Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

The Beatles

Vartotojo avataras

Daisukawaiina

Aktyvus dalyvis

1,383.59 Lt

Standartinė » 2010 Bir 11, 19:33

Mums per muziką vos ne kiekvieną pamoką tenka dainuoti: Yellow Submarine ir Yesterday.Dar prisimenu aktų salėj buvo iškabintos jų foto atseit ten rengė Kalėdas su Bitlais. Mh..dar kartą buvo anglų kalbos diena,tai pas mus žmonės dainavo Bitlų karaoke XD Dabar galvoju..gal reikėjo eiti į tokią mokyklą,kur gerbiami AC/DC XD Tada visur dalyvaučiau XD
O šiaip..na žinau, kad jie skaitomi kaip klasikais, tačiau prie roko juos nepriskirčiau. Gal britpop labiau. Aišku jie geresni ir populiaresni už popso grupes tačiau,kad už Jėzų (?) tai jau tikrai ne.Lennon nusišnekėjo sakydamas,kad jie populiaresni XD
O kalbant apie jų grupę..na man visai nieko jų dainos,tačiau jų stilius nėra mano mėgstamiausias

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Kornė

Forumo gyventojas

Kaunas

2,250.00 Lt

Standartinė » 2010 Bir 12, 22:55

Sally rašė:Mylima. Geriausia man jų Strawberry Fields Forever 8)

Aga, ta nebloga. Tokia... Hipiška man ji : D, bet dar labiau neįkertu I Am The Walrus dainos : DD ten žiauriai : D O šiaip kai grupė tai praeina man jie kaip reikalas.

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo

10,630.92 Lt

Standartinė » 2010 Bir 14, 19:49

Nuostabi jų muzika, tai ne šiaip sau kokios Miley Cyrus pasispardymas scenoj.

Vartotojo avataras

Apatija.

Aktyvus dalyvis

Vilnius.

1,252.65 Lt

Standartinė » 2010 Lie 22, 18:26

crystalised rašė:nes jie savu laiku buvo Kažkas iš didžiosios k, o kai kam dar ir dabar yra.

Man yra. :D

Vartotojo avataras

Kornė

Forumo gyventojas

Kaunas

2,250.00 Lt

Standartinė » 2010 Lie 27, 01:05

Na, manau, kad ir dabar turėtų būti Kažkas ir didžiosios 'k', nes daug pasiekė ir turėjo didelę reikšmę tiek muzikos tiek daugelyje kitų sričių

Vartotojo avataras

PimPirim.

Dalyvis

2,766.15 Lt

Standartinė » 2010 Lie 27, 09:54

We all live in yellow submarine,
yellow submarine, yellow submarine,
We all live in yellow submarine,
yellow submarine, yellow submarine.

; D
Patinka man jie.

Vartotojo avataras

kristiana

Įsijaučiantis

Kaunas

1,486.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 13:01

ziauriai patinka sita grupe :play: :up: :boogie:

Vartotojo avataras

artcurlyfied

Patyręs forumietis

Old Trafford

7,408.23 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 14:11

Daisukawaiina rašė:Mums per muziką vos ne kiekvieną pamoką tenka dainuoti: Yellow Submarine ir Yesterday.Dar prisimenu aktų salėj buvo iškabintos jų foto atseit ten rengė Kalėdas su Bitlais. Mh..dar kartą buvo anglų kalbos diena,tai pas mus žmonės dainavo Bitlų karaoke XD Dabar galvoju..gal reikėjo eiti į tokią mokyklą,kur gerbiami AC/DC XD Tada visur dalyvaučiau XD
O šiaip..na žinau, kad jie skaitomi kaip klasikais, tačiau prie roko juos nepriskirčiau. Gal britpop labiau. Aišku jie geresni ir populiaresni už popso grupes tačiau,kad už Jėzų (?) tai jau tikrai ne.Lennon nusišnekėjo sakydamas,kad jie populiaresni XD
O kalbant apie jų grupę..na man visai nieko jų dainos,tačiau jų stilius nėra mano mėgstamiausias

Britpopas tik dešimtąjam dešimtmety atsirado..

Btw, Beatlus visa širdim gerbiu. Tikrai yra neblogų dainų, kurios ir su dabar mano klausomais atlikėjais galėčiau klausyti.
Paskutinį kartą redagavo artcurlyfied 2011 Sau 11, 16:52. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

PimPirim.

Dalyvis

2,766.15 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 24, 09:13

Nežinau kaip jūs, bet aš beveik negaliu įsivaizduot savo vasaros be jų sukuriamos hipiškos atmosferos. Geriausi vasaros vakarai ir yra praleisti klausantis jų bei lakstant po pievas.

Vartotojo avataras

illuminated

®espect

-13,145.73 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 24, 09:22

Šiaip nesiklausau jų, bet labai gerbiu. Turi tikrai gerų dainų ir jie manyčiau tikrai įtakojo vėlesniųjų laikų muziką.

Vartotojo avataras

cocoheroinas

Dalyvis

alytus

2,233.72 Lt

Standartinė » 2011 Sau 10, 23:55

bičiukai, nuo kurių muzikos absoliučiai visada gera, va čia tai muzika iš širdies

Vartotojo avataras

niggadance

Apšilinėjantis

1,213.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 12, 13:00

geriausi, nesvarbu juos vertina dar šiais laikais ar ne, bet ką jie padarė?
jie padarė pagrindą muzikai, žmonės kūrė nes norėjo kažką gerą parodyti ir padovanoti žmonėms.
visada buvo ir bus mano širdyje, žmonės kuriems žemai lenkiuosi.

Vartotojo avataras

October

Dalyvis

2,256.67 Lt

Standartinė » 2011 Kov 06, 14:36

Man Bitlai visada patiko. Bet tik dabar pradėjau jų klausyti. šiaip jie nerealūs, ir turbūt dar būtų ilgai groję, jei ne Yoko Ono... Whatever, visada mylėsiu Juos. :lovegif:

Vartotojo avataras

nolifer.

Apšilinėjantis

401.00 Lt

Standartinė » 2011 Geg 02, 18:59

Kažkada jau tiek man jie patiko, kad be jų dainų negalėjau pabūt nė minutės. Ant desktop'o buvo Bitlai, ant telefono irgi, nu žiauru : D
Dabar jau praėjo ta manija man, bet vis dar juos myliu : )

Vartotojo avataras

miisu

®espect

15,767.38 Lt

Standartinė » 2011 Geg 02, 19:51

nežinau, neseniai nusprendžiau, kad reikia normaliai paklausyti bent vienos šitaip garbinamos grupės dainos. nepatiko nei balsai, nei pati muzika.

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių