Diskusijos Gyvenimas

Šeimos ratas

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2010 Lie 02, 00:29

Tai gal jūs lopai, o ne giminė jeigu nesugebat bendrauti ;} bet kadangi nežinau visko tai ir nespręsiu.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Vykst

®espect

Kaunas

2,821.00 Lt

Standartinė » 2010 Lie 02, 00:38

Tai gal jūs lopai,

ė, aš ir noriu būt lopas ;//

Vartotojo avataras

kara

®espect

3,705.06 Lt

Standartinė » 2010 Lie 02, 00:48

Uoj, pas mane giminė niekada nesusitinka. Never giminėj nebuvo, kad va pvz koks gimtadienis ir visi draugiškai susitinkam. Nedraugaujam :D Šiaip per kūčias ir velykas mūsų ir pusseserių šeimos važiuodavo į kaimą pas močiutę ir senelį. Va tada laikai buvo, bent susitikdavom, nes iš skirtingų miestų, o dabar nebėr kaimo ir nebėr tokio šventimo ;/ Šiaip per kūčias prie stalo sedėt ir man nepatinka, močiutė visada apie maistą tekalba, vis ragina valgyt ir valgyt :D :D Beeeet, jei ne močiutė tikriausiai nei vienas prie stalo nesėstų, visi į savo kambarius išsilakstytų :D

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas

Kaunas

4,990.93 Lt

Standartinė » 2010 Lie 02, 01:16

labai retai kada būna giminės suvažiavimai, kada beveik visi susirenka, per kokį jubiliejų dažniausiai. anksčiau jų būdavo daugiau. :)

Vartotojo avataras

DcRee

Aktyvus dalyvis

Kaun...

1,746.00 Lt

Standartinė » 2010 Lie 07, 19:18

Mūsų giminė yra gana plati. Suvažiavimai neogranizuojami. Kartą vienas iš seniausių sugalvojo į savo jubiliejų visus sukviest. Žinoma, aš ten nedalyvavau, nors mano tėvai sakėsi norintys mane parodyti. Nenorėjau būti eksponatu, taigi kai kurių giminių iki šiol nesu gyvenime matęs, nebent gatėje, kaip visus eilinius praeivius. Esu kartą pražvelgęs nuotraukas, bet domėjęsis, kas ten per žmonės nesu. Žinau vieną faktą, kad visi jie ten arba nesustuokę, arba neturi vaikų. Taigi, tuoj ši nedraugiška giminė dings nuo žemės paviršiaus. Gal kažkiek pasaulyje šviesiau nuo to bus.

Vartotojo avataras

Mix

Aktyvus dalyvis

Skouds.

2,826.50 Lt

Standartinė » 2010 Lie 08, 11:10

Nesu tokiam "rate" buvus.
O norėčiau su giminėm susipažinti. :rock:

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Sau 03, 18:20

Su artimiausiomis giminemis visada susiburdavome per Kucias, per dabar, jau keli metai dauguma issivazineja, gyvena skirtingose salyse ir nedaug tos seimos like.. As ir pati paskutinius 2 metus nebuvau Lietuvoje per Kucias

Vartotojo avataras

M!SS_K!SS

Dalyvis

kažkur toli toli...

2,549.00 Lt

Standartinė » 2012 Sau 03, 20:24

Kažkaip net neprisimenu, kad toks dalykas būtų kažkada buvęs. :D Nu gal vasarą buvo susirinkę kažkiek daugiau mano giminės narių, bet aišku ne visi, o tik iš mamuko pusės. :D O paprastai tai kokios dvi šeimos susirenkam ir viskas. 8)

Vartotojo avataras

Pauzė.

Aktyvus dalyvis

Klaipėda

1,577.48 Lt

Standartinė » 2012 Sau 04, 01:20

Turime giminėje (tėčio sesės ir broliai) susirinkti pas močiutę namuose, pasidalinti praėjusiais metais, dovanomis. Kadangi mūsų giminė plati, ir plečiasi, nes pusseserės ir pusbroliai pradėjo antras puses su tėvais atsivesti, tai tie susibūrimai per Kalėdų išvakares tampa vis įspūdingesni. Gera visus pamatyti, pabendrauti. Kai visus jungia viena Šv. Kalėdų prasmė, tai nerealus jausmas. Būdama ten, suprantu, kad noriu didelės šeimos, kad po daug metų, Mano gausi šeima susirinktų pas mane namuose, džiaugtųsi vienas kitu ir aš turėčiau ramybę ir džiaugsmą širdyje, jog išauginau dorą kartą.
Taigi tokie mūsų giminės susibūrimai man yra tikslas, kurio aš noriu pasiekti savo gyvenime. Manau, mano močiutė, matanti savo vaikus, anūkus vienoje vietoje, besidalinančius prisiminimais, džiaugsmais, skausmais yra labai laiminga.

Vartotojo avataras

Schizo

Įsijaučiantis

Didžioji Britanija

1,127.00 Lt

Standartinė » 2012 Bir 13, 15:58

HotMess rašė:Su artimiausiomis giminemis visada susiburdavome per Kucias, per dabar, jau keli metai dauguma issivazineja, gyvena skirtingose salyse ir nedaug tos seimos like.. As ir pati paskutinius 2 metus nebuvau Lietuvoje per Kucias

Tas pats ir pas mus. Vieni emigravę, kiti skirtingose Lietuvos dalyse išsimėtę. Mama su broliu susipykusi, o aš pats vienturtis. Nyksta giminė, nyksta.

Vartotojo avataras

Insane.

Aktyvus dalyvis

6,703.44 Lt

Standartinė » 2012 Bir 20, 20:15

Mano šeima irgi nyksta, daug kas išvažiavę, kiti iš vis dingę ir nebendrauja. O kai tėvai išsiskyrė tai jau manau visi niekada nesusitiks daugiau. Susirenkam nebent per šventes keli, nors man tie susibūrimai nelabai patinka.

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Bir 20, 21:26

Kad jau tema apie seima, tai pasiskusiu savo tevu, kad jis mane facebooke uzblokavo ir nebesneka jau 7 menesiai, nes isikeliau nuotrauku is savo vaikystes su abiem tevais (o jie issiskyre).. Zodziu sitaip subrendes 52 metu vyras reiskia savo nepasitenkinima :lol:

Vartotojo avataras

Precious

Įsijaučiantis

2,273.00 Lt

Standartinė » 2012 Bir 21, 20:37

Su tevu ir su jo nebendrauju ir noro neturiu. Tiesiog daugumos is jo puses nevirskinu. Na, o mamos gimines yra labai idomios asmenybes ir turbut del to daznai pykstasi. Kadangi gyvename uzsieni tai nepasakyciau, kad buna pas mus gimines susiburimai. Prisimenu seniau susiburdavome visi per Kaledas, bet daug kas pasikeitia per tuos desimt metu.

Vartotojo avataras

Borabora

Įsijaučiantis

Vilnius

1,340.98 Lt

Standartinė » 2012 Bir 25, 10:45

Kad visa giminė susiburtų, tai dar niekad nebuvo. Bet per gimtadienius kokius ar šiaip kai užplaukia (pvz. vasarą mėsytės kept :D), tai atvažiuoja artimiausi giminaičiai - mamos sesės šeima, tada ir pabendraujam. O dėl šeimos rato, tai vakarais po darbų, mokslų dažnai susirenkam, pašnekam.

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių