Siuntiniai Nedideli žaidimai

Virtual Villagers 5: New Believers

        
Vartotojo avataras

Linksmukas

Didžgalviukas
 
Pranešimai: 3061
The Land of Joy

 113,363.13 Lt

Standartinė » 2011 Sau 03, 11:23

Jeigu kam reikia žaidimo su gidu, tai iš čia:
http://www.fileserve.com/file/zhgSs6P/V ... -guide.rar

--------------------------------------


dowiliuxee

Lankytojas
 
Pranešimai: 1
kaunas

 16.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 03, 11:38

o kaip padaryt kad ta energija gaut didesne kad zaiba galeciau panaudoti??? :roll:
nes pas mane parasyta kad 77/77 o reikia 100 :cry:

Vartotojo avataras

Egliukas23

Lankytojas
 
Pranešimai: 10
Utena

 250.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 03, 12:54

o kaip padaryti,kad jie nenumirtu :roll:

Vartotojo avataras

andriussss

Dalyvis
 
Pranešimai: 161
Gilioj Žemaitijoj

 2,082.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 03, 14:38

dowiliuxee rašė:o kaip padaryt kad ta energija gaut didesne kad zaiba galeciau panaudoti??? :roll:
nes pas mane parasyta kad 77/77 o reikia 100 :cry:


reikia patobulint ta pastata ten kur vaikai visus reliktus neša.

Vartotojo avataras

Bugė.*

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 497
Kaunas, šilainiai

 0.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 03, 16:30

Jau padariau 1-4, 6, 11 puzzles.. Negaliu atsitraukt nuo to zaidimo :DD

Vartotojo avataras

Ruteliux999

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 69
Skuodas

 1,165.52 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 11:06

esu padarius 1,2,3,4,8 puzles, bet užėjo maras poof visi išmirė :D :[ liko 1 žmogutis xD

Vartotojo avataras

Killer12345

Lankytojas
 
Pranešimai: 8

 200.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 12:33

Nauja dalis :boogie: Siunciuos is karto!

enrika333

Dalyvis
 
Pranešimai: 123
netoli rotterdamo

 3,604.26 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 13:31

as irgi issprendziau 1,2,3,4 ir 8. gal kas patarsit kaip isspresti 5,6 ir 7?

Kamaniukeee

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 26

 490.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 15:37

6Puzzle - reikia atkasti mozolieju jis yra apacioje kaireme kampe jei norit kad tie zmogiukai su melinom kaukem neuzkasinetu pastoveij uzmetinekit savo zmogu kad bandytu nuimti kaukia ir jie tokiu budu vis pabeks bet po kurio laiko sugrys vel :)

7Puzzle - riekia Masteri Statybininka nunesti ant totemo kuris yra pacioj apacioj toks rudas ir tas masteris prades ji griauti (o ta masteri padaryti galima tik vienam zmogeliukui liepent kazka statyti ir turi uzsipilditi juostele melina prie builder)

Kamaniukeee

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 26

 490.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 15:38

5,9,10,12 - 17 kaip ivygdyt puzles

herns

Lankytojas
 
Pranešimai: 3

 125.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 15:45

Jei kam nors neiaišku ką daryti tai as zinau visas puzzles. pradėsiu nuo penktos :D

5 galvosūkis

Reikalavimai: Statyba lygis 2, 1 kapitonas mokslininkas, 1 statybos meistras, kiti statytojai Kai visi tie, atkreipti jūsų dėmesį į žemės ūkio ir skaldytų Akvedukas aukščiau (į šiaurę) ir laboratorijoje. Zrzutki Nusimeskite meistras mokslininkas apie akvedukas ir jie pradės prižiūrėti darbus Drop meistras statybininkas pradėti statybą, tada bet koks kitas statybininkai turite taip pat. Kai akvedukas yra taisomas ūkyje bus pasiruošę eiti. Manoma jums reikia statybos meistras, bet aš rasiu, kad tol, kol turite meistras mokslininkas, bet statybininkas darys. Šiuo metu violetinė užmaskuotas ūkininkas bus konvertuoti į jūsų alkūnės ir išskleidžiamajame karoliai gabalas. Ar vaikas pasiimti gabalas.
Tai užtruks 2 valandas (pagal greičiu) maisto augti, tačiau jūs galite padaryti jį žydėti Nedelsiant jei turite trumpąją žydėjimas "Religinis" galia. :up:

6 galvosūkis

Reikalavimai: Puzzle 7 išspręsta keletas statybininkų. Kai blokavimas Totem (dėlionės 7) dingo, palaukti ir heathens bus nuplaukti į kitas vietas. Zrzutki. Tada galite lašas statybininkai dėl mauzoliejus išvalyti užsikimšimą. Link pabaigos, raudonos kaukė pagonys, kurie sėdi mauzoliejus gali pabandyti įdėti nepraeinamumas atgal. Nesijaudinkite apie tai, tiesiog įsitikinkite, kad yra trys ar daugiau statybininkų kliringo skalda. :annoy:

7 galvosūkis

Reikalingas: Master Builders (pageidautina 3 ar daugiau), žaibo galia, vaikų išsiblaškymas. Puzzle 7 yra imtis žemyn blokavimas Totem, kurie saugo įėjimą į mauzoliejus. Zrzutki. Drop meistras statybininkas (arba keli) apie Totem pradėti vartoti jį išskiria. Kai pradėsite dirbti su šia Totem, apsaugos ir kitus nuo mauzoliejus ateis ir bandyti atkurti tai. Jūsų statybininkai bus pabėgti, įsitikinkite, kad jie neturi eiti toli. Kai totemas yra apsuptas sargybos, paspauskite jį su žaibo. Kai jie bėga, palikite statybininkai atgal į ašara žemyn. Jei kuri nors oranžinės apsaugos grįžti anksti, jums reikia laikyti jas ramiai su vaiku. Kai raudona ir mėlyna kaukės grįžti ir pradėti remonto Totem, nukentėjo jų žaibo dar kartą. Kai jie išeina sugrąžinti jūsų statybininkai ir nuolat griauti. Pakartotinis, kiek reikia, kol Totem dingo.

8 galvosūkis

Reikalingas: Šeši vaikai iki 14 metų amžiaus. Tai Tuščiaviduriai Totem, kad sėdi šalia sauso ežero. Zrzutki. Jūsų statybininkai negali pasinaudoti šia viena žemyn, jums reikia stuff ji su vaikais. Pranešimas skyles, yra penki iš jų. Penki vaikai gali sutilpti į Totem. šešta sukels jai žlugti. Drop vaikų Totem ir laukti, kol jie eiti in Kai skyles alsuoja akis, lašas šešta ir Totem grius.

9 galvosūkis

Reikalavimai: statytojo (alchemikas arba kapitonas), Time Warp galia, 500 energetikos ir purpurine užmaskuotas meistras statybininkas būti sėdi zonoje. Į blokavimas Totem teisė yra du nedideli ploteliai, kurie atrodo kaip statybinių medžiagų. Zrzutki. Norėdami konvertuoti raudonos kaukė meistras statybininkas, jums reikia mušti jį / ją pastato konkursas. raudonos kaukė kapitonas labai greitai, tačiau. raudonos kaukė kapitonas taip pat linkusi nuklysti, todėl jūs negalite padaryti iššūkis, kol jis / ji sėdi žemiau, nuo provokacinio ploto. Pareikšti savo meistras statybininkas srityje. Naudokite Time Warp įgaliojimus jam / jai, ir jos bus sparčiau. Drop statybininkas nedelsiant kairėje krūva tiekimą, ir jis / ji greitai sukurti objektas. Jei baigsite pirma, raudonos kaukė bus konvertuoti į jūsų alkūnės.


10 galvosūkis

reikalinga: Energetika 1200 (turėsite galimybę tai daryti etapais), audra galia, atgaivinti galią. Eiti į sausą ežero plotas ir sukelti audra (lietaus). Tada sukelti antra (turite pradėtas antrasis, o vis dar yra balų sausojoje ežeras). Po dviejų audrų ežero bus užpildyti. Zrzutki. PASTABA: Jei jūs neturite galimybės tai atlikti du audrų iš eilės, vis dar galite tai padaryti. Tiesiog laukti, kol po lyja ir yra balų sausojoje ežero, tada sukelti audra. Dabar jums reikia įkrauti iki 600 energijos naudojimo atgaivinti dieviška galia. Jei turite energijos, naudokite atgaivinti dieviška galia ant ežero ir žuvų ateis į gyvenimą. Dabar jūsų ūkininkai gali žvejoti. Deja, kol konvertuoti oranžinė ir raudona užmaskuotas heathens, jie netrukdytų jūsų ūkininkams, nes jie perduoda savo kaimą. karoliai gabalas tikrai bus lašas netoli statula šalia, kai kitos trys gabaliukai karoliai yra. Drop on gabalas vaikų ir jie bus pateikti ją į poilsį ir surinkti karoliai

11 galvosūkis

Reikalavimai: Žaibas galia, ne mažiau kaip 100 energijos (pageidautina 300), keli statybininkai. skausmas Totem neturi apsaugos, bet ji suteikia ne elektros, todėl niekas negali paliesti. Zrzutki. Rezultatas skausmas Totem su žaibo galia, tada palikite statybininkai dėl jos imtis jį išskiria. Jei jos galia grįžta, paspauskite jį su žaibo ir vėl baigti griauti jį.

12 galvosūkis


Reikalingas: Drabužiai namelis pastatytas (2 lygmuo mokslas), 2 arba 3 atsitiktinis suaugusiems, keli statybininkai. Tai Rainbow Totem, kad apsaugos karštų šaltinių baseinuose. Zrzutki. Po drabužių namelis yra išsami, trys dažų puodai bus rodomi ekrano viršuje, prie baseino teisė ir virš ūkyje. Zrzutki. Galite naudoti šias vairuoti visų heathens iš baseinas pakankamai ilgas, kad nuleisti stulpo. Jūs turite dvi ar tris suaugusiesiems dažų baseinas. Drop pirmajam suaugusiajam ant geltonos puodą ir palaukite, kol jis / ji picks it up ir prasideda link baseinas. Tada lašas antra suaugusiųjų ant raudono puodą. Don't wait for pirmasis pasiekti baseinas, jei jums geltonas dažiklis bus nuplauti prieš raudonas gali ten patekti. Žiūrėti kaip suaugusieji lašas pirmas geltona, tada Raudonų dažų į baseiną. vandens taps bjaurus oranžinės spalvos ir heathens bus iššokti. Tai taip pat dirba su į Totem kad spalvas, raudona, geltona mėlyna (reikia 3 suaugusieji). Kai jie padaryti, palikite statybininkai ant stulpo imtis žemyn. Pakartokite tai su dažais, jei heathens grįžti, kol galėsite gauti Totem žemyn. Tai bus aiškus heathens iš baseino. Šiuo metu vienintelė vieta, jie gali eiti yra suskirstomi kaimas pietryčių kampe žemėlapyje.

13 galvosūkis


Reikalingas: 2 lygis mokslas (laboratorijų turi būti atstatyta atgal), kapitonas mokslininkas. Po perkate 2 lygio mokslo, laboratorijos valo bitų ir yra didelis "lentos" ant sienelės pagamintos iš gyvūnų odos. Drop meistras mokslininkas šioje diskusijų lentoje, ir jie bus pradėti rašyti iš matematinius įrodymus. Zrzutki. Jeigu jie teisingi, raudonos užmaskuotas meistras mokslininkas švęs, tada vaikščioti per motina ir atsisėsti, mąstymas. Galite pasakyti, jie galvoja, nes virš jų galvos šviesos. Palaukite šviesos išeiti (valandą ar dvi, priklausomai nuo kas greitis žaidi žaidimą). Kai jie jau nebe galvoju pakartokite procesą su laivo kapitonas mokslininkas. Palaukite dar kartą ir pakartokite trečią kartą. Po trečią kartą pagonys bus konvertuoti. pagonis nukris iš karoliai gabalas, turi vaiką pasiimti.

14 galvosūkis

Reikalingas: 3 lygis statybos, 3 lygio dvasingumas, statybininkai. Kai jūs turite technologijų lygį, pradėti nuleisti savo statybininkai dėl statula ir jie bus užbaigti. Kai statula yra baigtas jis bus padidinti savo maksimalų energijos lygį. Jūs taip pat galite lašas statybininkai ant užpildyto paminklą lenkų jis. Tai suteiks jiems statybos patirtis.

15 galvosūkis

Reikalavimai: mauzoliejus būti visiškai pašalinta (dėlionės 6 ir 7), atsitiktinės suaugusiems, gaisro ugnį duobę. Baigę kliringo mauzoliejus, sekli visos pasirodys veiksmus. Drop suaugusiųjų pasiimti. Zrzutki. suaugusiųjų imsis visos iki upelio ir upuść jį šalia paslaptingas puodą, pusiaukelėje tarp maisto bin ir mokslo laboratorijoje. Zrzutki. Drop ant seklių visos suaugusiųjų ir jie pradės visos aukso. Jei jie bus sėkmingos, jos bus užpildyti puodą 1 / 3 pilnas aukso. Laikyti nuleisti suaugusiųjų visos ir panning kol į puodą yra pilna. Kai puodai yra visiškai lašas ant jo suaugusiųjų ir jie priims jį į ugnį. Zrzutki. Palaukite truputį, ir aukso pavirs didelis arbab. Kai ji, lašas joje suaugę ir jie priims jį į aklųjų Totem ne miško pakraštyje. Zrzutki. Kai jie pateikė į akis Totem, paslėptas skyrių miško bus aišku ir pamatysite viršininkas. Zrzutki.

16 galvosūkis

Reikalingas: Konversijų visų raudonos užmaskuotas meistrų (dėlionės 1, 5, 9 ir 13), visi karoliai, keli vaikai vienetų. Po kiekvieno raudonos kaukė konversijas, turite turėti vaikų teikiama karoliai, kad jie sumažėjo iki statula gabalas. Vaikas, kuris atneša paskutiniais gabalas bus surinkti karoliai. Tai karoliai priklausė vyriausiasis duktė. Kai karoliai yra išsami, lašas kažkas (suaugęs, vaikas, nesvarbu) apie jį nuneškite jį į viršininkas. vyriausiasis bus konvertuoti ir prisijungti prie jūsų giminės. buvęs vyriausiasis yra visų šešių specialybių meistras.


17 galvosūkis

Tai papildomas galvosūkis, kad bus rodomi tik žaidimai parduodami per kelias pirmąsias savaites tiesiogiai per Paskutinis dienos darbas. Reikalavimai: bent 3 maitinančioms motinoms, vaikams iki atitraukti apelsinų apsaugininkai. Galbūt jūs pastebėjote, pagonis "mamytė" sėdi sužlugdė kaimas pietryčių kampe žemėlapyje. Mama beveik niekada vien apsaugų visada ten, išskyrus kai jie yra parengti toli, arba kai lyja. Atitraukti apsaugos toli ir palikti slaugos motina ant "Mama" su ja pasikalbėti. Palaukite, kol "Mama" yra klausytis, tada lašas kitą slaugos motina kalbėti. Vėlgi palaukti, tada lašas trečiosios slaugos motina. Iš esmės jūs norite, kad visi trys Mommies kalbėti su pagonių "mamytė" tuo pačiu metu. Šiuo metu ji bus konvertuoti. Ir tada jūs sužinosite paslaptį.

"Mama" yra vaikinas.

Štai ir viskas ačiū už dėmesį ;)

Kamaniukeee

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 26

 490.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 18:18

kaip padaryti kad daugiau energijos butu pas mane maksimumas 222/222 esu patobulinus ta pastata kur vaikai nesa visokius daiktus ir nieko

Vartotojo avataras

Ruteliux999

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 69
Skuodas

 1,165.52 Lt

Standartinė » 2011 Sau 05, 11:21

Viskas numirė visi žmogiukai :D

Kamaniukeee

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 26

 490.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 06, 18:48

jeigu norit kad neismirtu zmogeliukai tai kai baiget zaisti nueikit i options ir paspauskit STOP ir tada sustabdys zaidima nes kitaip kol zaidima esat isiunge jie toliau zaidziasi

demetrija24

Lankytojas
 
Pranešimai: 7

 205.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 08, 11:54

man ketvirta puzzle nesigauna gal galit padet? ir pirmos nesuprantu ( maciau kad yra aprasyta bet nesigauna)Siuntiniai Nedideli žaidimai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių