Kompiuteriai Internetas, technologijos

Planšetiniai kompiuteriai

Vartotojo avataras

Simonna

Aktyvus dalyvis

Kaunas

6,188.45 Lt

Standartinė » 2012 Vas 06, 18:01

Sveiki, galbūt čia planšetiniai kompiuteriai nelabai į temą, bet neradau tinkamesnio skyrelio.:)

Ką manote apie planšetinius kompiuterius? Ar jūsų manymu patogu juos nešiotis?

Gal patys turite planšetinį kompiuterį? Jei ne kokio labiausiai norėtumet?

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Blofeld.

®espect

Šiauliai

2,154.71 Lt

Standartinė » 2012 Vas 06, 23:43

Patogumo juos nešiotis, manau yra 0. :) išvis, nematau prasmės, kam tokį dalyką kurti, nusiperki nešiojamą kompiuterį, už panašią kainą, bet daug galingesnį, ir naudojiesi :) Dydžiu jie visi panašūs.. Tik nešiojamas kompiuteris yra praktiškiau.

O pats jokio nenorėčiau, nebent pabandymui.... Bet naudotis, tai neeeee. :) Man užtenka paprasto kompiuterio ir telefono.

Vartotojo avataras

Serenity

Aktyvus dalyvis

Kaunas

8,152.32 Lt

Standartinė » 2012 Vas 11, 00:28

Visiškai pritariu :D atrodo labai nepatogiai...nesuprantu tikrai koks tolkas tokius kurt :roll:

Vartotojo avataras

svajoklis

Dalyvis

Kaunas

2,133.84 Lt

Standartinė » 2012 Geg 08, 21:54

turiu,ir man jis patinka,bei yra be galo patogus

Vartotojo avataras

Tomas Ilgevicius

Lankytojas

Vilnius

330.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 14, 12:21

Labai patogus ir geras daiktas, greitas, lengvas, daug geresnis už nešiojamajį kompiuterį trumpam darbui :)

Vartotojo avataras

Iive

Apšilinėjantis

968.00 Lt

Standartinė » 2015 Vas 13, 15:25

Mano nuomone planšetiniai kompiuteriaitikrai geras ir labai patogus išradimas. Bent jau aš dažnai įsimetu į rankinuką ir visada šalia manęs prireikus extra atvejui. :-) :up: Turiu dabar lenovo, bet norėčiau ipad. :sweeet:

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,344.96 Lt

Standartinė » 2015 Rgs 16, 16:41

Turiu, voliojasi niekam nereikalingas, net nežinau ar veikia. :D

Alinka

Apšilinėjantis

521.00 Lt

Standartinė » 2018 Spa 17, 14:53

Labai laiminga esu nusipirkusi planšetę, labai patogu ir keliaujant ir namuose. Taip pat labai mėgstu skaityti knygas, tai vis išvažiavus kažkur, nereikia prisikrauti pilną lagaminą knygų. Labai patogus įrenginys ir mažai vietos užima, lengva nešiotis palyginus su kompiuteriu. Saviškę pirkau https://pigu.lt/lt/plansetiniai-kompiut ... es-tablets butinai pasižiūrėkite

Vartotojo avataras

container king

Lankytojas

205.44 Lt

Standartinė » 2018 Spa 31, 15:58

Šiaip labai geras daiktas :) Aišku reik nuspręsti, ar tau jo tikrai reikia, nes turint laptopą ir telefoną, planšetės gal net nelabai ir reikia, nes čia toks tarpinis variantas. Aš dabar jeigu pirkčiau laptopą naują, tai žiūrėčiau 2in1 kompą kuris gali konvertuotis į planšetę. Tai taip ir pinigų susitaupo, ir nereik bereikalingai daikto pirkti. Bet pačios planšetės https://www.elektromarkt.lt/lt/kompiute ... mpiuteriai irgi geras daiktas. Pvz mano sūnėnas dabar gavo dovanų, tai aš jam irašiau visokių appsų galvosūkių bei žaidimų, kad lavintųsi :D Beje, daug kas sako kad vaikų nereikėtų taip anksti pratinti prie elektronikos, aš tai manau kad kaiptik jie gali būti labai pravartūs, jeigu sudominsi vaiką kaip nors prasmingai leisti laiką prie planšetės, pvz po truputį pradėsi supažintinti jį su programavimu, kas yra labai perspektyvu ir skatina daug mąstyti.

Kompiuteriai Internetas, technologijos

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių