Kompiuteriai Internetas, technologijos Hostingai

Serveris.net

        
Vartotojo avataras

S-a-r-a-s

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 290
Panevezys

 14,897.35 Lt

Standartinė » 2007 Rgp 22, 13:10

serveris.net kas tai?
serveris.net - tai antrus metus teikianti hostingo paslaugas, jauna ir perspektyvi kompanija, turinti patirties IT sferoje, WWW puslapių kūrime, svetainių talpinime. Serveris.net - tai jaunas, ambicingas, profesionalus kolektyvas sugebėsiantis užtikrinti Jums ar Jūsų kompanijai kokybišką ir stabilų interneto tinklalapių bei el. pašto funkcionavimą. Mūsų kolektyvas suteiks Jums visokeriopą informaciją ir pagalbą, bet kuriuo paros metu. Ištikimiems klientams duosime savo asmeninius telefono numerius, kad mus galėtų pasiekti net ir ne darbo valandomis ir mes galėtų greitai ir efektyviai atsakyti į klausimus ar išspręsti iškilusias problemas.

Paslaugos:
Visos teikiamos Serveris.net paslaugos yra aukščiausio lygio. Mes užtikriname Jums profesionalią pagalbą, bet kur ir bet kada. Nusprendėmė susiveržti diržus ir suteikti klientui pigiausias ir kokybiškiausias paslaugas ir tai mums pavyko. Mes siūlome greitį, patikimumą ir saugumą. Mūsų serveriai patalpinti specializuotuose duomenų centruose, kurių įranga užtikrina nepertraukiamą serverių darbą ir duomenų saugumą.

Garantija:
Serveris.net suteikia visas garantijas, jei liktumėte nepatenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, gražintume jums visus sumokėtus pinigus.

Lietuvio hostingas. Galima atsiskaityti e-gold. Yra 4 rusiu planai, taip pat patrauklios hostingo ir domenu kainos. Pvz. .com ir .net domenai po 7,99$

http://serveris.net

--------------------------------------


Vartotojo avataras

iCore.

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1289
Panevėžys

 338.17 Lt

Standartinė » 2008 Bir 26, 18:54

Geras... ;)Kompiuteriai Internetas, technologijos Hostingai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių