|
‹ Įvairūs ‹ Mistika
-

~Dream~
- Aktyvus dalyvis
-
- Pranešimai: 246
- Kaunas
- 9,304.21 Lt
» 2010 Sau 29, 18:07
Tai va. Manau, kad dauguma žinote jog yra toks filmas. O kokia gi čia mistika?
Prisiklausiau labai daug iš visų apie tą filmą ir sužinojau, kad jis yra padarytas iš vaizdo medžiagų rastų kelių žmonių name po tragiškos įvykių baigties.
Jaunos poros namuose naktimis pradėjo vykti keisti dalykai. Vaikinas nusprendė nusipirkti kamerą ir filmuoti. Naktį jis pastatė kamerą. Vaizdai labai šiurpūs.
Koridoriuje jie pripylė miltų ir filmuotoje medžiagoje matosi kaip atsiranda pėdsakai. Nufilmuota ir dar daug keistų reiškinių.
Taigi gal kas nors matėt šį filmą, kaip nuotaikos po jo? Aš kaip tik jį siunčiuosi ir pažiūrėsiu.
Gal žinot tikrą istoriją? Ar suvaidinta ten ar ne?
P.s: šiuo metu šis filmas yra laikomas pačiu baisiausiu pasaulyje siaubo filmu.
--------------------------------------
-

Deisiukia
- Dalyvis
-
- Pranešimai: 154
- Skuodas
- 543.00 Lt
» 2010 Sau 29, 19:10
Drauge sakė, kad internete yra angliška tikroji video, nes ta mergina, kai nužudė savo vyrą, pati nusižudė persipjaudama gerklę, taigi neleido jos viešinti.
Bet šiaip tai žiauru. Labai. 
-

Fas
- Patyręs forumietis
-
- Pranešimai: 1027
- Vilnius.
- 22,212.34 Lt
» 2010 Sau 29, 19:36
Aha, rodė iškarpą video tikro per BBC ar CNN x D
Bet kiek pamenu sakė, kad ją nušovė policininkas, nes ji kažkokia agresyvi buvo.

-
Mvp
- Aktyvus dalyvis
-
- Pranešimai: 544
- 19,803.61 Lt
» 2010 Sau 29, 19:47
Mano nuomonė: kad netikras.
-

Kyberiz
- Patyręs forumietis
-
- Pranešimai: 895
- Molėtai
- 7,044.50 Lt
» 2010 Sau 29, 19:50
O Die, dar viena. Kas turi tą filmą - tegul pasižiūri patį patį galą. Ten kur po to kai jį nužudo ir kai parašo, kad jos buvimo vieta nežinoma dar po to rašo:
The characters and events depicted in this photography are fictitious. Any similarity to actual persons, living or dead, is purely coincidental.
( Visi veikėjai ir įvykiai pavaizduoti šiame filme yra netikri. Bet koks sutapimas su tikrais asmenimis, gyvais ar mirusiais, yra visiškai atsitiktinis.)
-

Fas
- Patyręs forumietis
-
- Pranešimai: 1027
- Vilnius.
- 22,212.34 Lt
» 2010 Sau 29, 19:51
Kas ten žino Tikras ar Ne. . .
Man šiaip atrodo, kad pagal tikrus faktus, bet nemažai ir prikurta.
Galbūt iš skirtingų istorijų sudėtas filmas.

-

Deisiukia
- Dalyvis
-
- Pranešimai: 154
- Skuodas
- 543.00 Lt
» 2010 Sau 29, 20:09
Kyberiz rašė:O Die, dar viena. Kas turi tą filmą - tegul pasižiūri patį patį galą. Ten kur po to kai jį nužudo ir kai parašo, kad jos buvimo vieta nežinoma dar po to rašo: The characters and events depicted in this photography are fictitious. Any similarity to actual persons, living or dead, is purely coincidental.
( Visi veikėjai ir įvykiai pavaizduoti šiame filme yra netikri. Bet koks sutapimas su tikrais asmenimis, gyvais ar mirusiais, yra visiškai atsitiktinis.)
O nemanai, kad tai gali būti parašyta tik dėl to, kad nekeltų žmonėms panikos? 
-

romeo90
- Aktyvus dalyvis
-
- Pranešimai: 268
- klaipeda
- 3,956.40 Lt
» 2010 Sau 29, 21:27
FILMAS filmas filmas....pavadinimas koks n..??
-

~Dream~
- Aktyvus dalyvis
-
- Pranešimai: 246
- Kaunas
- 9,304.21 Lt
» 2010 Sau 29, 22:01
Ką tik pažiūrėjau filmą. Pabaiga gan keista. Mergina atsibudo nulipo žemyn ir pradėjo klykt atbėgo vaikinas ir kaip supratau iš garsų ji jį subadė. Tada atnešė lavoną ir tėškė į kamerą. Pribėgo, aplaižė taip lyg valgytų ir atsisuko į kamerą tokiu lavono veidu
Po to ant galo pasakė, kad vaikino lavoną surado 2006 metų, spalio 8 dieną, o merginos buvimo vieta iki šiol nežinoma.
Jokio užrašo, kad viskas būtų netikra.
Bet šiaip galiu patikint pažiūrėjus, kad filmas nėra labai baisus. Šiaip įdomus, įtraukiantis ir tikrai manau jog nesurežisuotas. Mano nuomonė.
-

Deisiukia
- Dalyvis
-
- Pranešimai: 154
- Skuodas
- 543.00 Lt
» 2010 Sau 30, 09:13
Dream, nežiūrėjai angliškos versijos? Nes kaip draugė sakė, yra bent 3 filmai su skirtingom pabaigom, tai gal vienoje iš jų galėjo būti tas užrašas. Bet šiaip įdomu, kad aktorių vardai nebuvo pakeisti. O šiaip pabaiga, kad ji prišokusi šypsosi, nelabai įtikėtina..
-

Abyto
- Patyręs forumietis
-
- Pranešimai: 763
- Siauliai
- 17,407.66 Lt
» 2010 Sau 30, 13:10
Aiskiai,kad netikras.  DD
-

Kyberiz
- Patyręs forumietis
-
- Pranešimai: 895
- Molėtai
- 7,044.50 Lt
» 2010 Sau 30, 13:43
Deisiukia rašė:O nemanai, kad tai gali būti parašyta tik dėl to, kad nekeltų žmonėms panikos? 
O nemanai, kad sakydami, kad čia tikri faktai, filmo kūrėjai nori prisitraukti daugiau žiūrovų?
Jau taip buvo su "Bleiro ragana"
Dream, prasuk dar tolyn.
-

Deisiukia
- Dalyvis
-
- Pranešimai: 154
- Skuodas
- 543.00 Lt
» 2010 Sau 30, 14:39
Kyberiz, manau, kad taip 
-

Rockwish
- Dalyvis
-
- Pranešimai: 144
- vilnius.
- 4,817.29 Lt
» 2010 Sau 30, 18:00
aaaaaaaaaaaaaaa... maciau neseniai.
-

Nyan.
- Forumo gyventojas
-
- Pranešimai: 1492
- 1,395.64 Lt
» 2010 Sau 30, 20:29
Baisus?Man tai atrodo kad ten viskas sumontuota.. 
‹ Įvairūs ‹ Mistika
|
|
|