Įvairūs Filmai, TV, knygos

Šiandien žiūrėjau filmą

        
Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Spa 23, 01:36

vietomis atrodo kad režisieriui svarbiau nufilmuoti kokią žiūrovus šokiruojančią sceną, o kiek tai atitinka tikrovę ir ar išvis tinka scenarijui jau lieka antram plane.

filmui nebūtina būti tikroviškam.O ir šiaip,taigi filmuojama pagal scenarijų,kaip gali scena netikti scenarijui?

--------------------------------------


Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis
 
Pranešimai: 146

 2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 23, 09:07

nzn, man kažkaip to smurto per daug pasirodė

Vartotojo avataras

Rugi

Įsijaučiantis
 
Pranešimai: 62
Aalborg

 2,097.58 Lt

Standartinė » 2013 Spa 28, 18:32

"Schindler's List" (1993) - 8/10

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Gru 15, 05:08

Behind The Candelabra (2013) - mane nuoširdžiai stebina Holivudas.Soderbergh'as visad buvo toks +- režisierius,didžioji dalis jo filmų yra šiek tiek geriau nei vidutiniai.Bet kai vyrukas susiima į rankas ir sukuria tikrai unikalų ir stilingą filmą,visos studijos atsisako jį rodyt,nes ala per daug "gėjiškas". :D Tipo svarbu,kad į rėmus tilptų,o meistriškumas antroj vietoj.
Aišku,nemeluosiu,iš pradžių šita gėjų meilės istorija pasirodė kiek nemaloni,gal net juokinga,bet nu nesunku pamatyt kaip genialiai nufilmuotas filmas,kokia pompastika ir kaip ji dera su išlepusia įžymybių kultūra.Vaidyba išvis superinė,nors man Douglas'as labiausiai patiko,bet turit pamatyti,nes tokį personažą sunku apsakyt. :D Be viso to,man labiausiai patinka istorija šitam filme,labai labai tobulai pastatytas filmas,tikslingas,greitas,dramatiškas,bet ne per daug sentimentalus,nėra jokių moralų,tiesiog dviejų žmonių susipynęs gyvenimas - išvadas darom patys.Man,tiesą sakant,labai priminė Scorsesės stilių,kuris yra pasakojimo genijus,mano nuomone.
Žodžiu,duodu 8,nes retai duodu daugiau po pirmos peržiūros ir vertinu tik subjektyviai.Pažiūrėkit šitą filmą ir pasiūlykit dar kam nors.

Vartotojo avataras

Artes

®espect
 
Pranešimai: 2757
...netoli

 30,325.57 Lt

Standartinė » 2014 Sau 12, 00:44

Gravity

Ypatingo įspūdžio nepaliko. Taip, filmas gražus, estetiškai pateiktas, yra įtemptų scenų ir t.t., bet nėra jokio savitumo. Filmas neišsiskyrė nei kaip sci-fi atstovas, nei kaip drama, nei apskritai kaip kvapą gniaužianti istorija, kurią kažkam privalu papasakoti, o kažkam - išgirsti. Tiesiog viskas slydo ir praslydo kažkur tai kosmosais, neužkabindamas jokių emocijų. Nors toks filmas lyg ir turėtų kažkiek sudirginti...
Aišku, žiūrėti nuobodu nebuvo (nes na Holyvudas), bet išliekamosios vertės filmas tikrai neturi.

Vartotojo avataras

maggie.

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 1091

 22,391.17 Lt

Standartinė » 2014 Sau 22, 13:35

Vakar žiūrėjau Stoker. Uh, geeras buvo. 9

janosh

Lankytojas
 
Pranešimai: 2

 136.00 Lt

Standartinė » 2014 Vas 16, 19:39

Artes rašė:Gravity

Ypatingo įspūdžio nepaliko. Taip, filmas gražus, estetiškai pateiktas, yra įtemptų scenų ir t.t., bet nėra jokio savitumo. Filmas neišsiskyrė nei kaip sci-fi atstovas, nei kaip drama, nei apskritai kaip kvapą gniaužianti istorija, kurią kažkam privalu papasakoti, o kažkam - išgirsti. Tiesiog viskas slydo ir praslydo kažkur tai kosmosais, neužkabindamas jokių emocijų. Nors toks filmas lyg ir turėtų kažkiek sudirginti...
Aišku, žiūrėti nuobodu nebuvo (nes na Holyvudas), bet išliekamosios vertės filmas tikrai neturi.


Kodėl teigiat,kad Gravity filme nėra savitumo? Man Gravity savitas vien tuo, kad tai turbūt yra vienas is geriausiu bandymu parodyti su kuo susiduria astronautai kosmose. Žiūrėdamas šį filmą momentais atrodė, kad žiūriu Kubriko Kosmoso Odiseja, ar Malicko Tree of life. Vizualiai tai nuostabus filmas, labai įspūdingos Žemės scenos. Mane asmeniškai sužavėjo scenos, kai palydovu nuolaužos tiesiog sudaužo kosmine stoti ir visa tai visiškoj tyloj.
Pats filmas yra greičiau įtempta drama, o ne sci-fi. Pati filmo idėja nėra nauja – žmogaus pastangos išgyventi labai atšiauriomis sąlygomis. Tokio žanro filmu yra gana daug. Bet vienas ryškus skirtumas, mano nuomone, yra tai, kad esi vienas prieš visa plačia visata, tačiau jautiesi kaip uždarytas mažame kambaryje. Nėra nieko kas galėtum tikėtis pagalbos, nėra kur prisiglausti, nėra jokios saugios vietos. Gelbėjimo valtyje vandenyno vidury, bent turi iliuzija, kad kažkur gali nuplaukti, o kur ir kaip nuplaukti atvirame kosmose. Esi visiškai bejėgis, gali tik grožėtis visatos didybe arba ja keikti. Tai yra stebinanti, bet kartu ir šiurpinanti vieta ir sis filmas tai puikiai perteikia.
Pagrindine veikėja netekusi dukters, praradusi gyvenimo džiaugsmą ir norą gyventi. Priešingybė Kowalskis, kuris i viska sugeba žvelgti su dalele optimizmo ir net didžiausioj bėdoj įžvelgti kažką gero. Filmas apie Stone transformacija, ji suranda vilties ir noro gyventi, ji nusprendžia nebeplaukti pasroviui, bet atsistoti ant kojų ir pradėti gyventi. O norint tai padaryti pirmiausiai jai reikia grįžti namo. Pirma karta po savo dukters netekties ji suprato, kad turi kur sugrįžti. Filmo mintis tame, kad reiki susitaikyti su praradimais, netektimi ir gyventi toliau. Nes toks yra gyvenimas. Žiaurus ir kartu stulbinantis kaip ir visata.

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2014 Vas 20, 03:42

Žiūrėdamas šį filmą momentais atrodė, kad žiūriu Kubriko Kosmoso Odiseja

Gravity dar labai toli nuo Space Odyssey.

esi vienas prieš visa plačia visata, tačiau jautiesi kaip uždarytas mažame kambaryje. Nėra nieko kas galėtum tikėtis pagalbos, nėra kur prisiglausti, nėra jokios saugios vietos.

vat to aš ir tikėjaus iš filmo labiausiai,bet deja,to nebuvo.Pats filmas per daug centralizuotas į plačiąją auditoriją,per daug dialogo,per daug nuspėjami veikėjai ir per daug klišių kad jis bent kažkiek atrodytų realus.Plius,Gravity pilna techninių netikslumų.
sis filmas tai puikiai perteikia.

kuom puikiai?Kas konkrečiai parodo,kad šitas filmas puikiai perteikia,kad esi vienas prieš visatą?

Filmas apie Stone transformacija, ji suranda vilties ir noro gyventi,

vat ko nsuprantu,tai kas konkrečiai paskatino Stone kovoti dėl savęs? Juk turi būti kažkoks lūžis ar ne?

janosh

Lankytojas
 
Pranešimai: 2

 136.00 Lt

Standartinė » 2014 Kov 03, 21:35

Gravity dar labai toli nuo Space Odyssey.

O kur as sakiau, kad gravity yra lygus 2001? 2001 yra vienas is geriausiu filmu per visa kino istorija, nesantis savyje daug poteksciu, metafizine ir filosofine zmogaus kelione. Gravity is 2001 manau paima tik ideja apie zmogaus vienisuma ir labai jos nepletoja. Cuaron turbut neturejo noro ar tikslo pletoti sia tema. Taciau zemes scenos, ar kai Stone susirango i gemalo poza. Kazkaip tos vietos labai primine 2001.

Pats filmas per daug centralizuotas į plačiąją auditoriją

na kai kino studija sukisa 100 mln dol, tai vargu ar jie pateisins filma mazai auditorijai. Reikia susitaikyti su realybe, kaip bebutu gaila. Cuoron tai zino ir jam nebuvo pasirinkimo kaip bandyt pritraukti savo idejas prie mases. Tai amzina rezisieriu kova tarp to ka jie nori filmuoti ir to ka jiems "pataria". As manau, kad Cuaron galejo sukurti ir gilesne versija, bet problema su filmais, kad kuo giliau einama, tuo maziau ziurovu ir pelno.

per daug dialogo

Na jei per daug dialogo tai patarciau paziuret all is lost. Dialogo nerasta, lengvai nuspejamas. Bet Redford deka sis filmas tiesiog nepaleidzia iki paskutines minutes. O gravity sakyciau dialogo yra tiek kiek reikia ir jis visiskai isipaiso i filma.

per daug nuspėjami veikėjai ir per daug klišių

o ko jus tikejotes? Cia tas pats kas eiti i Titanika ir paskui aiskinti , kad filmas nuspejamas nes laivas nuskendo. Tuo labiau, kad filmas yra survival zanro, aisku pries prasidedant filmui, kad veikejai bandys issigelbeti. Be to paciame filma aiskiai parodomo kur ir kada tiketis sekancios dramos.

kad jis bent kažkiek atrodytų realus

Pirma kart girdziu, kad filmas turi atrodyti “realus”, ar cia ta prasme, kad kiekvienas filmas turi buti dokumentis? Koks jusu nuomone yra realus filmas? Man filmas kaip definicija yra istorija. Geras filmas yra gerai papasakota istorija. Ir su realybe tai neturi nieko bendra.

Gravity pilna techninių netikslumų.

O kuris filmas neturi techniniu netikslumu. Sakyciau gravity palyginus su kitais space filmais yra arciausiai technines realybes.

Kas konkrečiai parodo,kad šitas filmas puikiai perteikia,kad esi vienas prieš visatą?


Kai stone sukasi spirale orbitoj, o fone tik atviras kosmoesas, isiskyrimas su Kovalskiu, jis tolsta, kol galu gale tampa tik nezumus taskelis is istirpsta zvaigzdziu fone, scena kai Stone ziuri is gelbejimo kapsules i zeme ir bando susisiekti su Kovalskiu. Scena kai Stone kapsuleje bando susisiekti se zeme.

vat ko nsuprantu,tai kas konkrečiai paskatino Stone kovoti dėl savęs? Juk turi būti kažkoks lūžis ar ne?

O kas paskatina pasirinkti tarp gyvenimo ir mirties? Kovalskis tiesiai paklausia Stone ar tu nori grizti namo ar tu nori pasilikti cia. Netiesiogiai si klausima reikia suprasti kaip: ar tu nori gyventi ar tu nori mirti. Nes kitu alternatyvu nera. Vargu ar kas atvyks is zemes gelbeti vieno zmogaus , o jei ir atvyks tai bus per velu. Kai zmogus pastatomas pries toki akivaizdu fakta, jis priverstas pasirinkit. Ir tokioje situacijoje retas kuris pasirinks mirti. Kovalskis pasiulo tiesiog viska isjungt, uzsimerkt ir atsiriboti nuo visu. Niekas negali taves iskaudint ar paliesti. Bet jei nuspredi gyventi turi susitaikyti su skaudziais praradimais ir bandyti gyventi toliau. Ta scena su kovalskiu mano manymu yra Stone pasamones bandymas priversti ja kovoti, nepasiduoti, rasti iseiti is padeties. Ir stone pasirenka kovoti. Nemanau, kad cia kazkoks luzis. Tiesiog instinktas ir siekis isgyventi. Iki to momento, ja trauke Kovalskis, taciau jam “pasiaukojus” butent nuo sios scenos ji tvirtai pasiryzta grizti atgal I zeme.

Vartotojo avataras

Artes

®espect
 
Pranešimai: 2757
...netoli

 30,325.57 Lt

Standartinė » 2014 Kov 04, 01:23

Na taip, Gravity laimėjo 7 Oskarus ir didžioji jų dalis yra iš techninės pusės (garsas, vaizdas, efektai). Kaip ir minėjau, filmas tikrai estetiškas, malonus akiai bei ausiai. Bet turinio prasme jis man nesukėlė jokių emocijų (ar bent minimaliai).
janosh rašė:Kodėl teigiat,kad Gravity filme nėra savitumo?

O savitumo trūkumą sieju su tuo, jog čia neradau nieko, ko nebūtų pasakęs kitas panašia tematika pastatytas filmas. Taip, beribės erdvės gali dusinti labiau nei mažos (nors prisimenant filmą "Buried", tuo galima labai suabejoti), taip, žmogus atsidūręs akis į akį su mirtimi tikrai gali iš naujo pamilti gyvenimą, ir taip - norint gyventi toliau, būtina susitaikyti su praeitimi. Bet ar šių savaime suprantamų idėjų tikrai pakanka, kad istorija taptų gera? Ar būtina pasiklysti kosmose, kad tai suprastum?
Tiesiog filmas pastatytas masėms: su gražiais vaizdais, gražiais efektais ir gražia išlikimo istorija, kuri be abejo baigiasi gražiai.
Beje, jei kalbant apie filmo pabaigą... Labiau stereotipiškos simbolikos turbūt ir nebuvo galima sugalvoti. Tas smėlio spaudimas delnuose... na nežinau..

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2014 Kov 04, 14:26

o ko jus tikejotes? Cia tas pats kas eiti i Titanika ir paskui aiskinti , kad filmas nuspejamas nes laivas nuskendo. Tuo labiau, kad filmas yra survival zanro, aisku pries prasidedant filmui, kad veikejai bandys issigelbeti. Be to paciame filma aiskiai parodomo kur ir kada tiketis sekancios dramos.

Iš pradžių išgiri filmą,o po to sakai,kad jis masėms ir jame nieko nėra naujo...

Pirma kart girdziu, kad filmas turi atrodyti “realus”, ar cia ta prasme, kad kiekvienas filmas turi buti dokumentis? Koks jusu nuomone yra realus filmas? Man filmas kaip definicija yra istorija. Geras filmas yra gerai papasakota istorija. Ir su realybe tai neturi nieko bendra.

nerealus nes yra daug techninių netikslumų (kad ir permatomi šalmai ir t.t.), bet labiausiai,kas kliudo,tai veikėjai,kurie yra labai labai nuobodūs. Jie vienpusiai,neturintys jokių ydų,su jais lengva simpatizuot ir jie labai nuspėjami.Manes neįtikina istorija, kurioje egzistuoja fantastiniai žmonės...

Tiesiog instinktas ir siekis isgyventi. Iki to momento, ja trauke Kovalskis, taciau jam “pasiaukojus” butent nuo sios scenos ji tvirtai pasiryzta grizti atgal I zeme.

jeigu filmas,taip sakant "promotina" išlikimą,kodėl Kovalskis pasiaukoja ir nesikabino pats į gyvenimą?

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2014 Kov 22, 23:35

Wolf Of Wall Street - 10/10
Her - 7/10
Schindler's List - 10/10

Dar šiandien žiūrėsim American Hustle ir Shame :)))

Vartotojo avataras

Dusk

®espect
 
Pranešimai: 2314
Portadown

 7,344.96 Lt

Standartinė » 2014 Bir 27, 15:45

That Awkward Moment

Vartotojo avataras

2n2kas

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 44

 769.02 Lt

Standartinė » 2017 Vas 09, 13:43

Snowden - tikrai patiks tiems, kurie domisi mūsų sekimu.

Alinka

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 26

 536.00 Lt

Standartinė » 2018 Rgp 26, 15:50

Jau kurį laiką per namų televizorių įjungti ne filmai, bet serialai. Ir šiandien ne išimtis - pradėjom ketvirtą breaking bad sezoną.;DĮvairūs Filmai, TV, knygos

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių