Šis bei tas Pašnekesiai

Vakarėlių žaidimai

        
Vartotojo avataras

Fyfa

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 246
Kelmė

 17,323.79 Lt

Standartinė » 2007 Gru 22, 14:36

Gal žinot kokiu linksmu vakarėlių žaidimų?

--------------------------------------


Ledinuku_feja

 

Užrakinta

Standartinė » 2007 Gru 22, 16:09

Žiūrint kokio pobūdžio vakarėlis ;)

Vartotojo avataras

Rimantė.

Dalyvis
 
Pranešimai: 173

 7,843.10 Lt

Standartinė » 2007 Gru 22, 16:11

Žaiskit aklą vištą! ;D

Vartotojo avataras

Fyfa

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 246
Kelmė

 17,323.79 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 14:14

na ten toks kaledinis ir aš pasirta sugalvor kokiu užsiemimu ir pan

Vartotojo avataras

Meidy

Dalyvis
 
Pranešimai: 188

 10,488.37 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 14:59

Gali į balionus pridėt užduočių.Paskui sprogdintumėt balionus ir užduotis vykditumėt.Arba galit žaisti "Butelį" su užduotim arba su...bučiniais xDDD Nu vienu žodžiu galima daug žaidimų prigalvot ;)

Vartotojo avataras

Fyfa

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 246
Kelmė

 17,323.79 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 15:16

odar kokiu panasiu, gal kad daugiau veiksmo butu

Vartotojo avataras

Bite_Me

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1162
Vilnius.

 57,027.79 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 16:44

Į obuolį įsmeik centą.
Į kokį nors didesnį bliūdą pripilk vandens.
Į vandenį įmesk obuolį.
Tada vienas nusdėjelis turi su burna [galūnių vartot negalima] ištraukt iš obuolio centą.
Sušlaps, bet labai linksmas šis žaidimas. :)

Vartotojo avataras

Meidy

Dalyvis
 
Pranešimai: 188

 10,488.37 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 16:51

1."Aklasis"- Vienam žaidėjui užrišamos akys. Kiti žaidėjai turi vaikščioti po kambarį. „Aklasis“ pasigauna vieną iš žaidėjų ir turi atspėti, kas jis.

2."Mumija"-Sudaromos kelios komandos iš dviejų ar trijų žaidėjų. Kiekvienai komandai duodama po rulonėlį ar du tualetinio popieriaus. Kiekviena komanda vieną komandos narį turi kuo greičiau apvynioti tualetiniu popieriumi, kad tas taptų panašus į mumiją. Laimi ta komanda, kuri greičiausiai įvykdo užduotį.

Va keli žaidimai.Jei patiks dar įdėsiu. ;)

Vartotojo avataras

Fyfa

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 246
Kelmė

 17,323.79 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 18:50

mm visai nieko tokie zaidimukai :lol: :lol:

Vartotojo avataras

*Kotry*

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 342

 9,708.18 Lt

Standartinė » 2007 Gru 23, 23:49

Linksmi , norėčiau pabandyti tą su mumija ir tikriausiai išbandysiu :mad:

Ledinuku_feja

 

Užrakinta

Standartinė » 2007 Gru 24, 11:07

LOBIO PAIEŠKOS

Namų šeimininkas, pvz., pasikvietęs svečius švęsti kažkokios šventės, bute suslepia įvairias dovanėles. Tai gali būti kad ir saldainiai ar „Kinder siurprizai“. Atėję svečiai turi jų ieškoti. Kas randa daugiausiai, tas laimi. Jam gali būti įteikta speciali dovanėlė.
Svečiai gali ieškoti bute ir vieno lobio. Tuomet kiekvienam iš jų gali būti įteikiamas lobio paieškos planas, kuriame būtų nupaišyta, kiek žingsnių į kairę, kiek į dešinę ir pan. Lobio paieškas galima rengti ir lauke.
;)

Vartotojo avataras

*Kotry*

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 342

 9,708.18 Lt

Standartinė » 2007 Gru 24, 13:10

Na va nusprendžiau parašyti ir aš žaidimukų :
1.Šalia stovinčiai porai surišamos vidinės kojos, taip, kad pora virsta trikoju padaru. Tokios kelios poros turi varžytis tarpusavyje – kuri greičiau nubėgs numatytą distanciją.
2.Vienam žaidėjui užrišamos akys. Jis privedamas prie kito žaidėjo ir jo rankas žaidimo vedėjas prideda prie to žaidėjo kūno dalių, sakydamas: „čia faraono ranka“, „čia faraono koja“ ir t.t. Galiausiai, „aklo“ žaidėjo rankos įmurdomos į kokias nors salotas ir sakoma „o čia faraono smegenys“. Galima tikėtis įvairios reakcijos.
3.Žaidėjai sėdi ratu. Žaidimo vedėjas (pvz. Saulius) sako: Jei vyktum į negyvenamą salą, ką pasiimtum kartu? Kitas žaidėjas sako daiktą, o vedėjas atsako, ar verta tą daiktą imti, ar ne. Jei žaidėjo pasakytas daiktas prasideda raide S (kaip ir žaidimo vedėjo vardas), tuomet vedėjas sutinka paimti tą daiktą. Pvz. Taip, tu gali pasiimti stalą, servetėlę ir pan. Jei daiktas prasideda kita raide, jo vedėjas nerekomenduoja imti.
4.išrenkamos dvi „aukos“. Joms pasakoma, kad turės kuo greičiau nuo žemės užrištomis akimis surinkti išbarstytus šaukštus. Tada joms užrišamos akys. Duodamas signalas pradėti. Vienas žmogus išmeta šaukštus, o kiti tyliai greitai juos surenka. Smagu stebėti besigrumiančius dėl nesančių ant grindų šaukštų. Vietoj šaukštų gali būti dedami, o po to greitai surenkami kiaušiniai (margučiai per Velykas), taurelės su degtine ir kt.
5.Kaip bendrai kuriamas rašinys, taip galima ir bendrai piešti piešinį. Vienas žaidėjas nupiešia kokio nors gyvūno galvą, užlenkia ją ir perduoda kitam. Kitas nupiešia gyvūno kaklą ir perduoda trečiam ir t.t. Galiausiai sukuriamas neregėtas negirdėtas gyvūnas.
Na čia keletas žaidimėlių , gal pravers kam nors.

Vartotojo avataras

Meidy

Dalyvis
 
Pranešimai: 188

 10,488.37 Lt

Standartinė » 2007 Gru 24, 13:38

Tas geras kur reikia sakyt faraono ranka ir t.t. :clap:

Greta ;DD

 

Užrakinta

Standartinė » 2009 Sau 01, 19:16

[quote="Fyfa"]Gal žinot kokiu linksmu vakarėlių žaidimų?[/quote]
• Vaidinimas. Iš svečių tarpo atrenkami penki - aštuoni dalyviai. Kiekvienam iš Jų priskiriamas tam tikras vaidmuo. Po trumpos repeticijos, kurios metu "aktoriams" paaiškinama ką turi daryti kiekvienas personažas, prasideda pagrindinis veiksmas. Renginio vedėjas skaito specialiai paruoštą scenarijų, tuo tarpu "aktoriai" tiksliai atlieka Jiems patikėtus vaidmenis.


• Limbo šokio konkursas. Kiekvienas dalyvis bando atsilošęs pralįsti per pastoviai žeminamą kartelę. Iš pradžių kartelė arba virvė laikoma gana aukštai. Kai visi pralenda, kartelė šiek tiek nuleidžiama. Taip kartojama tol, kol pasiekiama riba, kurią įveikia tik patys lanksčiausi.

• Madų šou. Konkurso dalyviai suskirstomi į 2-3 komandas. Kiekviena iš jų turi sukurti naują drabužių kolekciją, besinaudodama renginio vedėjo duotais drabužiais.

• Dainavimas kitaip. Kiekvienas dalyvis turi sudainuoti visiems žinomą dainą. Renginio vedėjas pasako, kokia intonacija ją reikės atlikti (siūlomos intonacijos: rap‘as, rokas, opera, kunigo intonacija, romantiška bei pamokanti intonacijos).

• Dainavimas komandose. Dalyviai suskirstomi į tris arba keturias komandas. Kiekvienai komandai d.j'us parenka po gerai žinomą kūrinį. Kiekviena komanda, dainuoja atskirai. Kuomet pasigirsta dainos priedainis, užtildomas garsas. Laimi komanda, kuri mažiausiai atsilieka nuo dainos ritmo.

• Dainų spėjimo konkursas. Svečiai turi atspėti kokiuose filmuose ar animaciniuose filmukuose skamba dainos, kurias sugroja didžėjus.

• Specialaus alaus bokalo laikymo konkursas. Konkurso dalyviai turi kiek įmanoma ilgiau išlaikyti specialų, 8 kg. sveriantį alaus bokalą.


• Klausimų – atsakymų konkursas. Svečiams užduodami linksmi bei nuotaikingi klausimai. Teisingai atsakę į pateiktus klausimus dalyviai apdovanojami.


• Komplimentai. Išrenkami keturi - penki dalyviai, kurie paeiliui turi sakyti komplimentus pasirinktam žmogui. Jeigu dalyvis nesugalvoja komplimento per 5 sekundes, jisai iškrenta iš žaidimo. Laimi daugiausiai komplimentų sugalvojęs žmogus.



• Rungtis vyrams. Į sceną pakviečiami trys vyrai. Kiekvienam iš Jų paskiriama apibrėžta vieta, į kurią, per nustatytą laiką (1-2 min.) reikia atnešti kiek įmanoma daugiau merginų. Laimi daugiausiai merginų atnešes dalyvis.



• Rungtis merginoms. Į sceną pakviečiamos trys - keturios merginos. Kiekvienai merginai priskiriamas vienas teisėjas. Per nustatytą laiką (1-2 min.) merginos turi pabučiuoti kiek įmanoma daugiau Jūsų šventėje esančių vyruku. Bučinius skaičiuoja teisėjai. Laimi daugiausiai vaikinų pabučiavusi mergina.

• Įžymybės - Visiems žaidėjams ant nugarų užklijuojami įvairių įžymių žmonių (muzikantų, politikų, mokslininkų) vardai. Kiekvienas žmogus vienu metu gali užduoti renginio vedėjui tris klausimus (pvz.: Ar aš muzikantas? Ar aš aktorius?). Laimi greičiausiai savo personažą įvardines žmogus. Šaltinis www.day.lt

• Įdomios vietos. Keliems žaidėjams (trims–penkiems) ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia – „kodėl tau patinka ten lankytis?“, „kaip dažnai ten lankaisi?“, “ką ten veiki"?“, „kokį garsų asmenį norėtum kartu ten pasikviesti“ ir pan. Kitiems žaidėjams būna saldaus juoko. Šaltinis www.day.lt

• Aprenk damą. Merginoms duodama po kaspiną, suvyniotą į kamuolį (apie 10 m ilgio). Vaikinai turi kuo greičiau, neliesdami rankomis, vien lūpomis apvynioti kaspinu savo damą. Šaltinis www.day.lt

• Alkotesteris. Ant sienos pritaisomas lapas, ant kurio surašomi laipsniai – 20, 30, 40 ir t.t. Vyrai turi pasilenkti pro kojas ir pasiekti rankomis skaičių. Skaičiai surašomi taip, kad mažesnį laipsnių skaičių būtų kuo sunkiau pasiekti, t.y. reiktų kuo aukščiau kelti ranką. Šaltinis www.day.lt

• Intonacija. Vakaro vedėjas sugalvoja kokią nors frazę, pvz. „Aš labai myliu internetą“. Kiekvienas dalyvis iš eilės turi ištarti tą frazę vis kitokia intonacija. Pralaimi tas, kuris nesugalvoja naujos intonacijos. Šaltinis www.day.lt

• Sukurk. Vienas žaidėjas pasako sakinį, kurio pirmasis žodis prasideda raide A. Kitas turi jį pratęsti, pradėdamas sakinį žodžiu, kuris prasideda raide B. Taip žaidimas tęsiamas kol baigiama abėcėlė arba kas nors nebesugalvoja, kaip pratęsti pasakojimą. Pvz. Aš išėjau į mišką. Bet pradėjo lyti. Cit pasakė kažkas, tupintis po medžiu... Žaidimas gali būti žaidžiamas ir nebūtinai pratęsiant mintį abėcėline tvarka. Galima žaisti tiesiog kuo greičiau pratęsiant pirmojo žaidėjo pradėtą mintį. Taip sukuriamas improvizacinis kūrinys. Šaltinis www.day.lt

• Taip ir Ne. Vakaro vedėjas sugalvoja kokį nors daiktą. Kiti turi išsiaiškinti, kas tai, iš eilės užduodami po klausimą, į kuriuos pirmasis žaidėjas gali atsakyti tik „taip“ arba „ne“. Pvz., „Ar tai vaisius?“ – „Taip“. „Ar jis apvalus?“ – „Ne“ ir pan. Laimi teisingai atspėjęs žaidėjas ar komanda. Šaltinis www.day.lt

• Žvakė. Du dalyviai pasodinami vienas prieš kitą. Stalo viduryje pastatoma žvakė. Dalyviams paaiškinama, jog reikės kuo greičiau ją užpūsti ir užrišamos akys. Tuomet žvakė pakeičiama indeliu su miltais.... :) žaidimą atsiuntė Rasa

• Atpainiok. Rate stovi penki arba daugiau žmonių. Vienas žmogus turi išeiti į kitą kambarį. Likę dalyviai turi kuo greičiau susipinti rate nepaleidę rankų. Iš kambario atėjęs žaidėjas turi išpainioti iš rato žmones. žaidimą atsiuntė Irmantė

• Susprogdink balionus. Visiems žaidėjams prie vienos kojos pririšami balionai. Grojant muzikai žaidėjai vieni kitiems kojomis turi susprogdinti balionus. Laimi tas, kuris išsaugo sveiką balioną. žaidimą atsiuntė Laura

• Perskaityk. Žaidėjams duodami laikraščio ar žurnalo tekstų iškarpos, ir jie turi straipsnį perskaityti nurodyta intonacija. Pvz.: kriminalinį tekstą perskaityti džiaugsmingai, nuotaikingą tekstą perskaityti liūdnai ir pan. žaidimą atsiuntė Jurgita

• Nupiešk. Reikalinga pora - vyras ir moteris. Vyras atsisėda ant kėdės,o mergina jam ant kelių. Vaikinui užrišamos akys. Mergina laiko popieriaus lapą, o vaikinas turi piešti. Tuo metu mergina pasakoja, kaip reikia piešti. žaidimą atsiuntė Camil

Vartotojo avataras

*AgnyČy

®espect
 
Pranešimai: 2404
Kaunas

 44,364.82 Lt

Standartinė » 2009 Sau 01, 19:23

na juk pilnos svetainės tų žaidimų vakarėliams.tik reik netingėt,o paieškot. :p



Šis bei tas Pašnekesiai





 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias