Įvairūs Filmai, TV, knygos

Mėgstamiausias serialas

Rutella

Įsijaučiantis

853.00 Lt

Standartinė » 2014 Sau 10, 00:43

The walking dead;
Supernatural;
The originals;
The vampire diaries;
Teen wolf;
Skins;
Friends;
Moterys meluoja geriau :D
San Francisko raganos;
CSI;
Daktaras Hausas :D;
Grožio peilis;
Kalėjimo bėgliai;
Seksas ir miestas :D ;
Simpsonai;
Kempiniukas plačiakelnis;
Kerštas;
Choras;
Pagrindinis įkaltis;

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Artes

®espect

...netoli

30,325.57 Lt

Standartinė » 2014 Sau 12, 00:32

Vieną mėgstamiausią sunku būtų išrinkti, nes dažniausiai tas, kurį tuo metu žiūri, ir būna pats mėgstamiausias. Bet kelis stipriausius galima pavardinti:

- Homeland
- Masters of Sex
- Breaking Bad
- Six Feet Under
- Mad Men

Vartotojo avataras

molikas10

Įsijaučiantis

14.20 Lt

Standartinė » 2014 Vas 16, 16:00

Siūlyčiau pažiūrėti Elementary. užkrečiantis :D

Vartotojo avataras

sleepwalker.

Lankytojas

385.33 Lt

Standartinė » 2014 Bal 22, 23:12

Breaking Bad

Alinka

Apšilinėjantis

536.00 Lt

Standartinė » 2018 Rgp 24, 16:15

Labai pritariu sleepwalker - Breaking Bad pats geriausias serialas! jau kelintą kartą jį žiūriu per savo TV. 8)

Arkikatedra

Apšilinėjantis

606.52 Lt

Standartinė » 2018 Gru 06, 05:30

Mano tai Fargo serialas vienareiksmiskai megstamiausias :) Sakyciau meno kurinys TV pavidalu ten buvo :D
Beje, dar kilo toks klausimas, o per kur ziurit serialus? Ar netflixinat ar kazkaip kitaip? Kas labiau apsimoka gyvenant lietuvoje?

Vartotojo avataras

container king

Apšilinėjantis

698.62 Lt

Standartinė » 2018 Gru 14, 22:53

Aš buvau pasiėmęs Netflixą vos tik jie atėjo į Lietuvą, tai per maždaug metus pražiūrėjau beveik visus serialus, kurie buvo verti dėmesio. Tai iš tokių patiko Alias Grace, Alienist, Narcos, Hannibal, Dark. Bet dabar tai jau nelabai ką turiu žiūrėti, o ten naujų serialų retai atkeliauja ir retai būna įdomūs. Tai neseniai pasiėmiau Telios išmaniąją televiziją (https://www.telia.lt/privatiems/televiz ... ilmu-nuoma), tai ten pasirinkimas yra toks, kad niekada nepritrūksi ką žiūrėti. Plius gali rinktis iš trijų skirtingų planų, tai žiūrėnt ką daugiausiai žiūri, filmus ar serialus, visada bus ką žiūrėt. Dar kai yra Video Nuomos paslauga, tai galima pamatyt filmą, kurį dar visai neseniai rodė kine (pvz Phantom Thread).

AlgirdasVat

Lankytojas

195.00 Lt

Standartinė » 2019 Rgs 25, 11:43

Mano mėgstamiausias Vikings. Tik aš jį visada stengiuosi žiūrėti per televizorių, o ne kompo ekraną, nes labai gražūs vaizdai. Šiaip truputį off topicas, bet negaliu nepasidalint iš https://www.varle.lt/televizoriai/ nusipirktu teliku. Kai su didele įstižaine ir 4k raiška, tai visi serialai iš kart geresni tampa :D Game of thrones dar visai patiko, nors paskutinis sezonas truputį nuvylė.

Įvairūs Filmai, TV, knygos

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių