Įvairūs Filmai, TV, knygos

Psichologiniai filmai

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Bal 27, 19:55

Rekomenduoju Revolver.Tiem,kurie mėgsta mindfuck'ą ir nori jį suprasti patiks. :)
"Your mind will not accept a game this big"

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2011 Bal 28, 23:42

Revolver.Tiem,kurie mėgsta mindfuck'ą ir nori jį suprasti

...kažkada bandžiau žiūrėti [ir tikrai norėjau suprasti], bet per sunkus pasirodė. Tiesa, nors iki galo nesupratau, pabaiga tikrai užkabino. Vis tik nemanau, kad kada ryšiuos kartoti. Per daug užveltas [mano nuomone], o tai neleidžia pajausti žiūrėjimo malonumo.

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 13:51

Artes,šis filmas pasakoja apie žmogaus ego,o tiksliau apie jo godumą.Neveltui pateikiama kriminalinė istorija,kurioje šios ydos ir pasireiškia dažniausiai.Ir tas Mr.Gold - niekas jo nemato,bet visi pažįsta,visi yra susidūrę.Kas jis?Perskaityk jo pavardę dar kartą. :)
"Didžiausias priešas slepiasi ten,kur ieškai paskiausiai" - galvoje.

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 15:05

Ne, tai aš nesakau, kad visai nesupratau. Tiesiog didžioji dalis filmo reikalavo didelio susikaupimo [ir net gi kantrybės] ir nepaisant to, vistiek pabaigoje liko klaustukų.
Tai va, visą filmą "atidirbus", norėjosi gaut už tai bent jau šiek tiek daugiau aiškumo:) (nors tiesą sakant, dabar rašau ir galvoju, kad nebelabai ir bepamenu, kaip ten viskas baigėsi).

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 17:45

ir nepaisant to, vistiek pabaigoje liko klaustukų.

Stathamas išsigydė nuo godumo,kai tuo tarpu Liotta ne(nepamenu tikslių vardų).Todėl taip desperatiškai ir kartojo "fear me" pabaigoj,Liottai buvo baisu,kad Stathamui nebereikia pinigų,kad jis buvo laisvas nuo pinigų.Tiesa, yra dar gana nemažai iki galo nesuprantamų vietų,tačiau visumoj superinis filmas,pirmą kart žiūrint paliko labai gerai įspūdį. :)
kad nebelabai ir bepamenu, kaip ten viskas baigėsi).

ironiška,bet aš irgi niekaip negaliu prisiminti pačios pabaigos,nepamenu nusižudė Liotta ar ne. :D Nors berods tris kartus Revolverį mačiau. :D

Vartotojo avataras

Just'ė

Apšilinėjantis

1,060.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 20:45

"Revolver" turbūt galėtų atsidurti man labiausiai patikusių filmų sąrašo viršuje. Neužtenka vien žiūrėti, reikia galvoti, nepraleisti smulkmenų, o pasibaigus filmui, nenustoji mąstyti toliau. Tie pokalbiai prie šachmatų lentos...

Vartotojo avataras

Just'ė

Apšilinėjantis

1,060.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 21:23

Ir pažiūrėk. Tau turėtų patikt. :]

Vartotojo avataras

_cherry_

Lankytojas

Vilnius

120.40 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 10:20

Requiem for a dream, Max and Mary ;)

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 15:30

Uoj mėgstu psichologinius.. Man patiko Butterfly Effect, Jacket, Eternal Sunshine of the Spotless Mind,Black Swan(nežinau ar jis prichologinis , bet man asmeniškai jis toks pasirodė iš siužeto).

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 20:10

_cherry_ rašė:Max and Mary ;)

Šitas ir man patiko. Net nepasakyčiau, kad labai geras, bet KITOKS ir to pilnai pakanka.

Vartotojo avataras

tingee

Lankytojas

118.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 21:14

Pažiūrėjau filmą "Praregėjimas" (Julia's eyes). Man labai patiko ir pagalvojau kodėl gi nepasiūlius jums šio filmo ;) Dar žinau gerą filmą "Kiti" (The others) Irgi geras, bet nevisi jį supranta :) :up:

Vartotojo avataras

Edna

Įsijaučiantis

Vilnius

1,294.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 17, 17:23

Na va, aš kaip psichologiją studijuojanti, siūlau "Jausmų galia" / Eternal Sunshine of the Spotless Mind su Jim Carrey ir Kate Winslet. Turėtų palikti įspūdį manau.

Taip pat ir Amerikos grožybės / American Beauty

Acid Drops

Aktyvus dalyvis

4,587.07 Lt

Standartinė » 2011 Lie 22, 20:19

Labai mėgstu psichologinius filmus. O pats geriausias , mano manymu yra ''Skrydis virš gugutės lizdo'' . :-)

Vartotojo avataras

philosopher

Lankytojas

136.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 17, 23:40

Yra tikrai gerų šio žanro filmų, tačiau yra tokių, kurie tik jus apžaidžia. Manipuliuoja Jūsų jausmais. Dažniausiai tai dramos ale psichologija, tai ne tiek duoda Jums, kaip žmonėms, kurie tai sukūrė. Tarkim mirtis..? Žmonės to bijo, net jeigu ir neigia. Labai paprasta valdyti žmones, kai žinai jų silpnybes.
Aš irgi žiūrėjau , buvau ,,užsivedusi'' ant tokių filmų., Bet jie nedavė tiek kiek knygos.
Gal Jūs ir knygas, ir filmus žiūrite, negali žinoti, tačiau jeigu ne, tai siūlau prie jų pereiti.
O knygų gerų yra labai daug, jeigu glumina tokie filmai, tai Dostoevsky Jums patiks.
Chekhov, Tolstoy, Hugo, Gogol, Homer, Shakespeare..

Yummye

Lankytojas

19.00 Lt

Standartinė » 2011 Spa 06, 22:58

Vienas iš rimčiausių ir sudėtingiausių mano matytų filmų yra Darreno Aronofsko "pi" kad šitą filmą suprasčiau turėjau kelis kartus žiūrėti. Bet filmas tikrai paliko labai didelį įspūdį. ;)

Įvairūs Filmai, TV, knygos

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių