Klausimai, pagalba Įvairūs klausimai

Namo statymas ar pirkimas?

gerdunka222

Įsijaučiantis

1,159.55 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 15, 15:33

Sveiki visi, norėjau paklausti jūsų nuomonės kas labiau apsimoka piniginiu ir laiko klausimu, namo statymas ar pirkimas? Šiuo metu taupome pradiniam įnašui, aš esu labiau už pirkimą, nes taip greičiau ir įsikelsim, ir pradėsim gyvent, draugas labiau už statymą, nes viskas gausis kokybiškiau ir pigiau. Minusas, kad reikės laukti, gal du, gal tris metus, nes su paskolom statant viskas baisiai išsitempia. Mane dar gąsdina ir popierizmas, visi tie matavimai, nors namo pridavimas kaina nelabai gąsdina, bet viską sudėjus į vieną, gaunasi nemažai.. Ar neįklimpsim pasirinkę namo statymą?

--------------------------------------

Manlin

Lankytojas

249.00 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 19, 13:58

Čia jau labai individualus klausimas, laiko atžvilgiu aišku kad pirkimas apsimoka. Tačiau dažnai gatavi namai nebūna pastatyti pagal jūsų poreikius, tai reikia samdyti statybininkus pakeitimams, o ir tai jau kainuoja. Todėl manau kad statiniai turėtų būti statomi pačių pagal individualius poreikius.

Tetute

Apšilinėjantis

640.00 Lt

Standartinė » 2020 Sau 16, 16:59

Statant zinoma uzsites, ypatingai neturint visos reikiamos sumos. As verciau pirkciau pastatyta, nei laukciau dar neaisku kiek metu. Mes kazkaip nusprendeme, kad pakanka ir vasara sodyboje praleisti, o saltuoju periodu bute gyvename, nes taip tiesiog paprasciau. Paveldejome sena sodyba ir bandome prikelti ja antram gyvenimui. Didziausias minusas tas, kad vanduo sulinyje. Bet jau siais metais irengsime siurbli https://technobaltic.lt/lt/produktai/va ... siurbliai/ kad patogiau butu. Nes norisi gamtos, ramybes nuo surmulio, bet ir visiskas komforto nebuvimas stabdo

Klausimai, pagalba Įvairūs klausimai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių