
Kokia šventė jums labiausiai patinka?Vienintelė šventė metuose kuri man patinka yra Kalėdos. Nesvarbu, kad beveik kiekvienais metais jos būna šiek tiek liūdnos, tačiau visas tas šurmulys dieną ir tyla Kūčių vakare.. Pasaka.
Na, dar Vėlinės man patinka. Ne helovinas. Lietuviškos šventės yra gerai. Per vėlines kiekvienais metais su tėvu važiuojam ant kapų, paskui pas giminaičius. Mirusiųjų prisiminimas visuomet baigiasi smagiomis uliavonėmis už stalo. man labiausiai patinka Kalėdos
![]() ![]() Kalėdų laukiu ir dėl dovanų, žinoma ![]() ![]() ![]() Man patinka žolinės ir joninės. Dar naujieji. Nauji - todėl kad susibėgam su draugais ir ko tik nepridarom.
Žolinės ir joninės - panašiai. Tik skiriasi tuo kad daugiau galimybių. Prisidirbam visko ir miegam po atviru dangum. O visos kitos - tik privalumai. Nuo mažens pratino ir turiu įprotį atšvęsti su šeima ir artimiausiais draugais. ‹ Diskusijos ‹ Gyvenimas |