Kompiuteriai Internetas, technologijos

Windows 8 atkeliaus 2012 metais

        
Vartotojo avataras

Yuuki-chan

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 81
Klaipėda

 0.00 Lt

Standartinė » 2010 Lap 25, 15:54

lolz tik Win7 atsirado, po triejų metų ir win8 bus :D ot laikai :lol:

--------------------------------------


Janisimo

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 60
Vilnius

 1,245.19 Lt

Standartinė » 2011 Sau 12, 23:22

Windows 8, na, pažiūrėsim ką ten microsoft dar sugalvos, aš asmeniškai siūlyčiau šiek tiek grafinę sąsają pakeisti, tačiau tikiuosi, kad jie paliks savo dabartinę užduočių juostos koncepciją ir smarkiai jos nepakeis - ji nuostabi. Galėtų taip pat pasirūpinti, kad paprastas mirtingasis galėtų nerizikuodamas tiesiog išjungti visą tą krūvą servisų, kurių daugybė žmonių niekada gyvenime nenaudoja, tačiau jie vistiek pasileidžia kartu su OS ir godžiai ryja vartotojo kompiuterio resursus. Ir tikiuosi, kad į suderinamumą jie žiūrės rimčiau.W7, nors tai ir buvo Vistos remeikas, tačiau ant W7 daugybė dalykų pradėjo stebuklingai veikti. Manau taip buvo dėl to, kad kol jie visgi sugalvojo išleisti W7, visi likusieji įrangos kūrėjai išnaudojo tą laiką besirūpindami, kad jų įranga pradėtų pagaliau veikti, o MS rūpinosi, kaip čia dar pasipelnyti. Šiuo jų bruožu esu pasipiktinęs, patys semiasi pinigus kibirais, bet suderinamumu palieka rūpintis jau visiems kitiems įrangos kūrėjams, baisu...

Tiesa, 86 bitų architektūros nėra ir turbūt nebus, nėra prasmės tokią daryti. Buvo 2,4,8 bitų mikroprocesoriai, dabar mažiau naudojamas 16 bitų procesorius, su populiaresniu 32 bitų bei populiariausiu 64 bitų yra įdėti mūsų kompiuteriuose.

x86 užrašas anksčiau buvo naudojamas identifikuoti 86 serijos Intel procesoriams, tokiems kaip 8086, tačiau vėliau šis terminas pradėtas vartoti kalbant apie modernius procesorius, palaikančius 32 bitų architektūrą, turinčius daugiau registrų savyje, kuriuose gali būti asugomi būtent 32 bitai. Pvz.: 16 bitų procesoriuje yra vienas iš registrų, vadinamas AX, jis sudarytas iš registrų AL ir AH, iš kurių kiekvienas gali saugoti po 8 bitus.Iš šito galima suprasti, kad 86 bitų procesorių nelabai ir išeitų padaryti, nebent tai būtų 88 bitų procesorius, tačiau tam nėra prasmės, nes matant kaip spartėja technologijos, jie dabar galėtų ir 256 bitų prcesorių padaryti, bet tam kol kas taip pat nėra prasmės (niekam tiek šiuo metu nereikia) ir kaina būtų nežemiška. 128bitai atrodo logiškiausias sekantis žingsnis.
Paskutinį kartą redagavo Janisimo 2011 Sau 12, 23:29. Iš viso redaguota 1 kartą.Kompiuteriai Internetas, technologijos

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių