Diskusijos Ekonomika, pinigai ir kt.

Kaip padėti Lietuvai?

        

Nemalonus

Dalyvis
 
Pranešimai: 172
Vilnius

 1,649.16 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 21, 20:53

lobo,
Ten apie tuos investitorius verslo plėtrai aš kalbėjau iš užsienio. Žinoma, jie mokės mokesčius, bet dažniausiai daro didelius projektus, o tai jau linksta prie monopolijos. Žinoma, to neįrodysi, tai pažeistų Lietuvos konstituciją, bet nori nenori mūsų pačių, lietuvių, rinka nėra tokia išvystyta. Mes užleidžiame ją vystyti tarkim užsienio investitoriams ir automatiškai praprandam rinkos vietą lietuviaims, o konkuruot mums su kitų šalių stambiais investitoriais yra sunku.

--------------------------------------


Vartotojo avataras

~Dream~

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 246
Kaunas

 9,304.21 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 21, 22:26

Padėti Lietuvai įmanoma tik vienu būdu. Taikytis prie su*iktų seimo išgalvotų mokeščių, jiems neprieštarauti ir juos mokėt.
Pagal dabartinę padėtį galima pamanyti, kad tuoj atsiras mokestis už tai, kad moki mokesčius...
Paimkim pvz Ispaniją. Krizė. Pradėjo mažint algas ir darbuotojai iš karto streikuoja.
O vat mes vargšiukai Lietuvos taikomės su visais mokeščiais. Mokeščiai kyla, alga mažėja ir lietuviai nei žodžio. Matyt papratę nuo sovietinių laikų kentėt ir tylėt... Tik pabandė pastreikuot, pagrasino pašalinimu iš darbo ir tyla. Va kaip nuostabu pas mus.

Vartotojo avataras

darkman

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1368

 39,602.17 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 20:33

Lietuviai tokie žmonės, šik ant galvos - jie tylės..

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1491

 1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 21:47

Na, tai kad daugelis Lietuvių sėdi rankas sudėję. O bomžai visokie dejuoja kad nėra darbo, nėra pinigų. O alkoholiui ir cigaretėms tai jiems visada užtenka pinigų. nu ir aišku dideli visokie mokesčiai, ir t.t. Bet juk reikia stengtis išlipti iš duobės, ir - nepasiduot : DD. Nu būtų streikas, žmonės darytų kažką, gal ir kas nors pasikeistų, manau. :roll:

Vartotojo avataras

DcRee

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 245
Kaun...

 1,746.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 23, 11:44

Yra pavyzdžių ir istorijoje, kai šalis yra visaip atsilikusi ir to pagrindinė priežastis yra neaktyvi, nemoderni visuomenė. Taip pat ir mūsų šalyje visuomenė labai stokoja aktyvumo. Nedalyvauja valstybės valdyme. Tiesiog laukia, pasiruošę atsarginį planą bėgti į Angliją. Žmonės netiki valdžia ir kitomis valstybinėmis įstaigomis, todėl, kai tuo nesirūpinama į valdžią renkasi žmonės iš televizoriaus. Sąžiningai, aš netikiu, kad jie turi kokių nors įdėjų ar pasiūlymų. Ten gerai moka už tą sėdėjimą ir balsavimą, todėl normalu, kad tos vietos tuščios niekad nebus. Tokiai situacijai tęsiantis, mūsų šalies ateitis, atrodo, ne pati gražiausia.

Vartotojo avataras

NeverAgain

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 981
Kažkur toli

 724.87 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 23, 12:58

Ką galėčiau pridurt? Išvarom klaunus iš seimo įdedam normalius, protingus žmones ir susitvarkys viskas :D

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 15, 17:06

juokinga,kai žmonės kaltę verčia ant seimo,kurį patys išrinko. :D :D O išeitis - sukilimas arba emigracija.

Vartotojo avataras

Pukuse

®espect
 
Pranešimai: 4822
Vilnius

 -5.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 15, 17:54

Sakoma, kad visada reik pradėt nuo savęs, bet nemanau kad visi dabar pradėtų su savo subjektyvia logika pradėt kažką daryt. Tai čia toks balaganas pasidarytų, žymiai baisiau nei dabar yra. O ką daryt, tai nežinau, aišku mano nuomone tai reiktų pradėt nuo seimūnų, nes nemanau kad jie ten dirba kažką žymiai daugiau nei paprastas žmogus už minimalią algą, o gauna 7 kartus daugiau. Tai va, bet šitas dalykas nuo mūsų tikrai nepriklauso, nes už visą šitą balsuoja pats seimas, o balsavimo rezultatus atspėt manau lengviau nei suskaičiuot kiek yra 2x2. : ) O šiaip, manau vakar (ar kada ten) žiauriai gerai krepšininkam prezidentė pasakė -
-Ačiū, kad nors trumpam suvienijot išsibarsčiusią valstybę. : ) {tikrai ačiū jiem}
Paskutinį kartą redagavo Pukuse 2010 Rgs 15, 21:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

lobo

Dalyvis
 
Pranešimai: 192
VNO

 4,963.20 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 16, 01:14

Gabe7 rašė:juokinga,kai žmonės kaltę verčia ant seimo,kurį patys išrinko. :D :D O išeitis - sukilimas arba emigracija.


nejuokinga, nes seima ishrinko vos puse balso teisia turinciu zmoniu.

sukilimas neisheitis. ir nelabai imanoma, kol kariuomene pavaldi vyriausybei. nuverst gal ir nuverstu, bet ilgai neishsilaikytu. kitas variantas nuverst su kariuomenes pagalba, bet tektu susitaikyt, kad prie vairo ses kas nors iš tos pacio kariuomenes ir kaip istorija rodo galiniame tashke zmones nelieka patenkinti. plius abiem atvejais salis patirtu diziulius nuostolius, kas dar labiau griovin pastumetu apie rimtesnes uzsienio investicijas kokiem 5-10 metu galetumem pamirsht. dar suirute valstybeje galetu paskatint "draugus" ivest savo armija ir pamokyt demokratijos. cia turbut liudniausias scenarijus butu.

emigracija. siaip jau klausimas buvo kaip lietuvai padet, o ne kaip "muila nest".

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 16, 15:11

nejuokinga, nes seima ishrinko vos puse balso teisia turinciu zmoniu.

tai kodėl nebalsuoja tada kita pusė? :] ant rinkimų visada visiem nusispjaut,o po to kaltina visi aplinką.. :D
dėl sukilimo,pasidomėk istorija,valdžia buvo nuverčiama tik sukilimais ir visos santvarkos pakeistos irgi sukilimų dėka.Tiek Rusija,tiek JAV,tiek Prancūzija.

lobo

Dalyvis
 
Pranešimai: 192
VNO

 4,963.20 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 16, 19:49

Gabe7 rašė:tai kodėl nebalsuoja tada kita pusė? :] ant rinkimų visada visiem nusispjaut,o po to kaltina visi aplinką.. :D

gal todel, kad nera uz ka balsuot? ir kam yra ishtikro nusispjaut, tam kuris nebalsuoja ar tam kuris balsuoja uz bet ka?

Gabe7 rašė:dėl sukilimo,pasidomėk istorija,valdžia buvo nuverčiama tik sukilimais ir visos santvarkos pakeistos irgi sukilimų dėka.Tiek Rusija,tiek JAV,tiek Prancūzija.


ash ir nesakau, kad to nebuvo, ash sakau, kad taip lietuvai nepadesi. be to viriausybes buvo nuverciamos ne tik sukilimais. be to, jav atvejis yra kiek kitoks, ten buvo atsikratoma kolonizatoriu ir siekiama nepriklausomybes. nors ir buvo stengiamasi nuversti valdzia(britu) bet tai dare ne sukilus visuomene, o organizuota kariuomene, kuriai veliau padejo ir prancuzai ir ispanai ir nyderlandai. tai buvo ne šiaip valdzios vertimas, o karas uz nepriklausomybe.

grishtant prie temos, ta pati istorija rodo, kad revoliucija dar nereishkia jog viskas bus tik i gera.

rusija puikus pavyzdys ir idomus, nes ishtikro per vienerius metus net dvi revoliucijas turejo. per pirma nuverte cara, kas buvo nebeishvengiama, nes pasauliniam kare su plugais nepakovosi, reikejo industralizuotis. cara nuvertus atejo laikinoji viriausybe, kuria po pusmecio nuverte bolshevikai su puikiuoju leninu prieshakyje kuris turejo drauga trocki kuris veliau sekmingai numalshino baltagvardiecius ir ju bandymus padaryt darviena revoliucija. taip gime puikioji RTFSR veliau tapus tarybu sajunga.
ir ka mes iš rusijos ishmokome? kad nuvertus valdzia ja reikes pakeist kita. ir jei kita valdzia nebus pakankamai stipri ja vel nuvers. o kas nuvers? tas kas tures pakankamai leshu ir/ar galios. tokiu atveju vel i valdzia gali patekt nebutinai tas kas vertas tos valdzios.

ir šiaip revoliucija ar sukilimas reikalauja dideliu leshu. todel daznai sukilimus stengiasi paremti kazkuri, kad ir politine jega(akivaizdu, kad ta kuri yra opozicijoj) tikedamasi kokia shiltesne vieta gaut. ir norint eit iki galo zmonems daznai nieko nebelieka, kaip priimt kazkieno pagalba. tada jau ir galima baigt kovot, nes nieko nelaimesi.
pvz siais metais maishtai vyke kirgizijoje. uzmushtas vidaus reikalu ministras susiremimai gatvese, tikros kulkos, ne vienas pastatas nuniokotas ir vienintelis prashymas, kad i valdzia grishtu opozicija, kuri panashiai per gatves kovas priesh penkerius metus buvo nuversta. akivaizdu, kad opozicijos sedintys nebus puiki valdzia, bet inai remia uzsivedusia liaudzia. koks iš viso to tolkas? jokio. mes lygiai taip pat darom tik ne per gatves, o per seimo rinkimus.

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 16, 20:00

Dėl JAV,turėjau omeny pilietinį karą. :]
na,gal iš dalies ir sutikčiau su tavim,nes atkreipiant dėmesį į maištą,kuris vyko vilniuj,tai dauguma turbūt eitų į sukilimą,net nežinodamidėl ko,tiesiog,kad pamaištaut prieš sistemą ir ką nors atjungt. :]] iš krizės pradėsim brist tada, kai visiškai pasieksim dugną,kurio dar nesame pasiekę. :]

Vartotojo avataras

Epichrates

Lankytojas
 
Pranešimai: 16
Klaipėda

 496.45 Lt

Standartinė » 2011 Sau 08, 00:27

Panaikinti visas partijas, sukurti naujas, kuriose nebūtų rusų mastymo žmogeliukų, kurie būtų jauni, perspektyvūs, talentingi, iškeliantys naujų gerų idėjų. Manau tai būtų žingsnis :)

lobo

Dalyvis
 
Pranešimai: 192
VNO

 4,963.20 Lt

Standartinė » 2011 Sau 10, 00:56

1) kaip panaikinsi partijas?
2) kas ir uz ka sukurs tas naujas?
3) jei dabartinej situacijoje zmogeliukai prades ieskoti, bet greit neras? jei ras bet neveiks? kas tada? vel naikinsim, o po to kursim naujas?

Vartotojo avataras

MKas

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 32
Vilnius

 1,313.84 Lt

Standartinė » 2011 Sau 26, 08:55

Nėra tokio žodžio krizė, užtat yra žodis - tingumas.Diskusijos Ekonomika, pinigai ir kt.

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių