Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Placebo

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2011 Gru 03, 16:44

Politik - Taip.Battle for the Sun buvo neblogas,bet tikrai geriau grįžtų prie savo senesniojo skambėsio..Galėtų ką nors kaip Black Market Music arba Sleeping With Ghosts susukt..:) Aišku geriausia jei sukurtų ką nors panašaus kaip Placebo arba Without You I'm Nothing,bet aišku jie jau seniai išaugę iš to..

--------------------------------------

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2011 Gru 03, 17:13

Aš irgi laukiu naujo albumo! Šiaip vasarą buvau siaubingai ant jų pasinešus;D tiek ant pačios grupės, tiek ant Brian'o asmenybės. Šiuo metu, tai labai retai pasiklausau, bet visad sakau ir sakysiu, jog jų lyrics'uose visa aš.
O šiaip man labiausiai patikęs albumas yra "Sleeping With Ghosts", tačiau, kaip Dogma užsiminė, grupė auga ir laipsniškai keičiasi. Galų gale, kad ir Steve'ą Hewitt'ą pakeitęs Forrest'as įneša daugiau žaismingumo ir šviesos, mano nuomone.
Tai tiek pastebėjimų, laukiu naujos kūrybos su nekantrumu.
Paskutinį kartą redagavo insomned 2011 Gru 03, 17:23. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2013 Spa 20, 23:02

Kaip naujas albumas jum?

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2013 Spa 25, 23:13

Man atvirai sakant tai tikrai labai patiko :) Gal ir nevisai tas senasis skambesys , bet arčiau jo negu buvo Battle For The Sun(kuris šiaip man patiko :up: ) Žodžiu duočiau 8/10 :fish:

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių