Šis bei tas Pašnekesiai

Neapsisprendęs vyras

RugileRar

Lankytojas

100.00 Lt

Standartinė » 2018 Kov 30, 23:19

O negali būti taip, kad čia visokie vestuviu prietarai veikia? Gal vyrukas bijo, prisiskaitė visko ir tiki. Ar čia netinkamas atvejis?

--------------------------------------

MaryjaBudryte

Lankytojas

100.00 Lt

Standartinė » 2019 Spa 05, 12:51

Solen, aš tikrai nemanau, kad kiekvienas žmogus yra sutvertas santuokai, :roll: o gal ne visiems ir reikia. Turiu puikų pavyzdį, kaip draudė su vaikinu gyvena jau 15metų, jie net nesiruošia tuoktis, abudu laimingi, augina dukrytę. :love: Aišku kitas atvejis jei moteris nori vestuvių, o vyras ne. Tada reikėtų išsiaiškinti, kodėl tų vestuvių vyrui nereikia, o moteriai reikia. Ir galbūt netgi tuos santykius nutraukti. Mano būsimas vyras irgi sakydavo, kad nori vestuvių, kai apie tai kalbėdavom, bet niekad nesiimdavo veiksmų. Tai aš ėmiau jauti už ragų :D ir pasakiau, kad pasiimtų atsotogas liepos mėn ir numečiau nuorodą jam į messengerį: https://dote.lt/ziedai/vestuviniai-ziedai/ . Jis suprato, kad aš labai rimtai, tai dabar draugų tarpe vis pajuokauja, sako kita nuoroda bus į vaikų prekes ar kokį aruodą (nes dažnai šnekame ir apie būsto pirkimą). :D Gal Jūsų vyras ir toks, kad reikia labiau prispaust prie kampo, pabandykit tiesiai šviesiai paklaust, kur mano vestuvinis žiedas? :D

Tetute

Įsijaučiantis

823.00 Lt

Standartinė » 2020 Rgp 31, 11:13

Taip, tai tikrai rimtas zingsnis. Ir ne ziedu kaina lemia apsipsrendimo ryztinguma. Jei atsakingai nusprendi kurti seima, turi nuodugniai apsvarstyti ar tai tikrai tas zmogus, ar priimi ji su visais trukumais, ar galesi buti pakantus ir islaikyti pagarba visa gyvenima

karolisvilk

Lankytojas

100.00 Lt

Standartinė » 2020 Spa 17, 19:54

Jums reiktu susesti pasikalbeti ta tema

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių