Diskusijos Humoras Juokingi tekstai

Pirstelėjimai

        

Standartinė SoOf.^ » 2010 Kov 17, 21:41

Perdimo rūšys

* PAPRASTASIS PIRSTELĖJIMAS: ši rūšis girdima dažniausiai. Artimas "plėšiančiojo" pirstelėjimo giminaitis, bet išleidžiamas su mažesne jėga. Paprastai girdimas žmonių grupėse, kur žmonės dar gėdijasi bezdėti vienas prie kito. Tačiau vienas žmogus galiausiai įveikia perdėtą kuklumą ir paleidžia šį garsą, tuo padrąsindamas visus kitus. Paprastai nesmirda.

* SLEPIAMAS PIRSTELĖJIMAS: paprastai leidžiamas vietose, kur bezdėjimas nepageidautinas. Žmonių, leidžiančių šios rūšies garsus, galite sutikti visur - pradedant knygynu ir baigiant vaistine. Leidžiami labai susikaupus, jie reikalauja didelio įgudimo.

* KOSINTIS PIRSTELĖJIMAS: toks pirstelėjimas, kurį pirdūnas bando pridengti kosėjimu. Dažniausiai asmuo stovi kur nors patalpos kampe ir kosti, leisdamas "paprastąjį" garsą. Nerekomenduojama, kad truktų ilgiau, nei
įprasta.

* ŠLAPIAS PIRSTELĖJIMAS: šlapias pirstelėjimas skamba labai sultingai. Paprastai tai būna įspėjimo signalas ir ženklas, kad greita evakuacija tualeto link yra neišvengiama.

* "VĖJO PALEIDIMO" PIRSTELĖJIMAS: panašus į "plėšiantįjį", bet jį lydi duslus besiveržiančių dujų garsas. Taip yra todėl, kad pirdžius stengiasi visas dujas išpūsti labai greitai. Dažniausiai veiksmą lydi garsus aplinkinių
juokas.
* SUSPAUSTAS PIRSTELĖJIMAS: lengvai atpažįstama rūšis. Skamba taip, tarsi pirdžius būtų taip smarkiai užspaudęs savo šiknaskylę, jog dujų išsiveržimas sukelia skausmą.

* PLĖŠIANTIS PIRSTELĖJIMAS: vienas iš geriausių. Tai garsus ir ryškus garsas, kuris niekad neliks nepastebėtas aplinkinių. Tai vienas, galingas dujų burbulo išsiveržimas, išeinantis iš šiknaskylės su sprogimo garsu.
* PAVOJAUS PIRSTELĖJIMAS: tinkamas pradedančiajam. Prasideda garsia, nenatūraliai aukšta nata, ir baigiasi greitu krintančiu garsu anksčiau, nei laukta. Paprastai reiškia pirdžiaus susinervinimą ir baimę.
*
* PUČIAMASIS PIRSTELĖJIMAS: įgauna garsą daugiau ne iš paties savęs, o iš pirdūno pūtimo. Skamba tarsi sklistų iš dūdos arba saksofono, bet rezonatoriumi gali būti ir tinkamos patalpos sienos. Išgauti reikalingos tinkamos sąlygos.

* NUMATYTAS PIRSTELĖJIMAS: pirstelėjimas, kurį galima pajausti dar iki to laiko, kai jis nuskamba. Bezdėtojas jaučiasi nepatogiai, stengiasi nutaikyti momentą, kai, jo manymu, jo niekas negirdi.
*
* UŽPAKALINĖS SĖDYNĖS PIRSTELĖJIMAS: skamba tik automobiliuose. Pasigirsta eismo fone, negarsiai, tačiau lydimas palengvėjimo atodūsio. Dėl oro cirkuliacijos smarvė efektyviai pasklinda po visą automobilio saloną.
* RYTINIS PIRSTELĖJIMAS: taip kai kurie žmonės sako "labas rytas". Maždaug 8 garsai, 2 paskutiniai - žemi. Panašu į pelėdos ūkavimą.

* GIGANTIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: panašesnis į bombos sprogimą. Retas net tarp patyrusių bezdėtojų, bet labai įspūdingas. Tai toks pirstelėjimas, kuris gali nutildyti dainuojantį chorą.

* PIRSTELĖJIMAS - ŠŪVIS: garsas panašus į pistoleto spragtelėjimą. Gali išgąsdinti aplinkinius. Ypač dažnas greitojo maisto užkandinėse, bei prisivalgius pupelių.

* PIRSTELĖJIMAS - ĮSAKYMAS: nuo "numatyto" skiriasi tuo, kad gali būti užlaikomas ilgą laiko tarpą, laukiant tinkamo momento. Be to, specialiai paleidžiamas taip, kad girdėtųsi.

* PIRSTELĖJIMAS MINIOJE: išsiskiria galingu, toli pasklindančiu kvapeliu, priverčiančiu daugelį žmonių atsisukti. Atsisukimo tikslas - atpažinti ne pirdalą, bet perdžiantįjį. Tačiau tai neįmanoma, nebent pirdžius supanikuoja ir ima kosėti arba žiūrėti į lubas. Dažnas koncertuose.

* PAGALVĖS PIRSTELĖJIMAS: slepiamas, kartais sėkmingai, pirstelėjimas. Asmuo, sėdintis ant minkštos sofos ar kėdės, stipriai įspaudžia savo subinę į minkštąją baldo dalį. Išleidžia dujas labai atsargiai ir nejudėdamas, dažnai tik po tam tikro laiko. Paprastai didžiąją smarvės dalį sugeria baldas.

* DAVATKIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: sutinkamas bažnyčiose ir kitose susikaupimo vietose. Pirdūnas pirmasis užuodžia kvapą ir ima kaltinti kitus gadinant orą.

* NEPAVYKĘS PIRSTELĖJIMAS: tai pirstelėjimas, kurį oro gadintojui pavyko sulaikyti savo tiesiojoje žarnoje. Menkai ištirta ir sunkiai apibūdinama rūšis. Intymiausias ir visų perdimo būdų. Paprastai bezdalius jaučiasi kiek
nepatogiai.
* AIDINTIS PIRSTELĖJIMAS: girdimas didelėse patalpose su gera akustika (pvz. mokyklos sporto salėje). Tai pirstelėjimas, sukeliantis aidą. Susideda iš dviejų tonų: pirmasis garsus tonas, pauzė, ir antrasis tylesnis tonas.
* PABRĖŽIANTIS PIRSTELĖJIMAS: girdimas asmeniui kalbant. Tai tarsi skyrybos ženklas (pvz. šauktukas), skirtas pabrėžti svarbiausias kalbos vietas. Garsus ir aštrus garsas.

* SVARBUS PIRSTELĖJIMAS: jį garsiai paleidžia koks nors labai svarbus asmuo.Garsus, vienodas garsas. Visi turi apsimesti, kad jo negirdėjo.

* PRANCŪZIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: labai skambus garsas. Dažniausiai minorine tonacija, minkštas ir muzikalus, su daugybe pustonių.

* VAIDUOKLIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: begarsis, jaučiamas tik kvapas. Pvz., jūs įeinate į tuščią namą, kuriame nieko nėra, ir užuodžiate bezdalus. Moksliškai nepaaiškintas reiškinys.

* PENSININKŲ PIRSTELĖJIMAS: tokia perdimo rūšis, kai bezdama, kosima ir čiaudima vienu metu. Po veiksmo paprastai girdimi skundai sveikata ir valdžia.

* MULKIO PIRSTELĖJIMAS: išleidęs viengarsį švilpiantį tylų apgailėtiną garsą, asmuo šypsosi, vaiposi, rodo į save (tam atvejui, jei neišgirdote) ir didžiuojasi savimi taip, tarsi būtų išgavęs "gigantišką" pirstelėjimą.
* DUNDANTIS PIRSTELĖJIMAS: sunkus bubtelėjimo garsas, lyg ant žemės būtų nukritęs pernokęs arbūzas. Kvapas irgi būna labai sultingas.

* MIRTINAS PIRSTELĖJIMAS: tai kovinių dujų panaudojimas. Atskiriamas iš tiršto supuvusių kiaušinių kvapo. Būtina užsidėti dujokaukes ir evakuotis, nesukeliant panikos.

* SVEIKUOLIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: leidžiamas itin sveikai besimaitinančių žmonių. Net persdami jie pabrėš jums sveikos mitybos naudą, ir paaiškins, kad net jų bezdalas kvepia sveikata.

* PALENGVĖJIMO PIRSTELĖJIMAS: atskiriamas ne pagal kvapą, o pagal palengvėjimo atodūsį, nuleidus susikaupusias dujas. Labai dažnas.

* BAISUS PIRSTELĖJIMAS: gąsdina ne vien klausytojus, bet ir patį pirdžių. Jaučiama skausmo gaida. Bezdalius gali netekti kalbos dovanos arba pusiausvyros. Labiausiai išsiskiria savo ilgiu - trunka mažiausiai 15 sekundžių. Tai stiprus, garsus, banguojantis garsas.

* PRIBRENDĘS PIRSTELĖJIMAS: paprastai dujos kaupiasi keletą valandų, ir išsiveržia tada, kai pasiekiamas atitinkamas slėgis. Aplinka tam neturi jokios reikšmės, nuskamba visada savo vietoje.

* GAIŽUS PIRSTELĖJIMAS: sausas ir cypiantis garsas. Skamba taip, tarsi šiknaskylei reikėtų papildomo tepimo (drėkinimo). Girdimas kančios pustonis.

* KLASTINGAS PIRSTELĖJIMAS: tylus, bet mirtinas.

* MANDAGUS PIRSTELĖJIMAS: skleidžia garsą, panašų į atsiprašymą.

* RĖŽIANTIS PIRSTELĖJIMAS: vibruojantis garsas, tarsi elektrinio pjūklo.

* ČIURLENANTIS PIRSTELĖJIMAS: tai pats šlapiausias iš visų pirstelėjimų. Skleidžia burbuliuojantį garsą. Panašus į povandeninį pirstelėjimą.

* MIKČIOJANTIS PIRSTELĖJIMAS: susidaro tada, kai dujoms sunku išsiveržti į dienos šviesą. Būdingas "pych pych" garsas, tarsi būtų šaudoma serijomis. Pirdžiui reikia gerokai pastenėti.

* KUTENANTIS PIRSTELĖJIMAS: trumpas, tylus garsas. Dujos kutena šiknaskylės raumenis.

* PIRSTELĖJIMAS VONIOJE: vienintelė pirdalų rūšis, kurią galima pamatyti savo akimis! Taip yra dėl burbulų, nes pirdžius sėdi vonioje, pilnoje vandens. Trukmė, kvapas, garsumas gali būti labai įvairūs, bet šiuo atveju tai neturi reikšmės. Garso tonacija priklauso nuo vandens kiekio vonioje, bei (ypač) nuo pačios vonios savybių.

--------------------------------------

   

Vartotojo avataras

andriussss

Dalyvis
 
Pranešimai: 161
Gilioj Žemaitijoj

 2,082.00 Lt

Standartinė » 2010 Kov 17, 23:10

Neblogai, nebloga 8)

Vartotojo avataras

Nyan.

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1491

 1,395.64 Lt

Standartinė » 2010 Kov 18, 15:01

Geri :D :up:

Vartotojo avataras

Berry Blue

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 505
Mažeikiai

 504.00 Lt

Standartinė » 2010 Kov 24, 19:17

* VAIDUOKLIŠKAS PIRSTELĖJIMAS: begarsis, jaučiamas tik kvapas. Pvz., jūs įeinate į tuščią namą, kuriame nieko nėra, ir užuodžiate bezdalus. Moksliškai nepaaiškintas reiškinys.
:up:

Vartotojo avataras

Ksė.

®espect
 
Pranešimai: 3047
Vilnius.

 15,621.05 Lt

Standartinė » 2010 Kov 25, 19:42

Kiek daug rūšių. x D

Sandra15

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 41

 595.80 Lt

Standartinė » 2010 Bal 14, 16:37

* GAIŽUS PIRSTELĖJIMAS: sausas ir cypiantis garsas. Skamba taip, tarsi šiknaskylei reikėtų papildomo tepimo (drėkinimo). Girdimas kančios pustonis.

* KLASTINGAS PIRSTELĖJIMAS: tylus, bet mirtinas.

* MANDAGUS PIRSTELĖJIMAS: skleidžia garsą, panašų į atsiprašymą.

* RĖŽIANTIS PIRSTELĖJIMAS: vibruojantis garsas, tarsi elektrinio pjūklo.

Šitie tai geri;:) :haha:

Vartotojo avataras

gele122

Dalyvis
 
Pranešimai: 144

 515.92 Lt

Standartinė » 2010 Bal 19, 17:52

pakėlė nuotaika visai dienai :haha:

Vartotojo avataras

Simona.

Dalyvis
 
Pranešimai: 114
Vilnius

 2,704.68 Lt

Standartinė » 2010 Bal 20, 17:30

gerulis cia. : D

Vartotojo avataras

Engine

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 680

 14,603.22 Lt

Standartinė » 2010 Geg 23, 10:52

* PENSININKŲ PIRSTELĖJIMAS: tokia perdimo rūšis, kai bezdama, kosima ir čiaudima vienu metu. Po veiksmo paprastai girdimi skundai sveikata ir valdžia.

Vartotojo avataras

Kane

Dalyvis
 
Pranešimai: 211
Kaunas

 699.63 Lt

Standartinė » 2010 Bir 18, 02:36

pirmi 10 geri buvo :D

Vartotojo avataras

JustuShe

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1240

 0.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 17, 09:57

: DDD omg. reiks visus išbandyti.

Vartotojo avataras

Pecado

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 1056
Šakiai

 12,137.27 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 22, 18:58


Vartotojo avataras

Lucha

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 524
Marijampolė

 5,698.96 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 27, 21:09

Bet čia tai geras : DDiskusijos Humoras Juokingi tekstai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių