Socialiniai tinklai ir internetas šiuolaikinio žmogaus gyvenime užima vis daugiau vietos. Dirbama ir bendraujama internetu, internete informacijos apie būsimus darbuotojus ieško darbdaviai ir antrosios pusės. Dauguma ėmė talpinti asmeninio gyvenimo akimirkas į įvairiausių socialinių tinklų internetines svetaines. Deja, gyvenimiška realybė kartais atrodo ne tokia patraukli, todėl stulbinančiu greičiu populiarėja asmeninių nuotraukų retušavimas.
Vis dėlto noras koreguoti nuotraukas bei tapti patrauklesniais pastebimas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet visame pasaulyje. Didelės akys, lieknas liemuo, graži oda, balti dantys, stangresnė krūtinė – daugybė prašymų užplūsta tuos, kurie naudodami kompiuterines programas gali koreguoti išvaizdą ne prasčiau nei plastikos chirurgai.
Psichologai šiuo reiškiniu nesistebi. „Manau, kad bendraudami su kitais, žmonės taip pat gražina save. Pastebėję savo trūkumą veidrodyje, daugelis neišeina iš namų nesuradę pozos ar būdo užglaistyti ar sumažinti nepasitenkinimą keliančias išvaizdos savybes, – tvirtino psichoterapeutas Olegas Lapinas. – Socialiniuose tinkluose žmonės daro tą patį – galvoja, kaip jie atrodo kitiems.“
Ką apie tai manote?
Ar patys visas foto tvarkote ir visaip gražinate save?
Plačiau: http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/straipsnis?name=straipsnis-8718
Internete – kompiuterinės 'plastinės chirurgijos' vajus
2 pranešimai(ų)
• Puslapis 1 iš 1
-------------------------------------- Nu aš irgi koreguoju savo nuotraukas, bet uždedu tik rėmelį, paryškinų visą nuotrauką ir kokį efektą uždedu kad gražesnė spalva būtų. Daugiau nieko.
O tos, kurios su PS didina krūtinę, balina dantis, gražina odą tai ką žn.. Iškart juk matosi kur PS o kur natūrali nuotrauka. Tada iškart manai Įdomu kokia jinai realybėje.
2 pranešimai(ų)
• Puslapis 1 iš 1
‹ Įvairūs ‹ Straipsniukai |




