Įvairūs Straipsniukai

Marso kolonizatoriams NASA siūlys „bilietą į vieną pusę“

Vartotojo avataras

sigaA

Patyręs forumietis

Šiauliai

10,689.24 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 21:41

per žinias rodė jau ar kaip? :D

tu tiki viskuom ką per žinias rodo?? ir dar vienas klausimas, nors gal ir ne į temą.. Tu žiūri žinias??
jei nepameni tai aš tau priminsiu, kad tu sakei jog menuli paliko ramybej. aš tik pateikiau logishkesni paaishkinima del ko taip galejo atsitikti.

okey gal ir tavo tiesa ;) aš irig nesu visažinė.. bet vis viena yra kažkokia priežastis, kodėl tą mėnulį nusprendė palikti ir tai tikrai ne todėl, kad mėnulis bevertis užsiėmimas. tai mano nuomonė, nori sutik, nori nesutik

--------------------------------------

lobo

Dalyvis

VNO

4,963.20 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 21:48

gali pagrist savo nuomone, ar cia vienas iš tu atveju, kai tiesiog tai mano nuomone. nes jei toks tai nebelysiu.

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 21:52

tu tiki viskuom ką per žinias rodo??

tiesiog norėjau sužinot kaip tu įsivaizduoji tą "daug žmonių kalba". :D
tikiu.o ką,meluoja ten?Visi tie lavonai ir priimti įstatymai ten netikri? :D

Vartotojo avataras

sigaA

Patyręs forumietis

Šiauliai

10,689.24 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 22:11

Gabe, manau, jog jei nori sužinoti, kad netik keli žmonės taip mano, tai įvesk googlėj :D O tai nepameni, kai per visas žinias rodė apie meteoritą nukritusį kažkur Latvijoj. O po kiek laiko paaiškėjo, kad ten latviai pasidarė reklamą :D be to juk neviską įmanoma sutalpinti į tą laiką kiek trunka žinios..
lobo.. tai netik todėl, kad tai mano nuomonė :D Yra dokumentinis filmas apie tai, gaila kad tingiu jo nuorodos dabar ieškot. Be to daug yra tekstų apie tai.
1968 m. NASA paskelbtame kataloge minimos 579 paslaptingi stebėjimai per keturis amžius Mėnulyje. Minimas 1956 m. lapkričio 26 d. didelis švytintis Maltos kryžius, taškeliai, trikampiai, švytintys kvadratai, kraterių pradingimai, "sienų" atsiradimai, judantys švytintys objektai, šviesos spinduliai, skrodžiantys kraterius ir kalnus, geometrinės figūros, ryškūs žybsniai, spalvotos tranšėjos, ilgėjančios 6 km/val. greičiu.

tai juk visa tai negalėjo iš niekur atsirasti?

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Spa 28, 22:27

O tai nepameni, kai per visas žinias rodė apie meteoritą nukritusį kažkur Latvijoj. O po kiek laiko paaiškėjo, kad ten latviai pasidarė reklamą

9/11 irgi rodė per visas žinias,bet iki dabar dar yra teorija,kad patys JAV'iečiai susiorganizavo šitą.Ne tuos dalykus lygini.Žinios parodo tai kas tikrai vyksta,o kaip ir dėl ko, gali ne visada atitikti.

Fiureris

Lankytojas

115.00 Lt

Standartinė » 2010 Lap 05, 03:32

Nemanau kad kas nors nores skrist i niekur.
Juolab zinodamas kad negales sugrizti.
Tas NASA tyrimas visiska nesamone. Tik ''tupa'' amerikonas ar britas gali daryt toki tyrima. Cia jau ir arkliui aisku kad niekas nesutix. Jei rimtai noretu ka nors siusti ten apgyvendinti turetu surinkt igula is ikalinimo istaigos kurioje sedi mirtininkai arba vykdantys 200 metu laisves atemimo bausme ''veikejai''.
Cia labiausiai itikimas variantas.
Beje Australija irgi kazkada buvo sala-kalejimas. =D

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo

10,630.92 Lt

Standartinė » 2010 Lap 07, 12:11

išsiūskit mane į marsą, noriu į marsąą ;(

Vartotojo avataras

Hoshi No Suna

Patyręs forumietis

11,212.82 Lt

Standartinė » 2010 Lap 07, 16:05

Jei jame butų visos tinkamos gyventi sąlygos... manau neatsisakyčiau jei kas pasiūlytu x D

Vartotojo avataras

~Dream~

Aktyvus dalyvis

Kaunas

9,304.21 Lt

Standartinė » 2010 Lap 09, 22:07

Bet kadangi ten dieną gali iškepti tai... :D
Nemanau, kad bus geros sąlygos gyventi kai į lauką negalėsi išeit be 50 kg sveriančios atributikos. MHM.

Vartotojo avataras

Fobija.

Forumo gyventojas

Kaunas.

4,233.51 Lt

Standartinė » 2010 Lap 17, 20:12

xe.. iš dalies tai žiauru..kad kažkas gali norėt skirt į marsą ir ten likti..
Bet šiaip.. gali būti,kad po kažkiek metų tų žmonių pavardės bus žinomos visame pasaulyje,istorijoje..

gerdunka222

Įsijaučiantis

1,650.55 Lt

Standartinė » 2020 Geg 30, 15:20

Na įdomu iš tikro, kokiu būdu bus pervežami visokie kroviniai, pavojingi ir t.t. Čia aišku iš fantastikos srities, mes čia dabar viską turime, ir logistiką išvystytą https://www.siramis.lt/lt/paslaugos/adr ir sveikatos apsaugą.. ten viską reiktų kurtis iš naujo :D

Įvairūs Straipsniukai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių