Diskusijos Gyvenimas

Žmogaus laisvė, saviraiška

        
Vartotojo avataras

Vykst

®espect
 
Pranešimai: 3161
Kaunas

 2,821.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 08, 22:33

tau reik žolės parūkyt, per daug protingai kažkaip čia :xx

--------------------------------------


lobo

Dalyvis
 
Pranešimai: 192
VNO

 4,963.20 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 08, 22:59

va tu katik uzkabinai darviena sios temos poteme. tai yra zmogaus laisve. negali zmogus but laisvas. nes zmogaus laisves yra ribojamos. net ishdrysciau pasakyti, kad laisves kurias turi dabartinis zmogus yra fiktyvios.
susiklosciusioje situacijoje butu visai logishka tau pasiulyt susitikt ir kartu ipust, kad galetume aptarti net rimciausius klausimus mums abiems priimtinu budu. bet neturiu tos laisves pust. iskyla pavojus mano saviraishkai. baime likti nesuprastam. tai kur povelniu ta laisve paciam uz save atsakyti?

Vartotojo avataras

miisu

®espect
 
Pranešimai: 2595

 15,767.38 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 09, 14:55

iš praeito tavo posto supratau,kad ir taip nemažai laisvės turi visi ir tt, o dabar rašai, kad jos per mažai/nėra?

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 09, 15:22

kartais irgi patyliu kai esu kompanijoj kur žinau, jog tikrai mano nuomonė nebus priimtina, tačiau dažniausiai pasisakau.

patyli,kad išvengt ginčo ar kad bijai kritikos?
Taip įtariu, kad laisvė ateina su suvokimu. Suvokimas ateina su patirtim.

o patirtis dažniausiai susikaupia jau tik senatvėj. :/
urbanizacija!!!12metės jau vaikšto su C papais ir pumpina 9.5 bambalį, o 10ečiam škacui svarbiausia dienoj kaip neišsitept treningo ir gaut parūkyt. va čia yra laisvė!!! do whatever you want lolz

man čia labiau primena madą,o ne laisvę.Būtų madinga knygas graužt ir namie 24/7 sėdėt,taip visa ta masė ir darytų.Man vat kaip tik įdomu,kodėl žmonės elgiasi taip,kaip visi,kai jie gal net nelabai nori to daryti,kai jie galvoja ar mąsto kitaip,bet ta atstūmimo baimė neleidžia?O labiausiai domina,kaip tai pakeisti?
Išsišaukti iš minios madinga, tai kur čia saviraiška?

tai kaip Tu supranti saviraišką? :)
negali zmogus but laisvas.

laisvas nuo ko?Įstatymų,kitų žmonių,biologinių veiksnių(skraidymas,mirtingumas t.t.) ar apskritai visada yra žmogaus kontrolė?Ir dar iš ano post'o man kilo klausimas,ar blogai tie blog'ai ir deviantart'ai ar visgi ne?

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1467
Vilnius

 296.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 09, 17:56

patyliu, kad išvengt ginčo. dažniausiai neįmanoma pakeisti žmonėm "nusistovėjusią" nuomonę brukant savo. nes kaip sakant, visi mąstom skirtingai, bet kartais abi nuomonės nugali, kadangi požiūrio taškai skirias)
Paskutinį kartą redagavo insomned 2011 Rgs 09, 17:59. Iš viso redaguota 2 kartus.

lobo

Dalyvis
 
Pranešimai: 192
VNO

 4,963.20 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 09, 19:50

miisu rašė:iš praeito tavo posto supratau,kad ir taip nemažai laisvės turi visi ir tt, o dabar rašai, kad jos per mažai/nėra?


pirmame poste as rasiau daugiau apie galimybes saviraiskai. antrame bendrai apie laisve. jei tu puikiai valdai desine ranka, o kaires negali pajudinti. vistiek gali daug ka nuveikti ir visgi zymiai daugiau galetum, jei puikiai valdytum abi rankas. tai ir yra fiktyvi laisve, kai sudaromas ispudis, kad tu gali viska, bet is tikro bene viskas yra kontroliuojama.

Vartotojo avataras

Sandruoliux

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 29
Pasvalio raj.

 1,283.37 Lt

Standartinė » 2013 Geg 01, 19:25

Laisvė - tai toks dalykas, kai esama visai ne savarnkiškam žmogui, ne tai ką nori daryti.. laisvas žmogus, niekada nebus laisvas, nors jis ir taip galvoja... kažkas yra tokio, ko negali jis pats suvokti... negali pats visada atsakyti.. kad žmogus laisvas, tai neparodo jo talentų ir sugebėjimų, kažkas jį paskatina tai padaryti, kažkas duoda patarimų ir baudų už tai...
kartais gal tikrai žmogus jaučiasi laisvas, kai gali daryti ką nori, kaip nori.. žmogus, kuris gali rūkyti ir tėvai jam nieko nesako, kuris gali drąsiai rėžti į akis ką galvoja, tai jam pasirodys laisvė, bet to nebus juk... bus aplinkiniai bus visuomenė, kuri kontroliuos jį dėl to..
Vagis irgi jaučiasi laisvas, kol apsivogdamas nepakliūna... tada jo laisvė baigiasi...
O žmogus, kuris bijo išreikšti, pasakyti savo nuomonę, tai dėl to neišlaisvins jo laisvės jausmo... tokių žmonių esama.. čia iš jų, ne todėl, kad jie bijo pasisakyti, galbūt jie žino, kad jų pasireiškimas gali būti nieko vertas.. gali būti ignoruojamas..
Tarkime dabar, kai jau vaikai suaugsta ir išeina savarankiškam gyvenimui, sukūria savo šeimas.. jūs manote, kad jis laisvas? kad jis gali daryti ką nori? ne, jis ne laisvas.. toks žmogus atranda tik tikrąjį jį.. kai atsakomybė tenka jam pačiam.. plius, atsiranda vyras vaikas, taigi..Tos tikrosios laisvės manau niekada nebus, kol vaikščiosime šia žeme..
laisvę pajusime, kai iškvėpsime paskutinį atokvėpį, ir širdis pasakys, viskas, šioje kelionėje aš jau viską padariau.. Tada mes būsime amžinai Laisvi...

devoted

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 308

 6,284.66 Lt

Standartinė » 2013 Geg 03, 14:59

Tai pavarei moterie. Dėjai rimtą nihilistinės filosofijos frestylą! :D

Vartotojo avataras

Sigillum

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 47

 1,152.00 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 06, 19:21

Kas man yra laisvė? Galiu pradėt poetizuoti, kad laisvė - tai lyg paukščio skrydis, išsilaisvinimas nuo dabarties pančių, mums visuomenės primestų varžančių stereotipų bei dogmų ir etc. bet laisvės mums reikia kasdieniniame gyvenime, ji svarbus šiuolaikinės visuomenės gyvavimo veiksnys. Tai va, laisvė man yra tolerancija, drąsa kurti, drąsa reikšti savo mintis ir įsitikinimus suvokiant, kad kiti, esantys aplink mus, turi tokias pat teises - sausa ir elementaru :D Vat laisvės žmonės labai nori ir dažniausiai ją turi, bet kad ir kiti ja gali naudotis, ne visad suvokia. Šitai riboja daugelį, trukdo atsiskleisti tokių žmonių talentams. Tai itin ryškiai matosi jaunimo tarpe - baimė, kad liksi nesuprastas, neišgirstas dažnai nuveja originalias mintis ir idėjas.
Laisvė neatsiejama nuo atsakomybės ir tvarkos plačiąja prasme, be atsakomybės laisvė tėra anarchija ir tiek :cry:

Vartotojo avataras

Iive

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 46

 968.00 Lt

Standartinė » 2017 Vas 23, 12:10

Aš laisve su kiekviena diena pajuntu vis labiau lankydama reiki mokyklą. Puikus būdas savojo aš pažinimui.Diskusijos Gyvenimas

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių