Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Placebo

Vartotojo avataras

ieva.lt

Aktyvus dalyvis

Zarasai

920.00 Lt

Standartinė » 2010 Lie 21, 14:31

Ačiū labai :hug: . Na va,paklausiau.Kaip gerai skamba!!!Tikrai prilygsta orginalui :sweeet: .Tikrai labai nereliai skamba :lovegif: .Dar kartą ačiū :hug:

--------------------------------------

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 02, 18:07

Labai labai šviežia foto.
Sakykit ką norit, bet man Steve čia superduper negražiai atrodo, o Molko persistengė su ta kepure. Kam jos vpš reik. :D

Paveikslėlis

Vartotojo avataras

Flightless.

®espect

Kaunas

7,165.06 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 03, 01:11

Omfg kaip Styvas atrodo : DD Ne, rimtai arba tie akiniai jam netinka arba ta šukuosena : DD Bet ir Brian'as čia kažkaip nelabai, tas jo smailas...ir jeigu jau dėjos kepuriuką, tai galėjo akinių nesidėt arba atvirkščiai. Tik Stefan'as normaliai atrodo.

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 04, 20:13

Vavava, per daug jau apsikrovęs. O ir lūpytės papūstos taip žiauriai juokingai. :DD Vistiek, Steve siaubingai atrodo. Dabar jis man toks.. eilinis paplūdimio berniukas iš Amerikos.

Paveikslėlis

Bet čia Brianas gražuuuuuuus. : } (nod)

Vartotojo avataras

ieva.lt

Aktyvus dalyvis

Zarasai

920.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 05, 17:46

Steve tai tikrai baisiai durnai atrodo :D ,kažkoks daužtas :D ,o dėl Briano, tai pirma nuotrauka tikrai durna,bet ta sekanti tai visai graži :-) .O beje,kodėl jis dabar amžiais su tais akiniais?Nejaugi jis jau blogai matyt pradėjo?,nes akiniai netamsinais stiklais(bent jau man taip pasirodė).Gal ir visai nieo jis atrodo su tais akiniais,bet man tai labiau patinka be jų :sweeet:

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 05, 18:36

Aš manau, kad čia jo 'ale stiliukas' tie akiniai. :D Man irgi labiau patinka be jų, bet tegul, visą gyvenimą gi nenešios, atsibos tuoj. :D

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 04, 17:43

Kažkas naujo. Studijinė "Trigger Happy" versija. Kažkodėl pavadinta "Trigger Happy Hands". Įrašė bendradarbiaujant su Atticus Black, todėl skamba kažkaip visai ne Placebiškai ir live versija nors ir super blogos kokybės, yra geresnė.

Vartotojo avataras

ieva.lt

Aktyvus dalyvis

Zarasai

920.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 05, 21:32

Man tai ir labiau patinka koncertinė versija,bet šitas klipas man kažkodėl patinka :sweeet: .Šiaip,bent jau mano koncertinis šios dainos įrašas visai gerai skamba ;) , bet tikriausiai čia ne tas pats įrašas pas mane :D O dėl dainos,tai man labiausiai nepatinka,kai dainuoja priedainį su kažkokiu choru,kažkaip durnai skamba :D
Paskutinį kartą redagavo ieva.lt 2010 Rgs 05, 21:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 27, 21:27

ech man patinka Trigger Happy Hands..Tokia ''uchhh'' daina :rock:
o jei kalbant apie stiliuką placebo 'vyrukų' ,tai niekad nesitikėjau kad Stefanas kada nors gali atrodyt geriausiai :whata: :kiec: nes nu Brian su tais akiniais ir kepure tai man kažkaip visai nesižiūri,o Steve su savo 'beach boy' stiliuko šukuosena irgi visai nesižiūri..hmm... :( :fish:

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 03, 16:38

Okei, kuo toliau tuo labiau graudu man daros.
Nauja daina. Coveris tiksliau.

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2010 Spa 03, 21:11

Paskutinė daina tai... Švelniai tariant - ne kokia.

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2010 Spa 05, 21:12

Nauja daina nuobodi pasirodė...

Vartotojo avataras

ieva.lt

Aktyvus dalyvis

Zarasai

920.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 07, 21:30

Tuoj verksiu :prašau: ,man ši daina nepatinka.Visai neplacebiška :prašau: .Dar niekada niekada nebuvau nusivylus Placebo.........iki dabar :prašau: :prašau: :prašau: :prašau: ,kodėl jie pasirinko tokią baisią dainą padaryt kaip coverį?aučiu net orginalas skamba kraupiai :prašau: Man katik pasidarė taip bloga,jaučiuosi tokia išduota..........................................................................................................
Brianai,prašau,grįšk.Grįšk su tokia muzika,kaip iš Meds,Placebo,Without you I'm nothing, Sleeping with ghost albumų,labai tavęs prašau :prašau:

Politik

Forumo gyventojas

Blessed Luxembourg.

2,123.00 Lt

Standartinė » 2010 Spa 08, 21:53

Naują galima sakyt mini albumą išleido. BATTLE FOR THE SUN : REDUX EDITION. Naujos dainų versijos.

Siunčiam:
http://www.todoeldia.es/alternative-punk-independent-mp3/1407-placebo-battle-for-the-sun-redux-edition-2010.html
Silpnų nervų fanams neklausyti. Šlamštas belekoks. Etttttttt. Nuuu! Nėr teisybės pasauly. Bet aš visdar laukiu ko nors gero iš jų..

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2010 Spa 09, 22:52

Nu bent (man) Trigger Happy Hands gera...O jų nusiritimas man primena Mansoną prieš 3 metus..Didžiausia bėda buvo tai kad jo albumas buvo ne mini...todėl siūlau jums kol kas nusiramint..visoms grupėms kada nors būna sunkūs laikai..juk visą laiką įdealiai negros..

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių