Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Sigur Rós

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2011 Kov 21, 11:52

artcurlyfied, džiugu, kad nepabijojai kiek kitokios muzikos!
Kalbant apie mane, pradėjau nuo Ágætis byrjun albumo. Mano nuomone, tai būtent toks albumas, kuris labiausiai tinka pirmiems prisilietimams prie jų muzikos (muzika neišgąsdina nepratusios ausies, melodija erdvi, o vokalas...[jam apibūdinti niekada nesurasiu tinkamų žodžių]. Bet tuo pačiu tai albumas, kuris leidžia pažinti SigurRos‘ų muzikai taip būdingą erdvumą, savotišką šaltumą ir tą žodžiais neįvardijamą kažką, kas verčia domėtis toliau. Prisipažinsiu, gana ilgą laiką šis albumas man buvo klausomiausias ir tapo pirmuoju, kurį nusprendžiau nusipirkti.
Takk... – daugeliui jis asocijuojasi su „Hoppípolla“. Ir nežinau kodėl. Mano nuomone, tai tikrai nėra ta daina, kuri galėtų reprezentuoti albumą [ar juo labiau – visą grupę]. Prisipažinsiu, šiek tiek nervina, kai ale klausantys pamini „Hoppípolla“ kaip mylimiausią dainą. Iš karto pagalvoju: „Dieve, tai TIKRAI nėra geriausia jų daina“. Neparodo ji nei SigurRos muzikos jėgos, nei jai būdingos nuotaikos, nei Jonsi vokalo. Net dainos trukmė nesigurrosiškai trumpa... Nežinau, netgi šitame pačiame albume yra tikrai žymiai stipresnių dainų. Bet tai tik mano nuomonė – subjektyvi ir mažai kam įdomi:).
( ) – šiuo metu ko gero mylimiausias albumas, kuris, mano nuomone, visapusiškai atskleidžia SigurRos‘us. Albumas, kuris parodo dvi visiškai skirtingas jų muzikos puses. Pirmoji – lyriška, melancholiška, savotiškai hipnotizuojanti. Ir antra, pasižyminti kiaurai veriančiu dramatizmu, stingdančiu šalčiu, viską aplinkui griaunančia jėga. Visa, ką išvardinau, man ir asocijuojasi su Sigur Ros. Muzika, kurią klausant norisi griūti ant žemės ir niekada nebeatsikelti, kai gali apsiverkti iš visiško bejėgiškumo ar sprogti nuo jėgų antplūdžio...
Með suð í eyrum við spilum endalaust – aiškiai iš SigurRos diskografijos išsiskiriantis albumas (bent man). Itin teigiamas, švelnus, „lengvas“, vietomis nostalgiškas, bet kartais taiiip reikalingas ir nepakeičiamas.
Hvarf – Heim = „Hljómalind“ ir „Í Gær“. Galit trankyti man per galvą, bet šis albumas man asocijuojasi būtent su šiomis dvejomis dainomis. P.s. Klausant pirmąją beveik privaloma tuo pačiu metu žiūrėti ir klipą (tiesa – jis neoficialus) [muzikos ir garso derinys tikrąja to žodžio prasme nuneša].
Apie likusią diskografiją gal nebesiplėsiu. Tiesa, dar paminėsiu debiutinį grupės albumą Von. Mano nuomone, tai pats tamsiausias, slogiausias ir atšiauriausias SigurRos‘ų darbas, iki kurio reikia „užaugti“ palaipsniui. Man atrodo net patys SigurRos‘ai vėliau suprato, kad per staigiai ir per daug kitokią muziką paleido į šį pasaulį, kuriai žmonės dar nebuvo pasiruošę [mat antras albumas buvo žymiai „suprantamesnis“ ir apie jį kalbėta kaip apie naują pradžią/“gerą“ pradžią].
Kalbant apie save, pirmus SigurRos klausymo metus „Von“ albumo kažkiek prisibijojau. Ir tiesą sakant - neskubėjau jo „prisijaukinti“... Leidau savaime ateiti tam laikui, kada sugebėčiau tinkamai jį išgirsti ir įsileisti vidun su visa jo dramatika ir atšiaurumu... Dabar tai albumas, be kurio neįsivaizduoju SigurRos‘ų ir manau, jog jame slypi visos jų muzikos priešistorė, pamatas, kurio motyvai jaučiami iki šiol.
Apie Jonsi, Heima, Go Live, Go quiet ar tą patį Sqreeming masterpiece nepradėsiu, nes jaučiu, jog nebesugebėsiu sustoti... Jausmas toks, kad apie kiekvieną Jų dainą, pasirodymą ar klipą galėčiau prirašyti tiek [ir dar daugiau]...

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2011 Lap 10, 18:59

Vartotojo avataras

Baigtė

®espect

Reykjavik

3,504.31 Lt

Standartinė » 2011 Lap 15, 21:39

Naujienos tai nesveikai geros!!! :lovegif: [O aš jau šiek tiek buvau išsigandusi, kad po Jonsi solinio albumo, Sigur Ros grupei gręsia išsiskyrimas... Prisiklausiau visokių nuomonių]

Aš taip tikiuosi, kad "Inni" rodys Klaipėdoje. Beje, klaipėdiečiai, gal kas nors ką nors žinot, rodys ar ne??

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2012 Kov 26, 23:27

Naujas albumas už dviejų mėnesių !!!!!!!!!!!!!!!!
tuoj numirsiu

Vartotojo avataras

Violet Hill.

Aktyvus dalyvis

Kaunas

700.00 Lt

Standartinė » 2012 Kov 27, 19:38

Politik rašė:Jų dainos yra kažkas nerealaus. Žiauriai relaxuojančios.

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2013 Kov 25, 18:36

Praėjo vos metai, o „Valtari“ jau keičia „Kveikur“. Naujas albumas pasirodys birželio 17 d. (keletą pamąstymų ta tema įkėliau į asmeninį kampelį).
Nežinau, ar čia dar likę kas nors iš klausančių jų muzikos. Jei ne - prašom susipažinti:

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių