Šis bei tas Pašnekesiai

povestuvinė kelionė

        

egleklp

Lankytojas
 
Pranešimai: 5

 319.03 Lt

Standartinė » 2019 Geg 24, 17:56

Planuojame su draugu povestuvinę kelionę, kaip galvojat į kokius kriterijus labiausiai atsižvelgt? Ar nepabostu gulėt hamake ir gerti mochitas? Kur patys praleidot jas ?

--------------------------------------


Lietuvakis

Lankytojas
 
Pranešimai: 7

 194.84 Lt

Standartinė » 2019 Geg 24, 17:58

O koks biudžetas? Sakyčiau lėkit kuo toliau :D

Kaktusasas

Lankytojas
 
Pranešimai: 4

 192.08 Lt

Standartinė » 2019 Bir 06, 23:46

Labas. Na mes tai keliavom į Turkiją ir nuo to laiko dažniausiai ją ir renkames. Šalis gan svetinga, turistinė infrastruktūra išvystyta pilnai, autobusų laukti valandomis neturėtų tekti. Šis straipsnis apie populiaresnes arba gražiausias vietoves Turkijoje visai išsamus, ne per daug skaitymo https://www.touropia.com/best-places-to ... in-turkey/ . Nesu tikras ar labai tinkanti vieta povestuvinei kelionei, nes visgi norėsite labiausiai džiaugtis vienas kitu, bet viena ispūdingiausiu pasaulyje vietų manau yra masyvus priešistorinis Derinkuyu urvų kompleksas https://en.wikipedia.org/wiki/Derinkuyu ... round_city taip pat https://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6bekli_Tepe - seniausia religinė žmogaus pastatyta struktūra pasaulyje. Jeigu kelionės dar nesusiplanavot parekomenduosiu mėgiamiausią savo kelionės tikslą- Turkiją https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-turkija Jeigu reiktų rinktis vietove, siūlyčiau Antaliją, ne visur buvau, bet ten man labiausiai patiko. Taip pat, nesu tikras ar pats geriausias povestuvinės kelionės tikslas, bet visai patiko Botsvanoje https://travelplanet.lt/kelioniu-krypty ... a/botsvana kelionės po nacionalinius parkus, daug gamtos ir savanų didybė. Mažokai poilsio, bet manau galima smagiai laiką leisti ir be jo :D

metadoras

Lankytojas
 
Pranešimai: 6

 252.47 Lt

Standartinė » 2019 Bir 07, 15:07

Laba. Buvau su drauge Tenerifėje, rekomenduoju, čia kaiptik akcijos dabar https://www.novaturas.lt/poilsines-keli ... s/tenerife sala atrodo gan rami, bet ką veikti tikrai yra. Na, bet nebūtina manęs klausyti, sakyčiau lėkit ten kur nesat buvę, pasidarykit kažkokį iššūki, labai gerai pažinsit vienas kitą- arba tą meilę sustiprinsit arba ne tokia ji stipri ir buvo :D neverta gulėt hamakuose ir gert mochitas, nuobodu.

Vartotojo avataras

2n2kas

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 38

 705.02 Lt

Standartinė » 2019 Gru 22, 23:23

Siūlyčiau varyt į kokią Maltą :)
Ir pamatyt yra ką, ir pagulėt hamaką rasit :)
https://padebesiais.lt/idomiausi-faktai-apie-malta-182/Šis bei tas Pašnekesiai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių