Šis bei tas Pašnekesiai

Patarkit del dovanos

        
Vartotojo avataras

container king

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 31

 698.62 Lt

Standartinė » 2019 Sau 21, 03:05

Sveiki. Ka dovanot merginai, 25 metai, hobiu labai stipriu neturi, megsta knygas ir panasius dalykus. Pagalbekite :)

--------------------------------------


Vartotojo avataras

spanish gold

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 27

 655.60 Lt

Standartinė » 2019 Sau 31, 00:24

Na tai jeigu knygas mėgsta, tai jau kaip ir aišku kokia geriausia dovana :) Knygas mėgstantiems žmonėms labai lengva sugalvoti ką dovanot :D Aišku sunkesnis klausimas yra išrinkti kokią knygą dovanot, tai čia reikia pažinoti žmogų ir jo hobius, kad pataikytum su knyga. Aišku jeigu knygelė nedidelė, tai galima prie jos dar ir kokią papildomą dovaną. Tai aš stengiuosi padovanot kokį nors pakvietimą arba į filmą, arba į teatrą :) Daiktų nelabai mėgstu dovanot, kadangi ir taip mes visi gyvename apsikrovę nereikalingais daiktais, tai kam dar dovanot kažkokius menkniekius vien tik dėl to, kad dovanotum ?:) Manau patirtis yra geriausia dovana (po knygų). Dar pats visai neseniai gavau dovanų va tokį kelialapį https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dova ... s-birstone. Matau kad dabar dar kaip tik su nuolaida :)

Arkikatedra

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 32

 606.52 Lt

Standartinė » 2019 Sau 31, 06:14

Na daug kam nepatinka gauti/dovanot visokias elektronikas, bet man tai kaip tik labai faina, ypač jeigu tas dalykėlis yra tikrai naudingas. Pavyzdžiui neseniai gavau nuo tėvo išmaniąją apyrankę, tai nors galvojau kad čia bereikalingas daiktas, bet dabar pradedu suprast jos naudą - gali sekti kiekvieną sekundę savo pulsą, kiek kur nuėjai, nebūtina imti su savim telefoną jeigu nori išeit pabėgiot. Tai jeigu dar neturi, siūlau tikrai pasidairyt https://www.elektromarkt.lt/lt/telefona ... -apyrankes ir jeigu mergina neturi apyrankės, tai manau tikrai turėtų patikti. Juolab kad čia ne naujas telefonas, ir kainos kai kurių apyrankių sieka vos 20eur. Tai tikrai nenudegsi jeigu ir nepatiks dovana :) Aišku prie apyrankės dar visada gerai ir kokią gėlių puokštę arba kvietimą į teatrą padovanot :)

Vartotojo avataras

spanish gold

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 27

 655.60 Lt

Standartinė » 2019 Vas 27, 23:08

Na gal tada koks nomrs rašiklis iš čia patiks? https://www.eurobiuras.lt/lt/prabangios ... priemones/ Aš sau neseniai ieškojausi naujos rašymo priemonės, tai tuo pačiu ir draugei nupirkau rašiklį, liko labai patenkinta :)
Dar tuo pačiu nupirkau ir importinio šampano butelį. Tai labai gera vieta susirasti kokį išskirtinį putojantį vyną būtų čia https://www.eurobiuras.lt/lt/prabangios ... priemones/. Ten galima įsigyti septynių vynuogių šampanus :) be to, ten beveik visi šampanai tokie, kurių paprastose parduotuvėse tikrai nerasi. Aišku ne visiems žmonėms tiktų dovanoti alkoholio butelį, bet visada tai galima iškeisti į kokią nors vakarienę įdomesniame restorane :)

emile.emty

Lankytojas
 
Pranešimai: 4

 100.00 Lt

Standartinė » 2020 Geg 25, 13:34

Na tai gimtadienis praėjo, būtų labai įdomu sužinoti, ką visgi padovanojai merginai tokia puikia proga?:)
Jei reiktų dar rekomenduoti pasiūlyčiau:
https://www.geradovana.lt/knygyno-pegas ... is-pegasas (nes minėjai, kad mėgsta knygas, būtų puiki proga išssirinkti kažką naujo).
https://www.lostrade.com/moteriska-apyr ... swarowski/ - nes manau, kad papuošalsu mėgsta visos merginos, o šita apyrankė man padarė wow efektą :D
https://www.pasiutuslape.lt/limfodrenaziniai-masazai - nes nu kiekvienai merginai masažas praverčia :D O šitas išties labai geras:)Šis bei tas Pašnekesiai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių