Kuri naršyklė geriausia?Pirmiausia, tai visi kas naudojo kokią nors kitą naršyklę po "internet explorer", pasakys kad "internet explorer" yra Š.
Pats labai ilgą laiką naudojau "Firefox", bet mane vis erzino, kad siunčiant didesnį failą kartais "Firefox" atsiunčia jį sugadintą, tada reikia jį bandyti siųsti dar kartelį, dar taip nutiko, kad vienu tarpu turėjau seną grabelį kompiuterį, kuris labai ilgai kraudavo "Firefox" ir dar "Firefox" nemažai prikaupia kompiuteryje šiukšlių, taigi sumaniau paieškoti kokios nors mažiau apkraunančios kompiuterį naršyklės. Išbandžiau dar "Google chrome" ir "Opera". Pamenu tai, kad "Opera" kompiuteris įjungdavo greičiausiai, puslapius taip pat greitai krovė. "Google chrome" taip pat kurį laiką panaudojau, bet kažkaip likau prie "Opera". Joje yra daug patogių smulkmenų, pvz. galima padaryti taip, kad prie savo profilio prisijungtum vienu myktuko (raktelio) paspaudimu ("Firefox" taip pat gali išsaugoti prisijungimo duomenis, bet juos gali labai lengvai sužinoti kiti tiesiog nuėję į nustatymus"), galima atversti naują kortelę paspaudus dešinįjį pelės klavišą ir paslinkus pelę žemyn (taip pat laikant dešinįjį pelės klaviša ir slankant pelę galima atlikti apie 10 skirtingų veiksmų. Faktas tas, kad per visą laiką (apie 2 metus) "Opera" manęs nenuvylė nei karto, bent jau nepamenu. Jeigu kitų taip pat nenuvylė "Firefox" ar "Google chrome", tai ir puiku, visi laimingi ![]() Opera tikrai gera naršyklė, patogi ir t.t. Anksčiau maniau, kad "Firefox" geriausia, bet panaudojus mėnesį "Opera", nuomonė pasikeitė, nors vis gi dar iki dabar laikau atsargoje įdiegęs "Firefox" ![]()
Naudojau aš operą daug laiko. Kol supratau, kad firefoxas geresnis. ![]() ![]() ‹ Kompiuteriai ‹ Internetas, technologijos |