Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Detektyvų rašymo meistrė - Patricia Cornwell

        
Vartotojo avataras

Emilyok

Lankytojas
 
Pranešimai: 3
Šiauliai

 119.74 Lt

Standartinė » 2009 Bir 25, 22:04

Vasarą. parke ant suolelio, ant žolytės, saulėtoje terasoje, hamake, grynas malonumas leisti laiką su knyga. Detektyvinių romanų mėgėjams noriu parekomenduoti nuostabiai profesionalios rašytojos Patricijos Cornwell knygas. Serijos apie teismo medicinos ekspertės Kei Skarpetos kriminalinį gyvenima žavi ir prikausto, intriga išlieka iki paskutinio puslapio. Trumpai apie jas:
1.Visi įkalčiai- Šio detektyvo dėmesio centre – paini rašytojos Berilės Medison nužudymo byla. Laboratorinė jos įkalčių analizė užmena daug mįslių. Žingsnis po žingsnio atskleidžiamas nužudytosios gyvenimo pabaigos košmaras netrukus virsta pačios ekspertės Kei Skarpetos košmaru – ji irgi atsiduria žudiko akiratyje. (legvas rašymo stilius, likau sužavėta svarbių dalykų lengvu pateikimu, ypač praplečia akiratį kriminalistikos klausimais, kerinti pabaiga, veiksmas vyksta greit, jokio užtestumo)


2.Žiauru ir neįprasta- Tuo metu, kai už žmogžudystę nuteistam Roniui Džo Vadeliui įvykdoma mirties bausmė, gatvėje prie šiukšlių konteinerio aptinkamas berniuko kūnas. Trylikametis nužudytas panašiai, kaip žudė Vadelis. Ar kalinys galėjo įvykdyti dar vieną žmogžudystę jau po savo mirties?
Pasirodo, mįslės tik prasideda. Tuo netruks įsitikinti šios bylos tyrimą pradėjusi ekspertė Kei Skarpeta, kuri pati tampa įtariamąja, medžiojama žiniasklaidos priemonių. Maža to, paaiškėja, kad kažkas vagia ir nutekina informaciją iš jos kompiuterio… (sužavėjo knygoje profesionaliai aprašomas skrodimas, jokios mistikos, nėra detektyvams būdingo pompastiškumo ir nepagrįstų spėjimų)

3.Grobuonis- Grobuonis“ – slaptas mokslinis projektas, kuriame tiriama ir lyginama serijinių žudikų bei normaliais laikomų žmonių smegenų veikla. Tikimasi atrasti kažką – atsiminimus, mintis, fantazijas ar dar daugiau, – kas atskleis „grobuoniškus polinkius“ lemiančius veiksnius. Tyrime dalyvauja Bazilis Dženretas – psichopatas bei sociopatas, įsivėlęs į žmogžudystę. Gal net ne į vieną, gal ne vien jis?..
(atsiskleidžia rašytojos profesionalumas psichologijos srityje, sukrečiantis, grobuonis neužmirštamas romanas)
Gal kas nors skaitėt? Pasidalinkit įspudžiais. Atsiprašau už klaidas, pirma tema tikiuosi labai nenusišnekejau :D ar sudominau ką nors?

--------------------------------------
Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių