Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Ka jūsų tėvai mano apie jūsų klausomą muziką?

Vartotojo avataras

Baigtė

®espect

Reykjavik

3,504.31 Lt

Standartinė » 2009 Gru 30, 22:40

Nesako, kad kokį š čia klausot? Gal pyksta, nepritaria, o gal jiems visai neįdomu? Tai kaip yra? :]
Paskutinį kartą redagavo Baigtė 2009 Gru 31, 14:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Baltai*Raudonas

Patyręs forumietis

Kaunas

2,998.97 Lt

Standartinė » 2009 Gru 30, 22:43

Mano tėvai nieko nesako, bet močiutė sako : kokį šudą tu čia klausai? ;d

Vartotojo avataras

laisva siela

Forumo gyventojas

Kažkuris iš tūkstančio.

4,069.52 Lt

Standartinė » 2009 Gru 30, 22:48

Mano tėvai reaguoja niekaip.
Tiesiog, jie klauso savo,aš savo. Mamai netgi Scorpionai patinka. Apie Damien Rice net nekalbu.
(tik mašina kai kartu važiuojam,tai būna sunkiau, nes nemėgstu radijo stoties "Lietus")
: ))

Vartotojo avataras

Mėlynė.

Patyręs forumietis

Šiauliai

21,041.32 Lt

Standartinė » 2009 Gru 30, 23:09

Tėčiui patinka, mamai patinka. Močiutei nelabai :DD

Vartotojo avataras

illuminated

®espect

-13,145.73 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 00:21

Mamai ir tėčiui patinka sena muzika, kurią klausau.

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 00:50

O, puiki tema.

Pas mus namuose dėl muzikos iš tikrųjų vyksta dideli barniai, nes visų skonis žiauriai skiriasi ir vieni kitų muzikos nekenčiam. Žinoma, dažniausiai pas mane skambant muzikai sulaukiu replikų 'pritildyk', 'perjunk' arba 'kiek tu gali tą patį klausyt?'. Mano tėvai yra ..hmm, kaip čia išsireiškus.. senamadiški. Jiems sunkesnė muzika yra kažkoks siaubas ir tolerancijos šiame fronte tu iš jų nesulauksi. Žinoma, baisiausia būna kaip kur nors ilgesnį kelią keliaujam automobiliu. Ten jau ne mano erdvė, vadovaut (kad ir kaip mėgstu tai daryti) negaliu. Tenka klausytis klasikos, pianistų, jazzo ir pačio baisiausio mano košmaro.. 90's classic country. Aš senai jau planuoju tuos CD kur nors 'netyčia pradanginti'. Taip, kad pykstamės labai, kartais net ir iki mano arba motinos ašarų.

Vartotojo avataras

Mėlynė.

Patyręs forumietis

Šiauliai

21,041.32 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 00:55

Dėl to "kiek tu gali tą patį klausyt?" tai ir man pasako, tik nesuprantu kokia problema. Dar sako dėl garso kokybės (telefono ar kompiuterio), kad blogai groja ir kaip tu gali taip klausyt :D.
Šiaip labai panašūs skoniai muzikos mano ir tėvų, kartu į koncertus net eina su manim.

Vartotojo avataras

Flightless.

®espect

Kaunas

7,165.06 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 01:35

Seniau gal kažkiek pabambėdavo, bet dabar ne. Mamai patinka kai kurios dainos kurias klausau, jei nepatinka nekomentuoja... Todėl bent dėl muzikos pyktis netenka. Ir ačiū dievui. Močiutei visiškai nerūpi, nė vieno komentaro iš jos nebuvau nesulaukus, nei dėl garso, nei dėl pačios muzikos.

Vartotojo avataras

Ksė.

®espect

Vilnius.

15,621.05 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 12:26

Pas mane irgi yra nedidelių barnių. Atseit "pritildyk", "kiek gali tą patį klausyt?" . O kelionėje automobiliu jie klauso savo, o pas mane ausyse ausinės. :) nekyla didelių problemų. :)

Vartotojo avataras

Honky Ponky

Aktyvus dalyvis

Šiauliai, pietinis

6,818.39 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 13:47

Ashtray Heart rašė:O, puiki tema.

Pas mus namuose dėl muzikos iš tikrųjų vyksta dideli barniai, nes visų skonis žiauriai skiriasi ir vieni kitų muzikos nekenčiam. Žinoma, dažniausiai pas mane skambant muzikai sulaukiu replikų 'pritildyk', 'perjunk' arba 'kiek tu gali tą patį klausyt?'. Mano tėvai yra ..hmm, kaip čia išsireiškus.. senamadiški. Jiems sunkesnė muzika yra kažkoks siaubas ir tolerancijos šiame fronte tu iš jų nesulauksi. Žinoma, baisiausia būna kaip kur nors ilgesnį kelią keliaujam automobiliu. Ten jau ne mano erdvė, vadovaut (kad ir kaip mėgstu tai daryti) negaliu. Tenka klausytis klasikos, pianistų, jazzo ir pačio baisiausio mano košmaro.. 90's classic country. Aš senai jau planuoju tuos CD kur nors 'netyčia pradanginti'. Taip, kad pykstamės labai, kartais net ir iki mano arba motinos ašarų.

Same problem here. Tik mašinoj retais besusipykstam, nes MP4 su savim visur tampaus :D

Vartotojo avataras

haliucinacija.

Forumo gyventojas

france

669.39 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 13:51

Man problemu nekyla,mamai patinka tai ko aš klausau šiuo laikotarpiu.

Vartotojo avataras

Etcetera

Moderatorė

Vilnius.

8,985.19 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 13:57

Anksčiau mamai nepatikdavo. Dabar jau priprato. Ateina kartais ir sako: -Įjunk Nirvaną?
Tėtis tai sakė: -Aš pripratau prie to, kokia Tu esi ir koks Tavo požiūris. :>

Vartotojo avataras

Gabi.

Patyręs forumietis

Kaunas

8,424.38 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 13:57

Mano mama visada kai išgirsta mano klausomą muziką sako 'kas čia per šūdas?', jai geriau yra koks Alanas Chošnau arba Mika. ;DD
O tėčiui mano muzika visai patinka. Respect.
Paskutinį kartą redagavo Gabi. 2009 Gru 31, 13:58. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Baigtė

®espect

Reykjavik

3,504.31 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 13:58

Man mama jokių priekaištų dėl muzikos neturi. Jei pačiai visai patinka, Foje, Metallica, Rammstein ir kt. Tik va, su broliu dažnai pykstasi, kad sunkujį [šiaip, nežinau, kip tiksliai vadinasi] metalą klauso.

Vartotojo avataras

bebop

Aktyvus dalyvis

Vilnius

3,218.31 Lt

Standartinė » 2009 Gru 31, 14:00

Mano tėvam tiesą sakant visiškai nusispjaut ko aš klausau. Jiem patinka mano mėgstamos grupės. Bet seneliui tai žinoma nepatinka.. Jis sako, kad geriau klasikos klausyčiau :roll:

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių