Diskusijos Grožis ir sveikata

Plaukų dažymas

Vartotojo avataras

Fobija.

®espect

Kaunas.

4,233.51 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 19:51

Na, kad jau pati uzsimaniau nusidazyti tai ir tema sumasciau apie tai sukurti.
Dazote plaukus? Kokia spalva? Kokius dazus naudojat? Gal dazet kada nuplaunamais?

Vienu zodziu viskas apie plauku dazymas,dazus.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

PunkyAngel

Patyręs forumietis

Klaipėda

28,787.00 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:02

Dabar girdejau madingi medaus atspalviai , o siaip geriausiai - naturali spalva, gal su sruogelem ... Visu pirma plaukai turi buti visapusiskai priziureti ir sveiki , tik tada galima kalba apie dazyma ... Suspesit jus tu plauku prisidazyt dar gyvenime , kaip sakoma neskubek gyventi nes atsibos xDD

Vartotojo avataras

parelika

Dalyvis

Šiauliai

2,071.29 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:05

Nepatarčiau dažyt iš tikrųjų. Po visokių dažymų tie plaukai palieka nušiurę nebegražūs.. Mano geriausia draugė tokius gražius plaukus turėjo.
Ji su nuplaunamais dažais dažė. Atseit ekspirementavo : D Tai va.. Dažė dažė.. Kol tie plaukai kaip kažin kas paliko.
Žinoma aš nesakau,kad tu jų nedažytum,bet tik patariu kol dar (tikiuos nenusidažei) nedažyt, nes mergaitė eisi visvien žinai labai daug ką plaukai daro.
Čia tik mano nuomonė ;)

Vartotojo avataras

PunkyAngel

Patyręs forumietis

Klaipėda

28,787.00 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:12

Jeigu jau taip tagiskai atsibodo spalva, isimesk sruogeliu sviesesniu , vaizdas tikrai pasikeicia , o ir zalos plaukam maziau .

Vartotojo avataras

Fobija.

®espect

Kaunas.

4,233.51 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:12

parelika rašė:Nepatarčiau dažyt iš tikrųjų. Po visokių dažymų tie plaukai palieka nušiurę nebegražūs.. Mano geriausia draugė tokius gražius plaukus turėjo.
Ji su nuplaunamais dažais dažė. Atseit ekspirementavo : D Tai va.. Dažė dažė.. Kol tie plaukai kaip kažin kas paliko.
Žinoma aš nesakau,kad tu jų nedažytum,bet tik patariu kol dar (tikiuos nenusidažei) nedažyt, nes mergaitė eisi visvien žinai labai daug ką plaukai daro.
Čia tik mano nuomonė ;)

Atsibodo man manieji. Beja..Yra dazomieji balzamai nusiplaunantys. Jie kaip tik nekenkia, o suteikia blizgesio,padeda nuo slinkimo,naikina pleiskanas ir dar daug gero plaukams daro. ;'D

Vartotojo avataras

Fobija.

®espect

Kaunas.

4,233.51 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:14

PunkyAngel rašė:Jeigu jau taip tagiskai atsibodo spalva, isimesk sruogeliu sviesesniu , vaizdas tikrai pasikeicia , o ir zalos plaukam maziau .

Siaubingai nemegstu sviesiu sruogeliu ;x buvau nusidazius tas sviesias pries 2 metus.Nuvalkiotas dalykas tos sviesios sruogeles. Nah. Sito man nereikia.
ir isvis. kodel mes cia apie mane kalbam? ;'D

Vartotojo avataras

miisu

®espect

15,800.38 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:34

buvo ryškiai raudoni,šviesiai sintetiniai oranžini,rūūžavi,dabar beveik balti.

Vartotojo avataras

MeezYyY

Patyręs forumietis

Kauno raj.

13,762.56 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 20:43

Esu dažius sruogelėm,norėjau dar pašviesint plaukus,bet mama neleido (:dry:)
O šiaip tai kenkia tie dažai plaukams,ir esu girdėjus jei dažai tamsiai ar šviesiai tai plaukai žiauriai gadinasi.Ir atauginėja 10 metų..

Vartotojo avataras

*AgnyČy

®espect

Kaunas

44,364.82 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 21:52

dažiau keletą kartų nuplaunamais. labai tiko man. :]
ir vieną kart nusidažiau violetiniai.Bet tik man taip atrodė..jie buvo daugiau raudoni :roll:
taigi,mano plaukai pasidarė storesni ir stipresni.Netgi mama tą pasakė,kuri laabai nenorėjo,kad aš dažyčiau.
Bet man gana.. Paekspermentavau ir užtenka.Dažai susilygino su mano plaukų spalva ir kažkaip nebenoriu dažyt..Vėliau gal kada. :]p

Vartotojo avataras

Soldier

Patyręs forumietis

Kaunas.

16,221.64 Lt

Standartinė » 2009 Lie 15, 22:10

buvau tamsiai rožinai nusidažius, tada
spalva nubluko, nusidažiau tamsiai violetiniai,
dabar jie nusiplovė ir kožkokie tamsiai rudi,
gal kaštoniniai pasidarėi ; DD vakar raudoną sruogą pasidariau, ber ji nelabai matos.
:D

Vartotojo avataras

Deimoskea

Aktyvus dalyvis

Nesvarbu

11,671.74 Lt

Standartinė » 2009 Lie 16, 00:13

Fobija. rašė:Na, kad jau pati uzsimaniau nusidazyti tai ir tema sumasciau apie tai sukurti.
Dazote plaukus? Kokia spalva? Kokius dazus naudojat? Gal dazet kada nuplaunamais?
Vienu zodziu viskas apie plauku dazymas,dazus.

O taip, aš irgi norėčiau pašviesinti plaukus karameline spalva, tačiau bijau to, kad atauga ir reikia tada dažyt ir dažyt, nes kitaip labai negražu būna :] Sruogelėm karts nuo karto padažau, bet dabar nusprendžiau, kad netinka man :> Teko ir nuplaunamais dažyt. Šiaip viskas puiku tik kad, kai nublunka po kelių savaičių negraži spalva būna. :roll:

Vartotojo avataras

miisu

®espect

15,800.38 Lt

Standartinė » 2009 Lie 16, 00:51

MeezYyY rašė:ir esu girdėjus jei dažai tamsiai ar šviesiai tai plaukai žiauriai gadinasi.Ir atauginėja 10 metų..

per 10 metų bet kokie plaukai paauga maždaug 1.20cm ir dažymas nelabai čia prie ko.

Vartotojo avataras

Dusk

®espect

Portadown

7,370.96 Lt

Standartinė » 2009 Lie 16, 01:32

nedazau..juodi naturalus

Politik

®espect

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2009 Lie 16, 01:56

Man visai patinka mano plaukų spalva, ir šiaip nematau reikalo dažyt :}.
Bet šiaip labai žavi juodi plaukai.
Galbūt kada nors ..

Vartotojo avataras

Magly

®espect

Vilnius

36.00 Lt

Standartinė » 2009 Lie 16, 09:05

nedažau ir abejoju ar dažysiu juos.
bet šiaip nepatarčiau vienai namie pačiai dažytis plaukus.
geriau kirpykloj, nes kaip minėjau pašnekesiuose mama dažė tėčiui plaukus - ir nudegino, tai jis nuo tada plikt pradėjo, tai nežinau, bent jau aš eičiau į kirpyklą.;D

Diskusijos Grožis ir sveikata

Linksmas.net on Facebook  Tapk gerbėju

Šiandien:

Imagination.lt

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių