ir imdavo purtytis su is burnos einanciomis butomis, vadindavo demonu apsestaisiais, bet dabar mes zinome apilepcija.
mažakraujystė nesuteikia poreikio gerti kraują. Tikrų vampyrų yra,tik jų procentas labaaai mažas.Aišku tie vampyrai nėra tokie kaip komerciniai.Beje,energetinių vampyrų irgi negalima vampyrais vadinti,tai daugiau epitetas. tai kaip čia dbr vidury dienos prie pc sėdėjai?
rodė kažkokią laidą per history kanalą apie tuos vampyrus, tai būdavo ir taip, kad sergantį žmogų (pvz mažakraujyste), kai jis išbalęs,nusilpęs, jautrus šviesai ir t.t. vampyru apšaukdavo ![]()
Nu my point is tu negali saves vadintis kaip vampyru, nes jie yra mitologine butybe, o H.F. aprase tiesiog zmones tokius kaip mes turincius genetiniu gal kuurie ir buvo praminti vampyrais taciau dabar manyciau jau yra paaiskinti moksliskai ir turi savo pavadinima. Tai manyciau ne vampyrais save vading reiketu. Man tai paprasciausias norejimas demesio, nezinai nei juoktis nei verkti is tikro. Pavyzdzui koks sizofrenikas dabar sakys, kad girdi dievo balsus ir kalbasi su dvasiom, bet mes jo nevadinsim aiskeregiu, nors zinom, kad jis tieisog sizofrenikas, bet ir tai butu atleistina, nes jisai ar jinai tikrai taip galvotu, o tie kurie vadina save vampyrais zino, kad jie tiesiog turi sutrikimu, bet neskaitant to jie paprasti zmones. Ir stai vieno pasysakimas pagal H.F.
Well tada jie nera vampyrai, nebejoju, kad tie zmones turi moksliskai pavadinta liga ir nematau, kad jie save turetu vadinti pavadinimu kuri pries kelis simtus metu buvo pavadinti, bet zymiai iskreipti ir paversti i mitologini. Nes smones tada buvo tamsuoliai, kaip ir sakiau, juk dabar apvydzui apileptiko nevadinsim velnio apsestuoju. Sorry bet mano nuomone tai norejimas demesio ir tarsi pasijusti, kad yra isskirtiniai, nors iš tikrųjų turi tik liga. EDIT dar geras pavyzdys su raganom ir raganiais, lurie buvo paprasti zmones bandantys israsti vaistus is ivairiu zoleliu, kuriuos siais laikais vadintume zolininkais arba vaistininkais. O tai yrodo, kad nei tu pasaku raganu, nei tikru vampyru nera. Paskutinį kartą redagavo Citrinute 2011 Sau 25, 11:01. Iš viso redaguota 3 kartus.
tos ligos vadinamos vampyrizmo ligomis.Manau,tai suteikia teisę ja sergančius žmones vadinti vampyrais. Bet ta iaš nesuprantu,ką tu nori įrodyt?Kad žmonių,kurie turi potraukį kraujui negalima vadint vampyrais? Laikas išlįst iš pop kultūros,vampyras tai nėra tik tas žmogus,kuris bijo šviesos ir česnako,vaikšto su kostiumu ir perkanda gerkles žmonėm. Skaičiau daugumą komentarų, ir daug jų, kas tiki vampyrų egzistavimu.
Visų pirma, rašytiniuose šaltiniuose yra daug tokių įrašų, net pačio senovės egipto faraonų raštininkai rašė, apie kraujasiurbius demonus. Gal tikrovė su laiku, tikrai yra kažkiek pakeista, bet tai nekeičia faktų, jog jie tikrai gali egzistuoti. Mano nuomone, kad šios būtybės tikrai egzistuoja, tik jos nėra tokios, kaip jas aprašo mitai? Ką manote apie tai? ‹ Įvairūs ‹ Mistika |



ogi niekas.






ten kaip juos laidodavo... plytą burnon sukišė ir pan. o.O



