Siuntiniai Žaidimai

The Elder Scrolls V: Skyrim

        

Standartinė Hoeski » 2012 Lie 21, 21:49

Paveikslėlis


The Elder Scrolls V: Skyrim žaidimas, pilna versija :?

Apžvalga:
Magišką 2011 metų 11 mėnesio 11 dieną pasirodė seniai pažadėtas, aptarinėtas ir nekantriai lauktas, jau penktasis didingosios The Elder Scrolls serijos žaidimas Skyrim. Nors ir sulipdytas iš apsnigusių ir aukštų viršukalnių, stingdančių vėjų ir atšiaurių gyventojų, šis RPG įtraukė milijonus žaidėjų į savo užburiantį pasaulį.

Ir iš tiesų, koks gi žaidėjas nėra girdėjęs apie The Elder Scrolls arba tiesiog TES seriją. Galbūt ne visi žino pirmuosius šios serijos žaidimus, tačiau Morrowind ir Oblivion turėtų būti puikiai žinomi ir gerbiami žaidimai, o RPG mėgėjams tai neretai ir vieni iš geriausių žaidimų, beje kaip ir man. Todėl iš Skyrim tikėjaus ir daug, ir mažai. Iš dalies tikėjausi, kad žaidimas perspjaus Oblivion, ir norėjau, jog jis įveiktų ir Morrowind. Iš dalies, mąsčiau, jog iš didelio noro ir vėl gausis šnipštas, o žaidimas bus ne toks, kokio visi nori. Taigi, ar pateisino mano lūkesčius Skyrim?
Paveikslėlis
Visas Skyrim veiksmas sukasi apie drakonus ir tiksliau – jų sugrįžimą. Skyrimo vietiniai nordai apie šiuos įspūdingus padarus buvo girdėję tik iš legendų ir tikrai nesitikėjo, kad dabar jie nori užimti jų žemes. Drakonams vadovauja Alduinas, blogasis drakonas. Beje, patį pirmąjį drakoną turėsite progos išvysti ant budelio trinkos. Taigi, jau supratot, jog žaidimą pradedam pagauto, nereikšmingo, galbūt sukilėlio, kailyje. Skyrime siaučia ne tik drakonai, bet dar ir pilietinis karas tarp vietinių Stormcloack ir atvykusių Imperials. Ir vyšnia ant torto – jūs esate išrinktasis Dragonborn, kuris turi sustabdyti drakonus naudodamas jų pačių ginklą – drakonų kalbą. O norint įveikti galingą varžovą, teks netik puikiai apsiginkluoti, bet ir suvienyti karų draskomą Skyrimą.

Pagrindinė istorija tikrai sudaro stiprų įspūdį, tačiau nėra labai gera ar įdomi. Galima sakyti, dar vienas ant fantasy kvestų pamatų pastatytas scenarijus. Įdomesnės šalutinės užduotys, kurios čia suskirstytos į dvi dalis: normalūs, keleto punktų Side Quest ir mažesni bei paprastesni darbeliai vadinami Miscelenious. Apskritai, nustebino visų užduočių gausa. Jų čia tikrai labai daug ir, kaip įprasta TES serijoje, per vieną kartą jų visų nesuvykdysite. Geriausia, kas visas šias užduotis padaro įdomias, tai yra jų įvairovė. Skyrim šalutinės užduotys yra įdomios, novatoriškos, keistos, absurdiškos, rimtos, komiškos, mistiškos arba netikėtos, todėl jas vykdyti greitai neatsibosta. Ir lyg to būtų mažą, visos rimtesnės užduotys yra pateikiamos įdomiai ir įspūdingai. Visą tą įspūdingumą sukuria puikūs dialogai arba tiesiog „nublizginti“ specialieji efektai.
Paveikslėlis
Kalbant apie grožį, Skyrim, nors atrodo šaltas ir nykus, turi bene gražiausią, įspūdingiausią ir gyviausią pasaulį visoje žaidimų industrijoje. Ir taip stipriai pasisakyti aš turiu pagrindą. Pirmą, Skyrimas tai ne tik kalnai ir sniegas. Šios vietovės fauna keičiasi nuo antarkties iki vidutinių platumų, kas klajones po nordų gimtinę padaro nepakartojamas ir kupinas puikių įspūdžių. Antrą, jei esate tikras tyrinėtojas ir nevedamas už nosies jokio kvesto lendate į visus pasitaikiusius urvus – Skyrim jums bus rojus. Panaršę po pasaulį galite rasti labai įspūdingų ir išmoningai padarytų vietovių. Ir trečia, Skyrimas yra gyvas. Tai ne vietovė pripildyta įvairiausių gyvių ir padarų laukiančių kol kas nors pas juos ateis. Čia visada vyksta judėjimas nepriklausomai nuo jūsų veiklos. Miškuose laksto kiškiai, elniai, meškos, vilkai, juos medžioja medžiotojai, po laukus ganosi mamutai, o juos prižiūri įspūdingieji milžinai, miestuose žmonės miega, dirba, vakaroja užeigose ir eina miegoti, o naktimis vyksta kovos tarp vampyrų ir stendarų laukuose. Vien koks jausmas, kai einant keliu iš niekur atskrenda drakonas ir už šimto metrų pradeda deginti slampinėjantį trolį. Skyrimas pribloškia. Ir nepamirškit giedrą naktį pakelti galvos – šiaurinė pašvaistė čia vienas iš pasaulio stebuklų.
Paveikslėlis
Kaip jau supratot, Skyrime netrūksta įvairiausių gyvių. O taip, padarų čia kaip niekada daug ir gerai kad ne visi jie priešiškai nusiteikę. Triušiai, elniai, ožkos tiesiog slampinėja po laukus, o štai vilkai, meškos arba kardadantės katės juos medžioja. Katakombose nerimsta skeletai, žiurkės ir vorai, o kapuose keliautojus baugina Draugr – palaidoti, bet prisikėlę senieji nordų kariai. Neužmirškim ir spiganų, hagravenų, astronachų bei kitų magiškų būtybių. Tik gaila, kad žaidime nebeliko daedrų, kurie ankstesnėse TES dalyse mesdavo kone didžiausią iššūkį. Prie priešų prisideda ir būrys įvairiausio plauko banditų, raganų, vampyrų ar šiaip keistuolių mielai jums perskelsiančių galvą savo kuoka. Visi priešai čia turi savo teritorijas. O Skyrimas tikrai didelis…

Sakydamas didelis, kalbu, gal ne ploto prasme, bet tyrinėjimo. Skyrim pasaulį tyrinėti kaip niekada įdomu, dėl dviejų priežasčių. Pirmoji – reljefas ir kraštovaizdis. Kaip jau minėjau, plotu Skyrimas nėra pats didžiausias, tačiau aukščio skirtumai sudaro daugybe kliūčių, kurios tikrai prailgina ir pagyvina keliones. Antra, žaidime visi vietovės objektai suskirsti gal į dvidešimt skirtingų tipų, todėl visada įdomu kur nors nueiti, nes nežinai, ką ten gali rasti.
Paveikslėlis
Na, o dabar apie tai, kas Skyrim tapo naujiena, lyginant su praeitais žaidimais. Pradėsiu nuo reklamuotos dalies – burtų ir ginklų naudojimas vienu metu. Dabar herojus gali abi rankas naudoti taip, kaip užsimanysite jūs patys. Noryte kairioje laikyti kirvį, o dešinioje ugnies burtą? Prašom. Norite dviejų durklų? Prašom. Norite šoko vienoje ir šalčio kitoje? Prašom. Čia žaidėjui palikta tikrai puiki laisvė rinktis, kas kovas padaro dar dinamiškesnes ir įspūdingesnes. Pasikeitė ir sugebėjimų sistema. Na, iš dalies pasikeitė. Sugebėjimai vis dar keliami juos naudojant, tačiau, dabar pasikėlęs lygį gausi du taškus – vieną dedi ant manos, staminos ar gyvybės (kas padidins pasirinktą sritį 10 taškų) ir antrą ant norimo sugebėjimo atšakos. Taigi, dabar kiekvienas sugebėjimas turi savo nedidelius savybių medžius. Lygio pakėlimo supaprastinimas man nelabai patiko, tačiau sugebėjimų išplėtojimai atpirko pirmąjį pakeitimą. Dabar, pavyzdžiui, ginklo galia nepriklauso nuo sugebėjimo lygio. Ji priklauso nuo taškų, skirtų tam sugebėjimui tobulinti. Be to, taip galima atrakinti ir specialių savybių padarančių pasirinktą sritį dar efektyvesne.
Paveikslėlis
O dabar tikriems RPG fanams – Skyrim yra toks platus ir įvairiapusiškas, kad net stebina. Na, Morrowind lėkščių ir puodų įvairovės nesumušė, tačiau šarvų, ginklų ir kitų daiktų čia yra labai daug. Alchemijos fanams ingredientų – gal net koks pusšimtis, ar dar daugiau. Be to, atsirado ir daugiau veiklos; gėrimų gamyba, maisto ruoša, daiktų užbūrimas ir net ginklų bei šarvų kaldinimas ir tobulinimas. Galėtų tik magijų būti šiek tiek daugiau, ir tada kiekvienas rastų jam patinkančią sritį.

Bet deja, tobulų nėra, taigi ir Skyrim turi trūkumų. Kartais pradeda pjautis kvestai (pasiėmiau iš žmogaus vieną užduotį, bet jos nenorėjau vykdyti, tačiau, kai atėjau su juo pakalbėti dėl kitos užduoties, tas veikėjas nenorėjo su manim šnekėti, nes nebuvau įvykdęs prieš tai paimto kvesto). Negalima užmušti pagrindinių herojų, taigi susidaro apribotos laisvės įspūdis (po prieš tai aprašyto incidento taip ir norėjosi jį užlenkti, tačiau nepavyko…). auksas ir vėl atlieką savo funkciją tik žaidimo pradžioje, o vėliau jo tiesiog nebėra kur dėti. Galėtų būti daugiau įspūdingų unikalių daiktų, o jie kaip nors labiau išsiskirti. Taip pat apribotas daiktų užbūrimas.
Paveikslėlis
Kad ir kaip bebūtų, Skyrim yra puikus žaidimas. Neveltui apžvalgoje aš taip dažnai naudojau žodį įspūdingas. Jis turbūt bene geriausiai ir apibūdina šį žaidimą. Pabaigsiu taip: po gerų 10 ar 15 metų The Elder Scrolls V: Skyrim taps klasikiniu RPG, o Bethesda įsirašė savo vardą į kompiuterinių žaidimų istoriją, kaip studija, sukūrusi vienus iš geriausių RPG. Ir kas dar neklampojo per pūgą šiaurėje, nelaukit ir pabandykit šį įspūdingą perliuką.

Sistemos reikalavimai:
Minimalūs:
* OS: 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
* CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 6 GB
* Graphics: 512 MB card
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Internet for Steam activation
Rekomenduojami:
* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit)
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Internet for Steam activation

Torrent parsisiuntimo nuoroda:
http://kat.ph/the-elder-scrolls-v-skyri ... 70340.html

Instaliacija
2. Mount or Burn image
3. Run Installer.exe (when it ask for SID file you have to select it on your
dvd drive)
4. Copy the whole content from crack dir to your install folder
5. Start the game with SkyrimLauncher.exe
6. Have Fun!

--------------------------------------

   

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2012 Rgp 03, 03:15

Jau išleistas Dawnguard papildymas:

Paveikslėlis

The Vampire Lord Harkon has returned to power. By using the Elder Scrolls, he seeks to do the unthinkable – to end the sun itself. Will you join the ancient order of the Dawnguard and stop him? Or will you become a Vampire Lord yourself? Featuring an all new faction questline and locations, the ultimate choice will be yours.

Key Features:

New Weapons, Armor, Spells and Shouts. Join the Dawnguard and wield all new crossbows and craft your own arrows, bolts, and Dragonbone weapons. Use new weapons, armor, spells and shouts, including the Soul Tear shout – that rips the souls from your enemies and turns them into your minions.
Become a Vampire Lord. Side with the vampires and become a Vampire Lord yourself. Hover across the ground, turn yourself into bats, levitate your enemies as you drain their life, and more. The Vampire Lord features its own upgradable perk system.
Werewolf Perks added. Playing as a werewolf now has its own upgradable perk system including Bestial Strength, Animal Vigor, and Savage Feeding.
New Locations and Creatures. Choose from two new fortresses to upgrade and call home, Castle Volkihar or Fort Dawnguard. Discover lost valleys and travel to a new realm of Oblivion, the Soul Cairn. Battle new creatures including Death Hounds, Gargoyles, Armored Trolls, and all new vampires and dragons.
Change Your Appearance. Visit Riften’s Ratway and find the woman who can change your appearance, altering your face or hair.

Atsisiuntimo nuorodos: [569 MB]
http://filesbb.com/r93qmt7l66d2
arba:
http://ul.to/xumin3nk/Skyrim%20Dawnguard%20DLC.rar
arba:
http://rapidgator.net/file/29511090/Sky ... C.rar.html

arba torrentas:
http://kat.ph/the-elder-scrolls-v-skyri ... 49782.html

slpatažodis: http://www.skidrowcrack.com

nemaniau, kad verta kurt atskirą temą

Vartotojo avataras

Ferri

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 34

 649.00 Lt

Standartinė » 2013 Sau 30, 00:58

Norėjau paklausti: kaip galima updatinti Skyrim, ir ar yra naujas update? Skaičiau kad naujame (ar senesniame) update yra mounted combats.

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2013 Sau 30, 01:43

Galima atnaujint, atnaujinimus siunčiausi iš thepiratebay.se, jų yra kokie 7. Pirmus 4 mačiau vienam torrente, kitos dalys atskirai (gal jau yra ir naujų). Nesu įsitikinęs ar būtina, bet geriausia visus įrašyt iš eilės - niekada nežinai kuriuos failus jie pakeičia

Vartotojo avataras

Ferri

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 34

 649.00 Lt

Standartinė » 2013 Vas 19, 14:17

Dar vienas dalykas: Pastebėjau, jog Skyrim pas mane užima (tikriausiai) 10GB, 5.12GB užima atsisiųstas failas (kurį reikia mount) ir 5.61GB jau instaliuotas (The Elder Scrolls V Skyrim) esantis Program Files. Pirmojo failo neleidžia ištrinti, nes "It is being used by another person or program". Ar yra koks būdas atlaisvinti vietą nuo rzr-skrm (pirmojo failo)? Ar jis būtinas?

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2013 Vas 19, 19:00

Jis nebūtinas, jo ištrint neleidžia tikriausiai todėl, kad jis dar uždėtas per Daemon Tools arba jį seedini per torrentus. Arba abu. Arba šiaip kokia programa jį naudoja, tokiu atveju paprasčiausias sprendimas būtų atsisiųst Unlocker

Vartotojo avataras

Ferri

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 34

 649.00 Lt

Standartinė » 2013 Bir 16, 22:43

Kaip instaliuoti Hearthfire? Mano Skyrim yra 1.9.32.0.8, kai atsisiunčiu hearthfire ir įdedu į data folderį ir įjungiu žaidimą nieko neatsitinka... :(

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2013 Bir 17, 02:47

Įdėjus į data reikia atsidaryt Skyrim launcherį, pasirinkt Data files ir aktyvuot (kaip modą)

Vartotojo avataras

Ferri

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 34

 649.00 Lt

Standartinė » 2013 Bir 18, 19:45

Įjungus nėra kaip paspaust ant data files nes cracked skyrim, tad neišeina kaip įjungt :(

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2013 Bir 18, 22:06

Neišeina ne dėl cracked Skyrim, o dėl to, kad kažkodėl ta funkcija standartiškai yra išjungta... Gerai, kad priminei
Nueik į Users/*tavo useris*/My Documents/MyGames/Skyrim ir iš ten atsidaryk SkyrimPrefs.ini failą
Jame po [Launcher] pakeisk, o jei nėra, pridėk bEnableFileSelection=1
Šiaip galima apsieit ir be to, aš tą funkciją įsijungiau, bet niekada nenaudojau, nes yra geresnių mod managerių

beseqel

Lankytojas
 
Pranešimai: 2

 110.00 Lt

Standartinė » 2014 Bir 10, 11:38

Šitam žaidime turiu bent 200 valandų, todėl tikrai visiems patariu parsisiųsti. Įdomiausios Daedric misijos.

Idontgiveashit

Lankytojas
 
Pranešimai: 1

 115.00 Lt

Standartinė » 2015 Kov 25, 12:30

Viską pasidariau kaip reikia, atsidarau launcherį, spaudžiu play ir man tas pats langas vėl iššoka. Vėl spaudžiu play vėl iššoka. Kiek spausčiau tiek kartojasi viskas. Kur bėda?

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2015 Kov 26, 14:33

Gal netyčia kokį SkyrimLauncher.exe pervadinai į TESV.exe? Skamba keistai

Gerdu.

Lankytojas
 
Pranešimai: 1

 115.00 Lt

Standartinė » 2015 Spa 16, 19:23

Ar veiks su windows 8?

Vartotojo avataras

Gkkiux

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1472
Vilnius

 1,739.00 Lt
 
Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2015 Spa 16, 20:21

Nustebčiau jei neveiktų. Turėtų be problemų tikt ir 8, ir 10
btw, kartą per savaitę prisijungdamas vis pataikau kažkam iš karto atrašyt :DSiuntiniai Žaidimai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias