Įvairūs Gyvūnai

Šunų maudynės ežeruose ir kt.

Vartotojo avataras

Miglė.

Aktyvus dalyvis

Kaunas

267.69 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 06, 18:59

Vasara, karšta diena. Pakrantė pilna išsirengusių poilsiautojų. Ežere pliuškenasi vaikai. O kas ten toks juodas ir plaukuotas? Šuo! Turškiasi, taškosi, žaidžia labai laimingas... Kai kuriems labai gražu pažiūrėti į dūkstantį vandenyje šunį, tačiau visada atsiranda piktų dėdžių, kuriems tai nepatinka.
"Mergužėle, skaičiuoju iki trijų ir arba tu dingsti su savo šuniu, arba kviečiu policiją. Juk upėje maudosi vaikai, kur tai matyta, kad tame pačiame vandenyje plaukiotų ir šuo!" - štai ką išgirdau vakar, kai su šuniu atbėgome prie Nemuno padūkti. Keli žmonės piktai žaibavo akimis, kol aš nuleidusi galvą pėdinau toliau nuo vandens. Savo šunį net į vonią galėčiau pasiimti - toks jis švarus. :)
O ką jūs manote apie šunų maudynes viešuose vandens telkiniuose? Esate už ar prieš? :) Ar buvo pasitaikę panašių atvejų kaip man?

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Soldier

Patyręs forumietis

Kaunas.

16,221.64 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 06, 19:03

Nieko blogo čia nematau,
gad... bet kokie .. buvo, kad taip pasakė,
vis gi vanduo ežeruose ar upėse nėra toks švarus, kad būtų švaresnis
už vandenį kuriame prausi šunį.
Mano šuo tai labai mėgsta vandenį ir dažnai
maudosi upėse ar ežeruose, bet dar tokio
nutikimo kaip tu pasakojai - nebuvo

Vartotojo avataras

lorce

Dalyvis

vilnius

3,678.08 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 06, 21:32

Mano šuo nemėgsta maudytis upej ar ezere :DDD
jam tik duse patinka xDDD

Vartotojo avataras

laisva siela

Forumo gyventojas

Kažkuris iš tūkstančio.

4,069.52 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 06, 21:58

Prie ežero, kur mes vedamės šunį, buvo iškabintas ženklas, draudžiantis juos ten vesti.
Na ką.
Pasielgėm vandališkai ir tą ženklą paslėpėm.
Dabar šuniukai maudosi ramiai, baudų negausim (:
Šiaip žinai, atsiras visokių žmonių. Kai kurie būna ypač zanūdni, kiti gi džiaugiasi, kad šuo pas juos atbėga, pažaidžia.
Girdėtas man toks atvejis.
Tik kai man taip pasakė, niekur nėjau. Pasakiau, jog tai ne jų nuosava pakrantė.
Šiaip, jei nėra šunis draudžiančio ženklo, žmonės neturėjo teisės kažką sakyti. Čia jie turėjo taikytis. Juk yra atskirų paplūdimių, kur šunis atsivesti draudžia ženklai, ir yra bendrų - visiems...

Vartotojo avataras

Kandžiojuosi

Įsijaučiantis

Abudabis O.o

2,060.71 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 07, 00:20

Maniškis nesimaudo.
O prieš tuos kurie maudosi neturiu nieko prieš, netgi smagu žiūrėt. Nesuprantu ką kiti tame blogo gali įžvelgti.

Smy.

Forumo gyventojas

664.95 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 07, 22:11

Šiandien ir vakar nusivežus šunį pas senelę nuvedžiau taip pat prie nemuno. Šančiuose ;D Buvo žmonių, bet nieko nesakė. Viena bobutė net prašėsi, ka eitų šuo su ja maudytis. :D Bet mes pagrinde buvom ne pliaze, o prie vieno krantuko. Tad negavom nusiskundimų. O šiaip šunį tik vakar pripratinom lpti į vandenį, ir tai tik braido :D

FlyGirl

Įsijaučiantis

1,712.68 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 08, 14:53

Na mano šuo tai nelabai mėgsta maudytis, bet karts nuo karto įšoka į ežerą.
Ir nematau nieko blogo čia.
Juk ir jie nori atsigaivinti :play:
O dėl to , kad žmonės lieka nepatenkinti tai man nebuvo taip , buvo keli žmonės kurie juokies kaip plaukdamas taškosi mano šuo ir t.t , o kiti nereaguoja, o tokių kaip dink iš čia tikrai nebuvo, jei nėra ženklo man niekas neuždraus maudyti šunį.

Vartotojo avataras

Vytauciukea

Aktyvus dalyvis

Marijampolė

14,257.18 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 09, 14:52

Gaila neturiu šuniuko, bet labai noriu. Jei jis man sakytų ką tai aš jam atkirsčiau : jis naminis šuo, ir aš dar negirdėjau tokios taisyklės, kad negalima maudytis šunims! :piktas:

Vartotojo avataras

kristė

Patyręs forumietis

Kaunas

93.23 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 09, 15:01

Tai šiaip tai yra vieša vieta. Maudosi kas nori, o yra žmonių, kurie bijo šunų. Ką gali žinoti, jis užlips ant kokio vaiko norėdamas žaisti ir gali apdraskyti. Čia ne tai kad švarumas. Juk į tą patį vandenį kai kurie ir gamtinius reikalus atlieka.. . Esu prieš, kai yra žmonių.

Vartotojo avataras

Miglė.

Aktyvus dalyvis

Kaunas

267.69 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 10, 20:15

Į tą vandenį yra nuleidžiama kanalizacija. O žmogus supyko, kad įbrido šuo. Svarbiausia, kad šunį laikiau už pavadėlio, jis neplaukė, o tik truputį pasitaškė įbridęs. Žmonės kartais gali būti tokie egoistai ir... :(

Vartotojo avataras

Ekelis

Dalyvis

0.60 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 11, 17:29

Tai tokie zmones tikrai nesveiki...

Vartotojo avataras

gintares5

Aktyvus dalyvis

18,510.97 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 11, 23:10

Nematau čia nieko blogo.. Gi žmonės vandenį ne geria, ne prausiasi, o jame tik atsigaivina. Kas čia blogo ? Be to, ir pažiūrėt kaip šuo vandenį pliuškenasi smagu :play: :D

Vartotojo avataras

Camilė.

Forumo gyventojas

Panevėžys

890.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 12, 20:23

Atsivedėm kažkada prie Levens ir mano šuo eina į vandenį o pacanėliai kokių keturiolikos metų su kortom lošia...
Sako ai nu mes čia plaukiojam maudomės o jie dar ir kažkoki šunį maudo :D
Aš sakau kad tas šuo už tave daug švaresnis :D kaip susigėdo

Vartotojo avataras

*AgnyČy

®espect

Kaunas

44,364.82 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 13, 11:28

Tora labai mėgsta maudytis mano kaime,ežere.kaifuoja;D Ir net nuo tiltelio šokinėja.:]
šiaip negalėčiau nusivesti Toros priek kitų žmonių,nes ji man gėdą padarytų ;DDD lakstytu su vaikais,draskytųsi...
O šiaip-aš už šunų maudynes paplūdimy,nu nebent būtų labai agresyvus šuo. :roll:

Vartotojo avataras

Aurimas.

Forumo gyventojas

987.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 13, 12:51

man tai patinka paplaukiot su šunimis ežere. plaukimo lenkrynėės!!! ir spėkit kas laimi... :D :D

Įvairūs Gyvūnai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių