Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Nirvana

        
Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 09, 18:18

sakė ar nesakė,faktas,kad Nirvana žuvo būdama aukštai,todėl iš ten ir nepasitrauks.Aš nepasakyčiau,kad jie supopsėję,nors man,tiesa,Nirvana apskritai nelabai. :)

--------------------------------------


Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 09, 20:33

nu sori, bet niftemu tavo pirmas sakinys, aš net nesakiau, kad jie nebuvo aukštai:DD o siaip faktas ir tas, jog kurto mirtis atliko dideli vaidmenį toj psichozej IR populiarume. dėl nupopsejimo, pažiūrėk youtube interviu nevermaindo, jei jau taip:D juokinga, kad tau sava nuomone aukščiau visko, bet vistiek 'diskutuoji', tai nelb primetu, kam tai to reikia.:D ir man nirvana taip nebeimponuoja, beje, o siaip eilinį karta kimbi is
lempos tik tam, kad pasigincyt, p* kad niftemu, nu juokinga kažkaip:D

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 10:51

ne,nu tiesiog tu teigi,kad Nirvana populiari dėl to,jog Kurt'as nusižudė,o aš manau,jog dėl to,kad grupė baigė savo kūrybą būdami įtin populiarūs.Nemanau,kad savižudybė didina grupės populiarumą ar jos išliekamąją vertę.

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 14:35

įsiskaityk į mano postus. niekur nesakiau, kad tik dėl Kurto mirties (o db galėčiau pradėti antrą ginčą, kad jis nebuvo nužudytas, bet su tavim ginčytis, kai tu net neskaitai, ką kitas rašo, bet išnagrinėji nereikšmingas detales, yra beviltiška:D) ir nesakiau, kad jie nebuvo viršūnėj. jie buvo SAVO karjeros viršūnėj, pačiam zenite, buvo išleistas Nevermind, jų komerciškiausias albumas, kurio pardavimo augimas pagrinde išaugo po Kurto mirties (kaip dažniausiai ir būna, kai miršta muzikantai:D), bet daugiausiai populiarumo sulaukė, kai apie nirvaną pradėjo šnekėti VISUR dėl paauglių masinių savižudybių. apskritai pradžioj kalbėjau apie nirvanos aktualumą ir periodiškumą, o ne tai, kad jie nebuvo aukštai, kai kurtas mirė ir net ne apie tai, apie ką dabar kalbėjau, tai dar kartą pasikartosiu, įsiskaityk į tai, ką rašo kitas. o jei per sunku, pasidomėk giliau savarankiškai
done. :D

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 15:20

ir nesakiau, kad jie nebuvo viršūnėj. jie buvo SAVO karjeros viršūnėj, pačiam zenite, buvo išleistas Nevermind, jų komerciškiausias albumas, kurio pardavimo augimas pagrinde išaugo po Kurto mirties

Pardavimas šio albumo išaugo 1992-aisiais,kai daugelio nuostabai aplenkė MJ,o Kurt'as nusižudė '94.
bet daugiausiai populiarumo sulaukė, kai apie nirvaną pradėjo šnekėti VISUR dėl paauglių masinių savižudybių.

bus koks straipsnelis? :/

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 17:54

oficialiai ~70 nusižudė po Cobaino mirties minėjimo, o kiek po jo mirties žmonių nusižudė nėra žinoma. biografijoj, db nepasakysiu autoriaus, berods Heavier than heaven vadinas aprašomas ir epizodas, kai buvo slepiamas mirčių skaičius būtent 1994 metais,manoma dėl Courtney siekių nuslėpti visą šitą šh ir paleistos kampanijos prieš savižudybes, kad neįvyktų dar daugiau copycat suicide'ų, anyway, visoj šitoj istorijoj neįmanoma viskuo grynai tikėt, išskyrus statistika. jei pačiai sunku susirast info įrašius į google 3 žodžius, imk pirmą linką, kurį radau: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8897665 , čia apie vėlesnius įvykius dar aprašyta rodos http://www.sshep.com/kurtnew.htm , bet čia jau pati ieškok tos info, manęs nedomina tai, ką ir taip žinau. ;} sėkmės

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 18:25

pirmas link'as tik patvirtina,kad nors tikėtąsi,po Kurt'o mirties tik padaugėjo grasinimų nusižudyti,o ne pačių savižudybių.Nesuprantu,kodėl meti tokį link'ą,kuris pačiai tau prieštarauja.O antras link'as,tai tik teorija,kad jis buvo nužudytas.Man čia primena tas istorijas,kad amerikiečiai mėnuly niekad nebuvo. :D Ir nė prie ko čia ta teorija,jei nori tikėk,tia esmės nekeičia.
Ir nu nepatingėjau,ištrauka iš wiki:
"Other scholars have been less certain about whether copycat suicides truly happen or are selectively hyped. For instance, fears of a suicide wave following the death of Kurt Cobain never materialized in an actual increase in suicides." (http://en.wikipedia.org/wiki/Copycat_suicide)
nium,kur tie 70 nusižudę? :/

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 19:00

oh come on. išvis nesuprantu, kodėl aš tau visą šitą įrodynėju :D jei tave taip domina Cobainas, galiu knygą paskolint arba parduot.
"An investigation needs to be done, for the sake of Frances Bean Cobain, for Courtney Love, for the families of the 68 people who committed suicide after Kurt was found dead, and for the literally millions of fans of this amazing artist."
sakau, kad neskaičiau aš kas ten tuose linkuose parašyta, turiu ką veikt ir be domėjimosi man neįdomiais dalykais.:D nori - randi, source'as antrasis linkas. plbm pati ne viską skaitei;d

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 19:32

gal tiesiog wikipedia ir psihicologų pastebėjimai apie copycat suicide mane labiau įtikina nei puslapiai su lempinėm,neįrodytom teorijom.Vien tas tavo sakinys nurodo propagandą,o ne konrečius faktus. :)

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 10, 19:41

vikipedijoj rašo tokie patys žmonės, kaip tu ar aš.:D o dėl copycat'inimo, sakiau jau, kad buvo pradėtos kampanijos tam užkirst. įrašyk '68 people committed suicide after Kurt Cobain's death' ar kažką pan ir rasi DAUG info. didžioji dalis tų žmonių buvo australai, gal ir tai padės tau ieškot info. ARBA PASKOLINSIU TAU KNYGĄ, jei dar neužp*so tavęs ginčytis. tokia įkyri esi, omg, nelaiko man jau nervai, noris trenkt su ta pačia knyga tau per snukį, seriously. :D

"Wallace says, “There have been at least 68 copycat suicides, teenagers killing themselves because they thought that’s what Kurt did. That makes this case tragic.”"
Wallace - dar vienas žurnalistas, kartu su Halperin'u rašęs knygą apie Cobainą (jei tai kažką keičia, rašė kartu su Grant'u, kuris domėjosi Kurto mirtimi 10+ metų). ir trust me, daug kaip tu vadini propogandos yra visur, kur tik pradedama kalba apie Cobainą, visų pirma dėl to, kad niekas nežino nei tikslių faktų apie jo laiškus, nei apie jo mirtį, be to, jis pats buvo linkęs meluoti ir prisigalvoti. tu tikėk kuo tu nori tikėt, aš tikiu statistika ir tuo, kas buvo slėpta nuo žmonių, bet išaiškinta. ;} bet fakto, jog 68 paaugliai nusižudė, nepakeisi.

nežinau, kaip tavęs neužp*sa varžyt žmogaus laisvės turėt savo nuomonę ir kibt prie kiekvieno sakinio, kad tik tau kažkas paprieštarautų, o tu dar galėtum prikibt ir pasijaust teisi. :D džiaugiuos, kad esi kantri, btw

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas
 
Pranešimai: 1689

 33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Gru 11, 11:57

Wiki rašo paprasti žmonės,bet jie pateikia objektyvius faktus.Wiki ir propaganda lygint,nesąmonė.Tas pats kas lygintum wiki straipsnį apie Lietuvą ir tuos lenkų puslapius,kad Vilnius jiems priklauso.
Nėra daug info apie tuos 68lavonus,tik kažkam užklausus nete dauguma atsakė,jog tia gandas.Apskritai tai nelabai tuo tikiu,nes man įdomu,kaip įrodoma,kad jie mirė paskatinti Kurt'o?
Kokia tiesa išaiškinta?Kad Kurt'as nužudytas buvo?Tokui atveju,būtų ją suėmę,ko nepadarė.Ir tai rodo,kad Kurt'as buvo tiesiog gerai apsigiūčinęs ir nuo narkotikų apsvaigęs menininkas,kuris nusižudė būdamas populiarus.To pasekoje,šios grupės daug kas neužmiršta.
ežinau, kaip tavęs neužp*sa varžyt žmogaus laisvės turėt savo nuomonę

tebūnie tai nuomonė,kad mirtis yra popularumo šaltinis,bet fakto klaida yra teigti,kad jo saviždubė skatino paaugius žudytis.Tai,kad keli žurnalistai tai prašė nereiškia,kad tai tiesa.Ar ir delfy kiekvienu straipsniu patiki?Ir nesinervink,čia tik internetas. :)

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai
 
Pranešimai: 1184
Vilnius

 8,200.78 Lt

Standartinė » 2011 Gru 11, 13:10

internetas ne internetas, tikiu, kad toks pat tavo charakteris ir realiai.:D vėl tu nauja tema pradėjai, jau apie teorijas dėl kurto mirties, sori, net uzp*so mane su akla ir kurcia diskutuot, man tu kitko neirodysi vistiek. o dėl wikipedijos objektyvumo irgi ginčytis galima, žiūrint kurioj pusėj tas 'paprastas zmogus' sėdi.
ačiū uz diskusija.;}

Izabelė

Dalyvis
 
Pranešimai: 125

 770.00 Lt

Standartinė » 2013 Gru 14, 19:30

Tikrai gera grupė. Daug dainų klausau, daug yra gerų, pamėgtų, todėl net nebevardinsiu :DLinksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių