Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Jay Asher - Trylika priežasčių kodėl

Vartotojo avataras

ag.v

Dalyvis

Klaipėda

206.01 Lt

Standartinė » 2011 Vas 18, 23:28

Paveikslėlis

Nepasakysiu, kurioje kasetėje atsiras kiekvienas iš jūsų. Bet nesijaudinkit, jei jau gavot šitą mielą dėželę, vadinasi, anksčiau ar vėliau savo vardą išgirsite... Pažadu!
Juk kam negyvai panelei meluoti?

Klėjus Džensenas, grįžęs iš mokyklos, prie namų slenksčio randa keistą siuntinį. Jį atplėšęs, išima keletą kasečių su Hanos Beiker – savo klasės draugės ir pirmosios meilės – įrašais.
Prieš porą savaičių nusižudžiusios Hanos balsas jam atskleidžia trylika priežasčių, dėl kurių ji nusprendė išeiti iš gyvenimo. Klėjus esąs viena iš jų. Jeigu išklausysiąs visus įrašus, sužinosiąs kodėl.
Klėjus visą naktį klaidžioja po miestą, užsukdamas į Hanos minimas vietas, suvokia jos skausmą, jausmus ir klaidas, be to, sužino nemažai tiesos apie save, kuri jam anaiptol nėra maloni...

Nagrinėdamas priežastis, atvedusias knygos veikėją mokinukę Haną iki savižudybės, autorius teigia mintį, jog „labai svarbu suvokti, kaip mes elgiamės su kitais" ir ar koks mūsų poelgis ar žodis nebus paskutinis lašas kito žmogaus kančių taurėje.
Daug paauglių, perskaitę knygą, Hanos jausmus ir išgyvenimus atpažino kaip savo ir sugebėjo įvardyti jos pačios klaidas, o svarbiausia, nusprendė ieškoti pagalbos, kurios Hana taip ir nesulaukė.

Galbūt kas nors skaitėte šią knygą? Kokia nuomonė?

--------------------------------------

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Vas 19, 01:18

aš knygyne ją varčiau, tai labai patiko. Labai norėčiau perskaityti :)

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,344.96 Lt

Standartinė » 2011 Vas 21, 23:01

Neseniai nusipirkau, stovi lentynoje ir laukia savo eilės :up:

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Vas 21, 23:04

kai perskaitysi, pasisakyk ar patiko :-)

sypsnee

Lankytojas

117.00 Lt

Standartinė » 2011 Kov 02, 18:54

Aš perskaičiau! Užtrukau tik dvi dienas,nes knygos nesinorėjo paleisti iš rankų. Knyga paveikė iki širdies gelmių. Sujudino kiekvieną kūno dalį. Tai vienintelė knyga kurią skaitydama apsiverkiau!!!!!! Knyga verta aukščiausio vertinimo. Visai nesigailiu, kad pirkau ir patariu paskaityti visiems. Nedvejokite, nepasigailėsite.

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,344.96 Lt

Standartinė » 2011 Kov 03, 16:46

Šiandien jau pradėsiu skaityti..kiek praverčiau per puslapius tai visai įdomu buvo, bet liepiau sau laukti vakaro ir tik tada pradėti viską nuo pradžių skaityti :D Net neabejoju kad bus įdomu :sweeet:

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Kov 04, 00:05

aš tai lauksiu nuolaidų :D

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,344.96 Lt

Standartinė » 2011 Kov 04, 16:37

Aš tai nete ją su nuolaida man rodos pirkau
EDIT: baigiau naktį skaityti tai labai labai :up: :crazy: vietomis reikėjo skaityti 10 kartų iš eilės, nes truputį, bent jau man tai buvo painu :D Bet šiaip tai labai gera :up:

Vartotojo avataras

varlė

Dalyvis

Skilutė

6,117.93 Lt

Standartinė » 2011 Bal 10, 21:29

Išties nerali knyga...labai įdomiai ir painiai parašyta, sukrečianti. Žodžiu, verta dėmesio.

Vartotojo avataras

Arbatinuke.

Aktyvus dalyvis

Tralialia sala

7,322.65 Lt

Standartinė » 2011 Lie 02, 10:16

Žinau, kad negalima spręst apie visą knygą perskaičius pusę jos, bet lai tai būna man pamoka (gal kada nors visą perskaitysiu ir pakeisiu nuomonę). Bet man tai ta knyga vien neigiamas emocijas sukėlė. Nežinau net kodėl. Daviau draugei, broliui skaityt, jiem patiko. Nuo pirmų puslapių nervino toks susireikšminimas pagr. herojės. Nemoku to net paaiškint, tiesiog net nesinorėjo skaityt toliau.
Kaip bebūtų, vieną išvadą, iš brolio pasakojimų apie knygą susidariau, kad žudytis neverta bet kokiu atveju, nes yra/bus kažkas, kas nenori, kad tu taip padarytum.

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2011 Lie 20, 16:29

Mane truputį erzino pagrindinė knygos veikėja, nemėgstu tokių žmonių. Bet, nepaisant to, knyga man patiko.

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 13, 23:24

aš per ją stotelę pravažiavau :D

Vartotojo avataras

Emiliuks69

Aktyvus dalyvis

Klaipėda

3,677.55 Lt

Standartinė » 2012 Vas 09, 12:44

Nuostabi knyga. Perskaičiau labai greitai. Knygų neperku, tai buvau iš biblės pasiėmus. Bet tokia gera, kad iš rankų jos nepaleidau. Nerealiai patiko. Kas neskaitėt - paskaitykit.

Vartotojo avataras

essregi

Įsijaučiantis

414.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 07, 18:08

Šiandien iš bibliotekos pasiėmiau tik, o jau baigiu perskaityt. :clap: Tiesiog nuostabi knyga :-)

Vartotojo avataras

karoluka$

Lankytojas

Taurage

637.09 Lt

Standartinė » 2012 Rgs 02, 18:00

Skaiciau pavasari,is virselio pamaniau kad tik panelem, bet ji visiem paaugliam :0 labai idomi, itraukianti :-0 siaip nezinau, kiekvienam pagal skoni, bet as skonio neturiu, todel sia knyga patariu visiem kurie megsta skaityt realistines knygas, o ne fantazines :)

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias