Įvairūs Gyvūnai

Šunų maudynės ežeruose ir kt.

Vartotojo avataras

kristė

Patyręs forumietis

Kaunas

93.23 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 15, 17:51

Keturkojai paplūdimiuose ne visiems poilsiautojams kelia malonius jausmus. Ne visiems poilsiautojams patinka, kad šeimininkai vasarą šunis netrukdomi maudo vandenyje. Beje, tai daryti draudžia taisyklės, o prasižengusieji gali būti nubausti.
(...)
Pranešti apie neleistinose vietose vedžiojamus arba maudomus šunis gyventojai gali policijai

Lietuvos paplūdimiuose draudžiama dresuoti ir maudyti šunis ir kitus gyvūnus. Manau tai pritaikyta ir ežerams.

Bet būtent kodėl (pagal įstatymus) neradau.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Auryt

Dalyvis

2,464.02 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 15, 20:58

Manau ne vien žmonės nori pasipliuškenti ežere, bet ir šunys.
Nieko blogo nematau, jei šeimininkas savo šunį atsivedė į ežerą pasimaudyti, aišku pati vedu šuniuką kur mažiau arba išvis nėra žmonių.

Vartotojo avataras

aimra

Dalyvis

Vievis

3,572.62 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 22, 21:02

as ir nematau cia nieko blogo. nusivedu savo suni maudytis tik ne i pliaza nes ten daug zmoniu. nuvedu i kita kranta ir issimaudo, o jam patinka maudytis :D

Vartotojo avataras

Braskytea123

Dalyvis

400.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 28, 14:45

Na nieko blogo nematau ,mano šūneliui labai patinka tokie ežeriukai :D

liutasxxz

Įsijaučiantis

723.04 Lt

Standartinė » 2009 Rgs 21, 20:52

na siaip suo su savo nagais (jei arti priplaukia) tai kali sudraskyt

nors siaip ce nieko blogo nematau

Paveikslėlis

ŽAISK IR PRIEŠUS KAPOSIM KARTU :D

ramuniux1231

Lankytojas

telsiai

179.84 Lt

Standartinė » 2009 Rgs 27, 12:40

Mano suniuj nepatinka maudytis kokiam ezere jam geriau duse :D

Vartotojo avataras

Berry Blue

Aktyvus dalyvis

Mažeikiai

504.00 Lt

Standartinė » 2009 Spa 01, 19:10

Aš tai visom keturiom už, ką tas šuo užterš kai atsiprašant kai kurie žmonės eina į tą vandenį ir prišika it t.t.

Fiška

Lankytojas

106.66 Lt

Standartinė » 2009 Spa 04, 13:34

Na as pati turiu suni, mauditis jis nereliai megsa kai nueinam prie ezero i mane visi zmones ziuri itartinai, o ypac mamos su vaikais as nesuprantu ju mano suo net muses nenuskriaustu, bet ne jos mane visalaika apreke ir pradeda moralus skaititi, tai tada einu toliau nuo zmoniu.As nematau nk blogo jeigu suo maudosi ezere juk jis irgi nori linksminti. ;]

Vartotojo avataras

Gabrė.

Dalyvis

Vilnius

5,331.93 Lt

Standartinė » 2009 Spa 04, 14:23

Šuo yra šuo. Tegul maudos prūde kokiam nors, o ne ežere, kuriame maudosi žmonės. Visgi, ŠUO.

Vartotojo avataras

Camilė.

Forumo gyventojas

Panevėžys

890.00 Lt

Standartinė » 2009 Spa 04, 15:05

Jo, bet gi žmogus jei vandeny atlieka gamtinius reikalus tai nieko tokio, tegul ir toliau atlieka, bet šuo tegul nesimaudo... Nesuprantu tokių dalykų... Tai gal ir žuvis su elektra nukratykime, juk tame ežere žmonės maudosi tai kam tos žuvys? Šunų negalima tai ir žuvis išmeskime...

Vartotojo avataras

K.

Dalyvis

6,858.58 Lt

Standartinė » 2009 Spa 06, 20:03

Mano šuo tai bijo vandens. Tik pamato ežerą bėga kuo toliau nuo jo. Nes kai mažas buvo išgąsdino... :(

Vartotojo avataras

Aistėja.

Aktyvus dalyvis

Vilnius

8,756.50 Lt

Standartinė » 2009 Spa 15, 23:48

Prie mūsų toks tvenkinys. Yra pliažas - ten kepinasi žmonės ir vandenyje pliuškenasi vaikai. Yra dar vienas krantas, kur galima prieit, bet ten žmonių labai retai būna, nes ten dumblas, žolės. Tai prie to kranto leidžiu saviškei pasipliuškent. Kol kas, neteko klausyt moralų prie to kranto. Šuo nuplaukia nuo kranto 10 metrų ir grįžta. Arba plaukioja ratais. O jei sėdi žmonės prie to kranto (ramiau, tie vaikai neklykauja..) tai visuomet labai geranoriškai žiūri į tą šunį. Kai manoji išlipa tai visi dešrigalius siūlo, bet ji iš svetimų žmonių nieko neiima, ir šiaip nelabai pasitiki (leidžiasi glostoma, bet pati neprieina). Tada eina nuo tokio kalniuko voliotis (ridentis į apačią) tipo, džiovinasi kailį, tuomet visa pakrantė "lūžta" iš juoko. :boogie:

Vartotojo avataras

MeezYyY

Aktyvus dalyvis

Kauno raj.

13,762.56 Lt

Standartinė » 2009 Spa 28, 19:27

Baisiau būna kai tie pikti dėdės patys padaro sysiu į tą vandenį :D :D

Vartotojo avataras

Airinga*

Lankytojas

678.48 Lt

Standartinė » 2009 Spa 28, 20:14

Man dar tokio atvėjo nebuvo. 8)
O man pačiai atrodo, kad tas vanduo ar Nemune ar Dubysoj bus toks pats net jei jame maudysis šuo ar žmogus.{Nematau skirtumo ; D} :dry:

Vartotojo avataras

Dovilė.

Aktyvus dalyvis

Šiauliai

18.00 Lt

Standartinė » 2009 Lap 10, 13:32

Jei dėl švaros, tai patys žmonės kartais būna purvinesni negu tie šunys. :D

Įvairūs Gyvūnai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių