Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Michael Jackson (King of pop)

Vartotojo avataras

miisu

®espect

15,767.38 Lt

Standartinė » 2010 Kov 03, 20:38

Smy. rašė:Jai tu tai vadini domėjimusi, tai aš leninas.

taip,klausimą
o kas tau iš visų tavo postų?

aš vadinu domėjimusi.
O jeigu tu Leninas,tai grįžk į karstą : )

--------------------------------------

Vartotojo avataras

spokyblabla

Apšilinėjantis

Kaunas

788.32 Lt

Standartinė » 2010 Kov 24, 15:54

geras buvo daininkas,šokėjas.(:

Eba4ever

Aktyvus dalyvis

Kaišiadorys

294.65 Lt

Standartinė » 2010 Kov 24, 17:02

Taip, gaila kad iškeliavo, bet gal jam bus ten daug geriau, negu buvo žemėje, kurioje kiekvienas nepraleido progos jį apšmeižti...

Vartotojo avataras

Hannah

Įsijaučiantis

2,100.81 Lt

Standartinė » 2010 Geg 21, 12:09

Na, man asmeniškai jis niekada nepatiko, bet čia tik mano nuomonė.

Vartotojo avataras

sigaA

Patyręs forumietis

Šiauliai

10,689.24 Lt

Standartinė » 2010 Bir 03, 14:30

manes niekas nepriverstu klausytis jo dainu, nezinau kodel bet as ju tiesiog nekenciu.. arba nerandu tokiu kokios man patiktu

Vartotojo avataras

Miyuki.

Patyręs forumietis

Tokyo

10,630.92 Lt

Standartinė » 2010 Bir 14, 20:21

man jis nuostabus. balsą turi neeilinį, tai ne kokia Gaga. pažiūrėkit youtubėj gyvus pasirodymus, kai visi ten iš proto eidavo, nes kai klausai tai neš šiurpuliukai pereina. jis įėjo į istoriją.
o dėl jo skandalų, tai man giliai, ar jis tvirkino vaikus, ar kas, muzika nuo to nepriklauso. (:

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2010 Bir 30, 15:24

Tikrai nepasakyčiau, kad esu jo fanė.
Šiaip... :love:

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2010 Bir 30, 15:25

Niekada nebuvau gerbėja ar panašiai, bet muzikos jo klausiausi visada. Tiesiog patinka. Ne visos dainos, kai kurios. :>

Vartotojo avataras

DripDrop

Patyręs forumietis

Kaunas

2,859.86 Lt

Standartinė » 2010 Lie 03, 12:04

Dauguma dainų labai gražios :lovegif:

Vartotojo avataras

Apatija.

Aktyvus dalyvis

Vilnius.

1,252.65 Lt

Standartinė » 2010 Lie 22, 18:14

Man MJ muzika nėra POP'as. Aš galėčiau tą muziką įvardint, kaip atskrą muzikos stilių. ;]
Labai patinka. :love:

Vartotojo avataras

kristiana

Įsijaučiantis

Kaunas

1,486.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 13:03

svarbu ne isvaizda ,o jo grazus balsas ir nuostabios dainos :lovegif: :play:

Yutu

Lankytojas

115.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 18, 21:01

Nesuprantu, kaip kai kurie cia rasantys sako: nekenciu...nemegstu...uz ka ko galima nemegti?
Suprasciau pasakytumete nepatinka...bet nekenciu...juk Jis nieko Jums nera padares. Prabego metai nuo Maiklo mirties, o pasaulis ir toliau ji prisimena, stai ir albuma nori isleisti su naujomis jo dainomis.
Gerbeja esu jau seniai.
Aciu Dievui baigesi tos kalbos, kad jis neva vaikus tvirkino :annoy: Aciu Dievui, kad berniukas isdriso prisipazinti,kad melavo, nors ir po mirties... :roll: matyt sazine uzgrauze...Gaila berniuko tevo, kuris nusisove, nes irgi grauzesi... zodziu viskas grista bumerangu

Noreciau pasidalinti su jumis jo citatomis:

Kupiname neapykantos pasaulyje privalome neprarasti vilties.Pykciu uztvinditame pasaulyje privalome nenustoti guode.Pasaulyje, kur daug nusivilimo, privalome nenustoti svajoje, o pasaulyje kuris kupinas nepasitikejimo, privalome nenustoti tikejimo.

Jei i pasauli ateini zinodamas, kad kazkas tave myli ir iseini zinodamas ta pati, vadinasi, su viskuo, kas ivyko tarp to, galima susigyventi.

"Aš noriu, kad Jūs žinotumėte, kaip aš vertinu savo gerbėjus, ne tik tokiais momentais, kaip šis, bet ir kiekvieną savo gyvenimo dieną. Jūsų buvimas, jūsų tikėjimas, jūsų supratimas-tai yra tai, kas davė man jėgų sunkiu laiku ir tai , kas įkvėpė mane dirbti ir visko siekti, aš jūsų skolininkas.
Per tuos metus mes tapome šeima. Jūs mano šeima. Mano vaikai tai jūsų vaikai, ir visi pasaulio vaikai tai mūsų vaikai ir mūsų atsakomybė.
Kiekvieną kartą mano atžvilgiu buvus neteisingumui, jūs buvote su manimi. Aš už tai jus be galo myliu.
Prieš keletą valandų aš palikau studiją, kur dirbu su savo naująja muzika ir trumpais filmais....ir jūs tai pamatysite. Viską, ką aš galiu pažadėti, tai aš padarysiu viską, kad jūs didžiuotumėtės tuo, kad esate Maiklo Džeksono gerbėjai. "

"Tu gali melstis angelams, jie tave išgirs, bet geriausias būdas juos išsikviesti, yra juokas. Angelai atsišaukia į džiaugsmą, nes tai yra tai, iš ko jie sudaryti. Taigi kai žmogaus protas aptemdytas pykčiu ir neapykanta, nė vienas angelas negali jų pasiekti. " Maiklas Džeksonas.....

„Jėzus liepė mylėti vaikus ir būti tokiems kaip jie – jaunatviškiems ir nekaltiems, pagarbiems“,
„Jėzus visada buvo lydimas vaikų. Su tokiu tikėjimu buvau auginamas aš pats, norėjau toks būti ir bandžiau tai padaryti“.
"Pasvajokime apie rytoju, kur musu vaikai ispuoseleti, apsaugoti ir pamaitinti. Pasvajokime apie taika, harmonija ir juoka. Pasvajokime apie dziaugsma ir palaima. Pasvajokime apie kosminio sokio sokima. Atgaivinkime vel tas pazadu svajas, kurias sukureme kadaise. Kur galime laikyti aukstai iskeltas galvas ir tiesti rankas tobulejimo link. Pasvajokime apie rytoju, kur galesime besalygiskai myleti ir pazinsime meile kaip pamatine tiesa musu visatoje."

"As visada norejau kurti muzika, kuri itakoja ir ikvepia kiekviena karta. Muzika -tai mano israiska, mano dovana visiems gerbejams siame pasaulyje. Zinau,kad savo muzikoje gyvensiu amzinai".

Dainos, su kuriomis Maiklas norejo isgydti pasauli bei suvienyti zmones
- Daina su kruia jis gyde vaikus

Juk nesvarbu koks tu esi baltas ar juodas...

Jis sukure daina, su kuria as augau nuo mazumes, daina kuri man primena vaikyste
- Daina, kuri padejo Afrikos vaikams

Labiausiai gaila man jo vaiku

Paveikslėlis

Izabelė

Dalyvis

770.00 Lt

Standartinė » 2013 Gru 14, 19:46

Jo dainų peadėjau klausytis gal prieš pusmetI. Bet, buvo verta. Jo dainos visada skambės žmonių širdde, o gerbėjų nemažės, nebent tik daugės. :love:

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių