Įvairūs Filmai, TV, knygos

Šiandien žiūrėjau filmą

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Lie 12, 12:19

vasarą net kompo nesinori jungtis, siaip, mačiau tik keletą įdomesnių filmų ir visi kiti vidutinybės,

The Curious Case of Benjamin Button (2008) - 8/10
Head in the Clouds (2004) - 4/10
L' instinct de mort (2008) - 6/10
12 Angry Men (1957) - 9/10
Hae anseon (2002) - 5/10
Bumer (2003), n kartų matytas bet vistiek dar kartą norisi pamatyt, - 9/10

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2013 Lie 15, 23:23

Trance
Gal ir ne geriausias D. Boyle filmas, bet man patiko. Aišku, galima iki pamėlinavimo kabinėtis dėl logikos trūkumo, neišbaigtumo ir t.t., bet kadangi panašius filmus mėgstu, tai man vistiek pakankamai skaniai suėjo. 8/10

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Lie 20, 15:07

Raging Bull (1980) - tobulas istorijos pasakojimas vaizdu ir apskritai geras filmas,bet man asmeniškai labiau patinka Taxi Driver (gana dažnai lyginami šitie du Scorsesės šedevrai).Tiesiog pati šio filmo istorija man nėra labai įdomi nors žiūriu jau ne pirmą kartą .7.

The Hangover (2009) - ne taip patiko kaip pirmą kartą. :/ Išvis,db galvoju,kad gal dėl B.Cooper'io man tik ir teįdomus šis filmas. :D 5.

Pulp Fiction (1994) - tiesiog šedevras,vienas mano mėgstamiausių filmų,kurį galiu žiūrėt bet kur ir bet kada.Ir žinot kaip būna tokie prasti filmai,kuriuos žmonės žiūriu tik tam,nes jie ala lengvo turinio todė "tinka" lengvam vakarui.Pulp Fiction puikiai įrodo,kad lengvi filma gali ir turi būti irgi kokybiški,o ne random šlamštas.10.

Midnight Cowboy (1969) - gana populiarus ir pripažintas filmas apie du sunkau likimo paliestus vyrukus,kurių gyvenimo kelias,kaip prasideda,taip ir baigiasi - tragiškai.Nors sugebėta sukurti liūdną nuotaiką ir beviltišką istoriją,man trūko artimumo filmui,na tiesiog jis nepalietė manęs taip,kaip paveikia kitus. :) O beje,aš nelabai mėgstu D.Hoffman'ą,jo personažas filme gana perspautas.7.

Halloween (1978) - tiesiog vienas iš tų klasikinių siaubo filmų,kurio struktūra dabar remiasi praktiškai visi šiandieniniai siaubo/mistiniai filmai.Kadangi plagiatų mačiau daug,o originalą tik dabar,tai tokio įspūdingo efekto nebeliko,tačiau filmas ir dabar atrodo baugus,sutelktas,gerai suvaidintas ir kokybiškai nufilmuotas.7.

Shock Corridor (1963) - labai ilgai norėjau pažiūrėti šį filmą,po to,kai Scorsese jį išgyrė savo dokumentikoje ir,nors tai nebuvo toks filmas,kokio tikėjaus,visgi susižiūrėjo įdomiai ir patiko tiek,kiek net nesitikėjau,kad patiks.Venas iš tų filmų,kuris yra tiesiog įdomus.7.

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Lie 28, 16:10

Ned Kelly (2003) - neblogas pastatymas, bet pats filmas labai jau vienareikšmiškas. norėta sukurti teigiamą personažą, bet gavosi greičiau priešingas rezultatas. jei apie pagr. personažą, tai kvailas, kartais nemotyvuotai žiaurus, ir šiaip keliantis tiktai antipatiškus jausmus. o pabaigoje, vietoj herojiškos įtampos kupinos nuotaikos buvo juokinga dėl pasirodžiusių kibirgalvių (kas matė supras). na nzn, sunku buvo nusiteikti rimtai žiūrėti pabaigą nesijuokiant, 6/10

Cassandra's Dream (2007) - nuobodokas, neįsimenantis. pagrindiniai veikėjai nelabai tiko viens prie kito, kas dar trukdė, tai E.McGregoro akcentas, per visą filmą nervino, nors šiaip kaip aktorius patinka 5/10

Harsh Times (2005) - labiausiai visame filme C.Bale įstrigo, puikus vaidmuo, stipri pabaiga, verta pamatyti, 7/10

Vartotojo avataras

Arnoldas_W

Lankytojas

189.60 Lt

Standartinė » 2013 Rgp 01, 22:27

Man filmai nevisi patinka tai jei man nepatinka aš einu niegoti arba isijungiu pc

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 01, 14:07

Fingersmith (dviejų dalių filmas (mini-serialas)

Iš pradžių atrodo, kad tai bus graži meilės istorija tarp Maud ir jos tarnaitės (ir man to turbūt būtų pakakę, kad filmą įvertinčiau maksimaliu balu), bet pirma dalis užsibaigia taip netikėtai, kad pusė nakties dėliojau galimas teorijas, kas galėjo privesti prie tokio scenarijaus posūkio. Iš tiesų teorijų turėjau daug, nes bene visi veikėjai turėjo kažkokių slaptų ketinimų.

Antra dalis tarsi perpasakojimas visos istorijos iš naujo, tik iš kito veikėjo pozicijų, kas apverčia aukštyn kojom viską, kas buvo rodyta pirmoje dalyje. Tie patys dialogai įgavo naują reikšmę, tos pačios scenos nusispalvino kitomis spalvomis.

Istorija apie apgavikus, kurie patys buvo apgauti. Apie laisvės ir pinigų troškimą. Apie dvi jaunas moteris, įsuktas į melo pinkles. Apie meilę, kurią nebanalia paverčia daugialypis scenarijus ir neįtikėtinai gera pagrindinių aktorių vaidyba (iš tiesų po šio filmo įsimylėjau Elaine Cassidy).
Viena stipriausių dramų, kokią kada teko matyti. 10

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 04, 17:08

Neseniai baigiau žiūrėt 7 valandų trukmės nebylų filmą.Should I say more? :D

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 16, 12:13

The Burning Plain (2008) - scenarijus neblogas, bet pats filmas taip nufilmuotas kad labai jau nuobodus žiūrėti, 4/10

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 24, 22:13

Zwartboek
http://www.imdb.com/title/tt0389557/

Dievinu tokius filmus. 9/10. Kai paremta tikrais faktais, visada žymiai įdomiau.

tai va,paziurėjau.Šiaip visai nieko filmas,man patinka europietiški filmai tuo,kad nevengia žiaurumo ir gana realistiškai pateikia karą,bet vietomis atrodo,kad bandyta filma padaryti kuo žiauresnį,kuo labiau šokiruojantį.Duočiau 6 - geresnis nei vidutinis. :up:

Šiandien žiūrėjau Intolerance.Nepatiko. ^^

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Rgs 25, 12:14

Remember Me (2010) - nors ir labai jau sentimentaliai viskas pavaizduota, vis tik nesugraudino. ir pabaiga kažkokia be ryšio, 5/10

Walk the Line (2005) - puiki vaidyba, istorija, viskas patiko. filmas įtraukia nuo pat pradžių iki pabaigos. vienas iš tų, kurį norėtųsi ir antrą kartą kada peržiūrėti, 910

Let Me In (2010) - pats filmas nėra labai prastas, bet lyginant su originalu daugiau 6 nevertas.

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 08, 09:48

Machine Gun Preacher (2011) - filme nuo pat pradžių kliūna neįtikimas, prastai sukurtas scenarijus. blogiukas ką tik išėjęs iš kalėjimo, vieną dieną dar vartoja narkotikus, bado žmogų su peiliu, kitą staiga atsiverčia, tampa tikintis ir vyksta padėti vargšams Afrikos vaikams. daugiau kaip 3 nevertas,

A Serious Man (2009) - turbūt pats neįdomiausias ir nuobodžiausias Coenų filmas, 3/10

Siberie, Monamour (2011) - įstrigo, sužavėjo ir visaip kitaip tiesiog tobulas filmas, dar ilgam pasiliksiantis širdyje, 10/10

Vartotojo avataras

ShadowSelf

Apšilinėjantis

689.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 12, 10:35

Ne šiandien, bet vakar vakare.
Breakfast at Tiffany's - labai patiko, ypač tai, kad šis filmas 61 metų, buvo malonu žiūrėti, pagrindinė aktorė labai patiko, puikiai įkūnijo savo personažą. 9/10

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 20, 16:14

Buffalo '66 (1998) - 8/10
Eastern Promises (2007) - 6/10

Chasing Mavericks (2012) - įprasta nuspėjama istorija, vienintelis geras dalykas filme - nuostabi gamta, puikiai nufilmuota ir įspūdinga, 7/10

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Spa 22, 01:33

kodėl Eastern Promises nepatiko?

Vartotojo avataras

jevel2rhyme

Dalyvis

2,625.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 22, 11:34

kadangi mėgstu žiūrėti rusiškus filmus, tai paskui žiūrint kaip amerikiečiai juos vaizduoja, dažnai atrodo nevykusiai. kaip ir šiame filme, daug klišių, stereotipų, vietomis atrodo kad režisieriui svarbiau nufilmuoti kokią žiūrovus šokiruojančią sceną, o kiek tai atitinka tikrovę ir ar išvis tinka scenarijui jau lieka antram plane. spoil:kad vairuotojas Nikolajus yra slaptas faras aišku vos ne nuo filmo pradžios, kas irgi atima dalį įdomumo. be to, ir pabaiga silpnoka.

Įvairūs Filmai, TV, knygos

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių