Įvairūs Filmai, TV, knygos

Jaunatis / New Moon

Vartotojo avataras

maggie.

Patyręs forumietis

22,391.17 Lt

Standartinė » 2010 Sau 06, 17:14

ieva.lt rašė:Man sakyčiau labaiu patiko Jaunatis,nes čia ne taip greit viskas vyko.Turiu omeny,kad Saulėlydy jie įsimilėjo iškart vienas kita,ir aš nesupratau,kaip taip greit.Juk Bela iš pradžių tikrai nelabai mėgo Edvardą,nes jis nelabai maloniai elgėsi,o ir Edvardui nelabai Bela patiko ir staiga dižiausia meilė :whata:

patiko, juk ji skaniai kvepėėjo : D bet jis to nesuprato

--------------------------------------

Vartotojo avataras

haiku

Dalyvis

Klaipėda

5,299.06 Lt

Standartinė » 2010 Sau 06, 17:34

And_me rašė:Obuoly rašo, kad visi Twilight'o sagos filmai yra N-16. :haha:

Džeikobo kūnas visgi. : DDD :D

Man toks neišbaigtas pasirodė, ale per greit padarė jį. Bet blogas nebuvo. : )

Vartotojo avataras

Daugiau_nei_0

Lankytojas

431.12 Lt

Standartinė » 2010 Sau 06, 17:47

jo dėl džėikbo labai lydžiaus :), na jei ne Taylor, manau filmas nelabai būtų vertas dėmesio xD

Vartotojo avataras

PureLife

Įsijaučiantis

Aii

1,964.38 Lt

Standartinė » 2010 Sau 08, 17:00

Viva :]* rašė:Man Saulėlydis gal ir labiau patiko , bet nezinau , šiaip abu nuostabus. O kokia faina jaunaties pabaiga :love: :love: :love:

Vartotojo avataras

Pukuse

®espect

Vilnius

-5.00 Lt

Standartinė » 2010 Sau 22, 17:14

http://www.rainbowdressup.com/hollywood ... fame-5.php

Va čia tai žiaurus žaidimas. : :)
:mrgreen:

Vartotojo avataras

Fas

Patyręs forumietis

Vilnius.

22,312.34 Lt

Standartinė » 2010 Sau 22, 18:04

Saulėlydis , Jaunatis , kaip lietuvių liaudis sako - Tas pats By..s kitoj rankoj. : D
Nepatinka man tokie filmai, užtektų to Saulėlydžio, bet jau kitos dalys manau sukurtos tik dėl pinigo ir tiek.

Ir išvis dauguma skaito tas knygas vien dėl to kad pamato gražius bachūrus filme ir net nesigiliną į prasmę ir esmę . . .

Vartotojo avataras

Shagys

Lankytojas

Kaunas

220.34 Lt

Standartinė » 2010 Sau 22, 18:08

Fas rašė:Saulėlydis , Jaunatis , kaip lietuvių liaudis sako - Tas pats By..s kitoj rankoj. : D
Nepatinka man tokie filmai, užtektų to Saulėlydžio, bet jau kitos dalys manau sukurtos tik dėl pinigo ir tiek.

Das iz Madžik wordz of vizdom :clap:

Abu filmai nepatiko, lėtas veiksmas abiejų filmų siužetai tiesiog padaryti iš dialogų daugiau nieko. Tik filmų galę yra truputi veiksmo kuris trunka 5-10 minučių :roll:

Vartotojo avataras

BriGy

Patyręs forumietis

Vilnius

14,792.97 Lt

Standartinė » 2010 Sau 22, 21:17

tesingai sako :up:

Vartotojo avataras

Ev.

Forumo gyventojas

Kaunas

40.00 Lt

Standartinė » 2010 Sau 22, 21:31

Skaito knygą pamačius gražius bernus? Kokioj šiknoj? Vienintelis dalykas kuris knygoje tikrai sudomino tai turinys, ir tik paskui aš pažiūrėjau tą filmą, kuris, beje, buv daug prastesnis negu knyga. :piktas:

Vartotojo avataras

guccino

Aktyvus dalyvis

Kaunas

9,243.96 Lt

Standartinė » 2010 Sau 27, 21:06

Pirmas filmas patiko labai, net pasinešus buvau. Dabar visiškai nebepatinka. Tuo momentu kai žiūri tai įdomu gal, bet jokio įspūdžio nepaliko Jaunatis. Pirmos dalys būna įdomiausios, nežinai kas įvyks ar pan., antrą rodo tai jau žinai, kad pratęs tą dalį ir fsio. Jokio efekto. :roll:

Vartotojo avataras

Baigtė

®espect

Reykjavik

3,504.31 Lt

Standartinė » 2010 Sau 27, 21:59

Apie filmus nekalbu, tokiu filmu is vis nemegtu. Ir siaip betkokio ar banalaus filmo man neipirsi, filmams esu labai isranki, o va knygos... Megstu tokias, kad nereiktu per daug mastyt, lengvai skaitytusi. Ir "Saulelydzio" sagos knygos man visai patinka. Vistiek nesitikiu perskaiciusi gera knyga vaikscioti apkvaitusi, kaip nuo gero filmo.

be to, specialiai "stumti" ant "Saulelydzio, Jaunaties" norint vien pasirodyt kitokim ar kietesniam yra kvaila.

Vartotojo avataras

aisteu0

Dalyvis

Wonderland

172.71 Lt

Standartinė » 2010 Vas 16, 15:18

Ev. rašė:Skaito knygą pamačius gražius bernus? Kokioj šiknoj? Vienintelis dalykas kuris knygoje tikrai sudomino tai turinys, ir tik paskui aš pažiūrėjau tą filmą, kuris, beje, buv daug prastesnis negu knyga. :piktas:

skaiciau visas keturias knygas, sutinku, knygos tikrai daug, daug geresnes uz filmus... :sweet:

acer

Apšilinėjantis

1,031.66 Lt

Standartinė » 2010 Vas 21, 00:28

o kaip jums vilkolakiukai filme? :lol:

Vartotojo avataras

statybininke

Dalyvis

Jonava

439.40 Lt

Standartinė » 2010 Kov 01, 18:08

Skaičiau ir knyga ir žiūrėjau filmą, labai patiko.
O tos panos, kurioms labai patiko šis filmas, ir jį dievina, turiu vieną pasiūlymą. :D Prisižiūrėjusios visokių filmų siūlyčiau ir jums kokių istorijų pakurti:D

Vartotojo avataras

Serenity

Aktyvus dalyvis

Kaunas

8,152.32 Lt

Standartinė » 2012 Lie 15, 17:50

Aišku kaip visad. Tragedijos, meilės, omg knygos žymiai geresnės nei filmai. :roll:

Įvairūs Filmai, TV, knygos

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių