Įvairūs Straipsniukai

Brangūs nelaimingi atsitikimai

        

Standartinė HotMess » 2012 Lie 28, 19:08

Daugumai yra tekę matyti filmą „Ponas Bynas“, kuriame pagrindinis jo personažas netyčia nusičiaudėja ant prabangaus meno kūrinio ir vėliau komiškai bando ištaisyti savo klaidą. Realiame gyvenime taip pat pasitaiko tokių nelaimingų atsitikimų, tačiau čia milijoniniai nuostoliai mažai kam sukels juoką. „Bloomberg“ pateikia 7 itin brangiai kainavusius nelaimingus atsitikimus.


Guinnesso pasaulio rekordų knygos atstovai neseniai turėjo atvykti stebėti pripažinto Didžiosios Britanijos barmeno Salavotres Calabreses, pravarde Maestro, pasirodymo, per kurį jis turėjo paruošti brangiausią pasaulyje kokteilį. 5 tūkst. svarų kainuojantis gėrimas turėjo būti pagamintas iš 1788 metų konjako „Clos de Griffier Vieux“, kurio vienas butelis kainuoja 50 tūkst. svarų.

Rekordus fiksuojantiems asmenims dar nespėjus atvykti prabangųjį kokteilį užsisakęs klientas apžiūrinėjo konjako butelį ir netyčia išmetė jį iš rankų. Belieka tikėtis, kad arbatpinigių barmenui jis tikrai nepagailėjo.2012 metais Niujorko miesto Metropoliteno menų muziejaus lankytoja apžiūrinėjo Pablo Picasso paveikslą „Aktorius“. Kaip tik tuo metu ji suklupo ir atsitrenkė tiesiai į 80 mln. JAV dolerių kainavusį meno kūrinį, palikdama jame 15 centimetrų įbrėžimą. Būtent dėl to muziejuose visur yra perspėjimai nesiartinti prie meno kūrinių.


2006 metais vienas Kembridže esančio Fitzwilliamo muziejaus lankytojas užmynęs ant savo batų raištelio nukrito laiptais tiesiai ant 17 amžiaus Čingų dinastijos vazų. Po šio nelaimingo atsitikimo vazos buvo iš naujo suklijuotos ir vėl eksponuojamos, tačiau šį kartą jau po apsauginiu gaubtu.


Šių metų gegužės 12 dieną itin reta Stradivarijaus violončelė, kurio vertė galėjo siekti 20 mln. JAV dolerių, per fotografavimą nukrito nuo stalo ir sudužo. Iš visų 1100 Antonio Stradivarijaus pagamintų muzikos instrumentų šiandien liko apie 650, tarp kurių 50 violončelių (tiksliau dabar jau tik 49).


2006 metais kazino magnatas Steve'as Wynnas sutiko parduoti P. Picasso paveikslą „Le Reve“ rizikos draudimo fondo valdytojui Stevenui Cohenui uz 139 mln. JAV dolerių. Likus vos kelioms dienoms iki paveikslo savininko pasikeitimo S. Wynnas aprodė jį keliems savo draugams.

Pasakodamas paveikslo istoriją lošimų namų magnatas jis užkliudė jį alkūne. „Le Reve“ paveiksle liko 5 centimetrų įplėšimas, kurio užteko S. Wynno mažajam pirštui įkišti, kai šis apžiūrinėjo padarytą žalą. Meno kūrinių restauratoriai užtaisė padarytą skylę, tačiau sandoris buvo atšauktas ir, kaip teigiama, iki šiol „Le Reve“ priklauso S. Wynnui.Savo sūnaus pergale amerikietiškojo futbolo čempionate besidžiaugiantis tėtis tiesiogine to žodžio prasme negalėjo suvaldyti savo džiaugsmo. Jis užkliuvo už stadione čempionų komandai iš Alabamos patiesto kilimo ir nuo pjedestalo nuvertė 30 tūkst. JAV dolerių vertės Waterfordo krištolinį trofėjų.

Tai jau ne pirmas kartas JAV aukštųjų mokyklų amerikietiško futbolo apdovanojimų ceremonijoje, kai laimėtojų trofėjų ištinka tokia nelaimė. 2006 metais Floridos čempionų taurė taip pat buvo numesta ant žemės. O 2004 metais iš Floridos valstijos universiteto buvo pavogti du trofėjai.

--------------------------------------

   Įvairūs Straipsniukai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių