Įvairūs Straipsniukai

Seksas. Tai gerai ar blogai?

Vartotojo avataras

Engine

Patyręs forumietis

14,603.22 Lt

Standartinė » 2010 Bir 10, 19:45

crystalised rašė:TIK PO VESTUVIŲ.

Po sidabrinių vestuvių metinių :cha:

--------------------------------------

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2010 Bir 10, 21:00

Aš už 17 metų jeigu yra pastovus partneris tuo metu ; p
Na, nieko blogo nematau, kad ir 15-16 jeigu neprisidirba vaikučių. Bet kažkodėl vistiek manau, kad 15 metų dar būtų ankstoka.

Vartotojo avataras

Magly

®espect

Vilnius

36.00 Lt

Standartinė » 2010 Bir 11, 14:11

jeigu draugauja jau bent metus, tai kodėl gi ne ir 15os, bet nesuprantu tų, kurios gulasi jau po ~2 savaičių draugavimo..

Vartotojo avataras

Inf

Aktyvus dalyvis

Panevėžys

6,359.30 Lt

Standartinė » 2010 Bir 12, 23:47

Nėra apsaugos, kuri būtų 100 procentų efektyvi. Ir kiekviena, pvz, prezervatyvus naudojanti pora negali būti tikra, kad nesulauks gandro vizito ( prezervatyvų patikimumas +-97%, nors realiomis situacijomis ir dar mažesnis).
Geriausiai apsauganti kontracepcija - tai kontraceptinės tabletės, bet pvz aš jokiu būdu jomis nesinaudočiau, nes bijau, kad vėliau gali būti sunkiau susilaukti vaikučių.
Aš už protingą seksą, t.y. seksą nuo tokio amžiaus, kai žinia apie nėštumą netampa ilgiausių ašarojimo naktų pretekstu. (manau, kad po pilnametystės jau ašarot kruvinom ašarom nebereikia)
Ir nelabai į temą, bet aš esu prieš abortus - jei jau sugebi sugult, sugebėk ir išsaugot sugulimo vaisių :roll:

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2010 Bir 14, 12:41

Tas belekaip ir nervina, kad nėra normalios saugios apsaugos priemonės. Prezervatyvai ne visada padeda, kontraceptinės tabletės merginoms nelabai sveika.. dar tos tipo ups tabletės (kur po sekso išgeriama kai gali būti rizika, kad pastojai), bet jos taip pat labai nesveikos.

Vartotojo avataras

Serenity

Aktyvus dalyvis

Kaunas

8,152.32 Lt

Standartinė » 2011 Lie 12, 11:34

nu jo,as is tiesiu su tavim sutinku,kad nuo 15 metu yra is ties per anksti,reikia pirmiausia dar pasitiketi tuo zmogumi,as dar nueinu i svetaine pirmas kartas,ten daug ziauriu yra :roll: kas zino kas yra s tai uzeikit cia http://www.tavo.lt/pirmas/ as daug perskaiciau kur yra isprievartave ir pns. tai is tos svetaines pasimokiau :lol:

Vartotojo avataras

DJ Ezopas

Aktyvus dalyvis

Kur šventieji galą gauna.Kaunas:)

7,109.23 Lt

Standartinė » 2011 Lie 17, 20:24

Seksas yra labai gerai :up: :boogie: :lick:
jei nenorite rizikuoti bet norite malonumo tai prašom, 69, pirštukai, liežuviukas ir bus gerai trumpam.

Vartotojo avataras

Vykst

®espect

Kaunas

2,821.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 17, 20:40

kodėl jokiam univere nėra seksologijos : D
its all fun and games until someone loses an eye
moki įkišt, mokėk ir ištraukt kai reikia, va kaip, seksas su prezervatyvu tas pats kas sveikintis su pirštine or smth : D

Vartotojo avataras

Blofeld.

®espect

Šiauliai

2,154.71 Lt

Standartinė » 2011 Lie 19, 12:53

Vykst, varyk be prezervatyvo, kad ir laiku ištrauksi yra galimybių, kad pastos, tik čia nerašysiu kodėl. :DD

Vartotojo avataras

Serenity

Aktyvus dalyvis

Kaunas

8,152.32 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 10, 23:28

aisku kad gerai,nu bet kad nebutu per anksti... :roll:

Vartotojo avataras

Bubble_ghost

Dalyvis

2,371.24 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 11, 18:55

Na, iki 17 metu nemanau, kad tai yra gerai net ir turint pastovu partneri. Ne, ne, ne :piktas: . Ar gyvent nespesi? Kam skubet taip...

Vartotojo avataras

Serenity

Aktyvus dalyvis

Kaunas

8,152.32 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 11, 21:20

pritariu bubble ghost :roll:

Vartotojo avataras

JustuShe

Forumo gyventojas

0.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 12, 14:46

saulė.pasaulio rašė:Seksas yra gerai. Esu girdėjusi, kad egzaminų metu arba per sesija kaip tik reikia aktyviau pradėti gyventi lytinį gyvenimą, nes tai duoda pliuso nusiteikimui egzaminui - nuramina ir t.t. ;} Tipo egzo išvakarėse reikia ; D kiek tiesos nežinau...
O jau, kad ten 15 metų panos gimdo tai toks žiaurumas man... na suprantu visiems pasitaiko, bet 15 metų per jauna aplamai dar mylėtis manau. Arba žaisk su dvigubu kandonu ; DDD (nors tai dar didesnė tikimybė, kad nusimaus ir pa).. esmė viena - nesimylėk, kol proto neturėsi ;}
Tai aš už seksą kai tau pakankamai metų ir tada yra labai gerai.

aš irgi tą dalyką girdėjau, tai pabandžiau prieš egzus. rezultatai nepasakyčiau, kad sužibėjo, bet nesijaudinau tai išvis per egzus. ; D

Vartotojo avataras

Vykst

®espect

Kaunas

2,821.00 Lt

Standartinė » 2011 Spa 09, 23:04

ką manot apie seksą be įsipareigojimų? ta prasme, "draugystė" paremta tik sexu, gerai/patenkinamai/blogai?: D
va kaip čiaa

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2011 Spa 09, 23:18

Aivarai, pirmiausiai pasisakysiu iš savo kaip moters pusės. ;d
Be meilės/šilumos/rūpesčio/artumo jausmo mes gyvent nemokam, todėl tikrai reta panelė gebėtų ilgai išbūti tokioj situacijoj kaip draugystė, paremta tik seksu.
Beeet yra tokių nepaneliškų panelių, pavyzdžiui, aš. ;d Galėčiau ir, jei neturėčiau antros pusės ar simpatijos, pasirašyčiau tokiems santykiams. Bet čia turi būt žmogus, vėlgi, kuris nereikalautų šilumos/artumo, o pasitenkintų tik tuo seksu, kurį gautų iš partnerio.
aaah, man labai sunkiai dėliojasi mintys šiandien, bet trumpai ir aiškiai - aš UŽ. ;d

Įvairūs Straipsniukai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias