Įvairūs Studijos, mokykla

Maistpinigiai, kišenpinigiai

        
Vartotojo avataras

Aistė

Moderatorė
 
Pranešimai: 3411

 33,526.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 21, 22:44

Tai kiek gaunate pinigų per dieną/savaitę/mėnesį?

Ar Jums jų pakanka?Kam išleidžiate? ;)






Gaunu ~20lt retkarčiais (pagal tėvų nuotaiką) daugiau ;DD Mokykloje dažniausiai nevalgau,taupau arba išleidžiu menkniekiams :D

--------------------------------------


Vartotojo avataras

Milkyfriday

®espect
 
Pranešimai: 2448
Vilnius

 14,581.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 12:37

Gaunu 70 lt mėnesiui, kartais neužtenka, nes ne vie valgau, į kiną po pamokų nuvarau. :roll:

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1295
Kaunas

 4,990.93 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 12:42

30lt į savaitę. jei reikia į su draugais eiti kur nors, tai dar pasiūlo savaitgaliui, bet stengiuosi su tais 30lt prasiverst.

Vartotojo avataras

vaiva

VIP
 
Pranešimai: 1127

 55,767.71 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 12:48

500 ltl/mėn + mokesčiai. jau norėtųsi neimt tų pinigų, ale kur dingt.

Gin

Dalyvis
 
Pranešimai: 187

 1,294.96 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 13:32

50 litu savaitei be savaitgalio, uztenka kartais dar lieka atliekamu

Vartotojo avataras

ievuzia

®espect
 
Pranešimai: 1888
Vilnius

 3.00 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 14:02

50Lt savaitei. Užtenka ir mokyklai ir už jos ribų.

Vartotojo avataras

Aistė

Moderatorė
 
Pranešimai: 3411

 33,526.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 16:03

Eikit sau kiek jūs daug gaunat :shock:

Vartotojo avataras

Vanity.

Dalyvis
 
Pranešimai: 124
Space.

 2,674.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 22, 17:16

Po 10 - 15 Lt i diena.Viskam uztenka.

Vartotojo avataras

ievuzia

®espect
 
Pranešimai: 1888
Vilnius

 3.00 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 00:31

Aiste, tai, kad pavalgyt mokykloj 7Lt kainuoja. Ir čia be jokių gėrimų. 10Lt į dieną pats tas sakyčiau. Senoj mokykloj už 2Lt galėjau ir picą nusipirkt. :D

Vartotojo avataras

akivaras

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1601
O._.O

 3,077.60 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 00:34

15lt į savaitę, į dieną po 3lt išeina, kartais nevalgau, o pro parduotuves pračiuožiu :D
Šiaip užtenka, mokykloj dažniausiai už 2,29lt pavalgau. :money:

Vartotojo avataras

Aistė

Moderatorė
 
Pranešimai: 3411

 33,526.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 00:40

7lt už mokyklinį maistą? :shock: Tai kur tu gyveni? :D
Pas mus už 3lt pavalgyt galima,bet aš nevalgau ašku ;DDD

Vartotojo avataras

[Opheliac]

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 413
Telšiai

 22,119.66 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 12:31

100lt į mėnesį ;D. Bet kiekvieną mėnesį nuo jų atlieka apie 20lt :].

Sako

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 1064

 348.00 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 13:23

50lt mėnesiui,mokykloj nevalgau,koncertam duoda tėvai,galima sakyt per visą savaitę pinigų neleidžiu tik savaitgaliais.Susitaupyt kam nors yra galima sakyt neimanoma.

Vartotojo avataras

Kerry.

®espect
 
Pranešimai: 1903

 948.17 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 14:36

Kažkur 3-4 Lt į dieną...Kartais valgau-kartais taupau...man ir lito kai kada užtenka,jei rimtai... :D Bet mama 4 Lt kokius duoda,kad pietus nusipirkt...Perku aišku,bet nevisada... :D

Vartotojo avataras

Milkyfriday

®espect
 
Pranešimai: 2448
Vilnius

 14,581.76 Lt

Standartinė » 2008 Lap 23, 14:40

Ai$ste rašė:7lt už mokyklinį maistą? :shock: Tai kur tu gyveni? :D
Pas mus už 3lt pavalgyt galima,bet aš nevalgau ašku ;DDD
Normaliai pavalgyt pas mus pvz. 8.70 lt koks nors vištienos kepnys. Dar gėrimui. Tai tiek ir išeina. :O
Paskutinį kartą redagavo Milkyfriday 2008 Lap 23, 15:00. Iš viso redaguota 1 kartą.



Įvairūs Studijos, mokykla





 
Linksmas.net on Facebook  Tapk gerbėju

Šiandien:


Imagination.lt





Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių