Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Tim Guénard - Stipriau už neapykantą

Vartotojo avataras

chilly

Forumo gyventojas

Kaunas

2,481.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 27, 18:18

Paveikslėlis

Pamesti, mušami, išnaudojami, apgauti vaikai. Nepatyrę meilės, žiaurūs, atstumti. Jie jau prarasti? Ar jiems nėra lemta patirti laimės ir padaryti kitų laimingų? Dažnai į šiuos ir panašius klausimus atsakoma: „Nieko iš tokių vaikų nebus, negaiškime su jais laiko.“

Tačiau ši knyga liudija ką kita. Tai sukrečianti autobiografija, atskleidžianti prarasto ir atrasto vaiko kelią. Nors žodžiai čia stiprūs kaip kumščio smūgiai, bet glaustu stiliumi perteiktas pasakojimas yra kupinas vilties: net labiausiai sužeistas sugeba mylėti ir atleisti.

Skaitėte?
Neigiamų atsiliepimų dar negirdėjau,bet gal kam nepatiko? (:

--------------------------------------

Vartotojo avataras

lina14

Apšilinėjantis

2,000.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgp 27, 20:46

Na pasistengsiu objektyviai ivertinti. Man sia knyga patare perskaityti lietuviu kalbos mokytoja, nes pas mus yra uzklasinis skaitymas, per kuri reikia pristatyti perskaitytas knygas. Tai tikrai sukrecianti knyga, kuria skaitant buna suzadinami zmoniu jausmai. Sunku ir issakyti visus jausmus ir kas labiausiai patiko sioje knygoje. Taciau, manau, kad pats didziausias knygos pliusas yra, kad tai yra autobiografija. Bet ja gali skaityti tik subrende zmones ir tikrai nepatariu jaunesniems nei 15. :) Lauksim kitu nuomones.

Vartotojo avataras

chilly

Forumo gyventojas

Kaunas

2,481.00 Lt

Standartinė » 2009 Rgs 11, 15:50

Aa, o aš vis dėlto perskaičiau būdama jaunesnė.
iš tikro save laikau netikinčia ir visas tas Dievo pasaulis mane taip.. na nė nemoku išsakyti to, ką galvoju, bet gal tokį kitą požiūrį susidariau.
Knyga tikrai verčianti susimastyti ir viena iš geriausių mano skaitytų. :up:

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2009 Gru 28, 19:11

tikybos mokytoja labai siūlė mums šią knygą. vis žadu pasiimti paskaityti, nes atsiliepimai apie ją tik geri, o ir pati istorija, kiek girdėjau, tikroviškai siaubinga.

Vartotojo avataras

Bubble_ghost

Dalyvis

2,371.24 Lt

Standartinė » 2012 Sau 22, 19:47

Skaičiau ir vos užbaigiau. Įdomi vien dėl to, kad biografija ir žinai, kad visa tai tikrai kažkam buvo. Tačiau labaaai ištemta

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Vas 04, 20:00

Seniai skaiciau sia knyga, bet prisiminai patys geriausi, paliko dideli ispudi. Jei megstate tokio pobudzio knygas rekomenduociu perskaityti Maluko Siukslyno zmones, taip pat labai gera, sukrecianti knyga

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių